nasiona marihuany

Dark Devil

Wyszukiwarka Forumowa:

CaliforniaOrange

"Bo mój ulubiony kolor to zieleń"
Rejestracja
Wrz 15, 2012
Postów
341
Buchów
920
Bardzo zaciekawila mnie ta odmiana.



typ: autoflowering
feminizowane: tak
autoflowering: tak
czas uprawy: 8,5 tygodnia
wysokość: 80-130 cm
plon indoor: 400-600g/m2
plon z rośliny: 50-200g

100% automatyczna odmiana. Rezultat połączenia pomiędzy jedną z najbardziej cenionych odmian automatycznych ze Sweet Seeds – Big Devil XL – oraz egzotyczną automatycznie kwitnącą odmianą o purpurowych kwiatach, która powstała we współpracy z Buddha Seeds.
Purpurowy charakter tej odmiany został odziedziczony po przodkach z regionu Chitral w pakistańskim Hindu Kush, bardzo blisko Afghanistanu.



Fioletowe geny przyczyniają się do szybszego kwitnienia, wnosząc nowy słodki aromat i purpurowy kolor do Big Devil XL.
Auto Dark Devil pokazuje silny wigor hybrydy już od wykiełkowania.
Rośliny rosną wykazując cechy hybryd Indica-Sativa, z silną główną łodygą i licznymi bocznymi gałęziami, a kończą z dużym głównym szczytem i wieloma mniejszymi pąkami na bocznych odrostach.
Żywica występuje obficie na kwitach i otaczających je liściach.
Słodki i owocowy aromat z nutą kadzidła i spaniałymi tonami cytrusów. Podczas kwitnienia 80% roślin nabywa fioletowy lub czerwony kolor pąków, a niektóre produkują nawet fioletowe liście.
Po ścięciu i ususzeniu, susz nabiera ciemno fioletowego koloru i jest prawie czarny.

Jak przedtem. Ktoś może miał z nią juz do czynienia bądź widział jakąś fotorelację z nią? :spalony:
 

CaliforniaOrange

"Bo mój ulubiony kolor to zieleń"
Rejestracja
Wrz 15, 2012
Postów
341
Buchów
920
Dzięki z pewnością będe obserwował gdyż ta odmiana zagości u mnie na stole w tym roku :spalony:
 
Rejestracja
Cze 8, 2011
Postów
1,952
Buchów
0
również mam tą odmiane w tym roku ją przetestuje , bardzo ciekawie sie zapowiada muszę powiedzieć :D
 

Chrrupek

Well-known member
Rejestracja
Cze 21, 2012
Postów
179
Buchów
0
Ja mam red poison ale na out dopiero jestem strasznie ciekawy tej odmiany mysle ze te trzy kolorowe strainy beda bardzo podobne do siebie i oby z 3 sion conajmniej jedno sie zabarwilo.
 

1percenthc

Well-known member
Rejestracja
Sie 22, 2012
Postów
814
Buchów
3
Lo ku**a, takiego idiotyzmu dawno nie czytałem :crazy:

NO przecież ''opisy'' mają zachęcić do kupna noobów... No bo przecież kto się zna będzie wiedział o co chodzi :)

Ostro wszystie opisy są przegięte... Piszą gdzieniegdzie ze 500g z krzaka a tu że 200g z automata, powodzenia... Chociaż był ostatnio temat że ktoś wyciąga 7,5KG! suchego z krzaka... Do dzisiaj nie wierze :)

A i tak - Życze wam wszystkich 500 g z krzaka!

1%,

<peace>!
 

FireStarter

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Sty 21, 2009
Postów
198
Buchów
0
Lo ku**a, takiego idiotyzmu dawno nie czytałem :crazy:

Panowie to jest skrót myślowy.
Chodzi o geny Buddha Purple Kush który kwitnie bardzo szybko właśnie dzięki swoim afgańskim korzenion, które niosą ładny kolorek i szybki flowering w jednym.

Czaicie? :)


No i oczywiście odmiana dostępna na GanjaFarmer.pl
LINK: Auto Dark Devil
 
Rejestracja
Cze 8, 2011
Postów
1,952
Buchów
0
zawsze to co opisuja producenci trzeba podzielic przez 3 bo to sa wyniki niby w "idealnych warunkach "
nigdy nie patrze na to co tam pisza jedynie na geny pochodzenie i tyle i to powinno tworzyc obraz odmiany a reszta jest zwyczajna reklama ....
sam w zeszlym roku bylem pod wrazeniem automatow wyciskajac po 50-70g z jednego krzaczka z poludniowego stoku gdzie sloneczko dawalo od 5 do 20 w lato :D
bardzo chetnie przetestuje na oucie ta odmiane od GF i podziele sie info jak to wyglada jak dla mnie zapowiada sie ciekawie :)
pozdrawiam
 
C

Cweluch

Guest
GF ale przeciez fioletowy kolorek moze zaniknac,w zaleznosci od pheno:
Dajmy przyklad
Passion#1- niektore odmiany sa purpurowe,niektore brazowo zielone,niektore podchodzace pod pomarancz..
NL-rowniez ZAZWYCZAJ przewaza fiolet, lecz nie raz wychodzi jasny, wpadajacy w braz...
Czy tu tez o to samo chodzi? Raczej nie...
Kolorki ladne to prawda, ale bardziej sklanial bym sie do tego chwytu marketingowego/co do ilosci zbioru itp naprawde trzeba miec chyba konkretne warunki uprawy, albo trenowac co po niektore ze szok;) no ale coz.....pozdr
 

CaliforniaOrange

"Bo mój ulubiony kolor to zieleń"
Rejestracja
Wrz 15, 2012
Postów
341
Buchów
920
Sądze że ta odmiana może być bardzo ciekawa :zjarany:(oczywiescie pestki od Ganja Farmer :harvest:)
Znalazłem zdjęcia zaczynającego kwitnienie DARK DEVILA, który bardzo wcześnie zaczął pokazywać swój kolorek.




 

Chrrupek

Well-known member
Rejestracja
Cze 21, 2012
Postów
179
Buchów
0
Widzialem to na uk420 czy icmag'u zeby tak bylo to bedzie super.
 

lovewowe

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2011
Postów
47
Buchów
0
kupiłem na ten sezon na out Red Poison.
Uważam, że bardzo udana roślina. Rośnie bardzo szybko, ma mięsiste grube łodygi, duże błyszczące liście i zakwitła najszybciej ze wszystkich automatów jakie flancowałem. Najlepsza dynamika wzrostu. Reszta przy niej to karzełki. Kwiatki ciemne z białymi w włoskami i po rozpoczęciu kwitnięcia zaczynają ciemnieć liście. Zapaszek nienachalny, borówkowo owocowy. Łodygi już sczerwieniały. W obu roślinkach (trzecią coś zeżarło) Podoba misie i polecam
 

lovewowe

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2011
Postów
47
Buchów
0
ściąłem już pierwszy krzaczek Red Poison bo zaczynał coś chorować. Liście przebarwiły się na purpurowo niemal w całości, kwiatki brunatno-czerwone. Wydajność z krzaczka całkiem dobra= 28 g. Dymek smakowity, nie krztusi i nie drapie, gładko wchodzi i dobry aromacik. Haj czysty bez obezwładniającej zwałki ;)


zdjęcie zrobione telefonem na początku kwitnienia ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół