nasiona marihuany

420 Cannabis Celebration- BELFAST

Wyszukiwarka Forumowa:

Natural

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2011
Postów
1,870
Buchów
1
az tak daleko jechac na jointa i piwo? :sunny: pod domem mam pub jak tak bardzo chcesz to wpadajcie :D
 
D

delete

Guest
az tak daleko jechac na jointa i piwo? pod domem mam pub jak tak bardzo chcesz to wpadajcie

"Az tak daleko" to sa Malediwy, Jamajka, Madagaskar, Tokyo...

90 min jazdy. Do ciebie jade 30 min ;) A w Belfascie dawno nie bylem...Co nie znaczy, ze nie bede ;)

yo
 
D

delete

Guest
20 kwietnia we wrocławiu tez będzie impreza. Wolne Konopie Wrocław organizują.
 

Fidel Gastro

Stary wyjadacz cukierasków...
Weteran
Rejestracja
Cze 25, 2011
Postów
4,327
Buchów
4
Smieszek myslisz ze mamy na wyspach star gate czy jak?Gdzie wrocek a gdzie Belfast,chetnie bym was odwiedzil ale lece w cieple kraje w tym terminie...<peace>
 

Czeczot

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2012
Postów
149
Buchów
0
Jakby co to na razie się pisze. Ja, żonka i 3 znajomych, ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Poinformuje. A byłby ktoś tam żeby z 10ke tematu odstapic ? Jeszcze swojej uprawy nie poskładałem a tu u mnie ciężko o dobry stuffik. Jakby co to jakiś numer kontaktowy by się przydał żeby się tam zgadać ale to już może za jakiś czas i na PW. Pozdro...
 
Ostatnia edycja:
C

Cweluch

Guest
ijoijoooooooooooo jada jada:D wyrzuc te blanty pssssss jada:D tu sie o takich rzeczach nie rozmawia....na przyszlosc;)
 

Czeczot

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2012
Postów
149
Buchów
0
Masz racje Golabek. Sory panie władzo, ta dyszka sama mi do rak wpadła, ze śmietnika ja wygrzebałem :) Pozdro
Czy oni organizuja tam rowniez jakas rozrywke typu koncert itp ?
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół