nasiona marihuany

Afrodyzjak

Wyszukiwarka Forumowa:
R

Re5p3kT

Guest
sztachalem juz poppers pare razy jazda bylo ok 30 sekund
:rendeer: po 30 sekundach nie wiedzialem co bylo :salut:
 

kędziorek

Well-known member
Rejestracja
Lut 7, 2006
Postów
192
Buchów
0
Kurde, ludzie, zaczynam się lekko denerwować. Wszyscy mówią jaki to poppers jest za***isty, podczas gdy ja i moi kumple nic po nim nie mają. Może to my mamy jakiegoś chujowego poppersa? Hmmm...
 
A

Arti2784

Guest
To nie jest poppers na pewno. To jest natural. I odpływasz po nim...
 
S

StONeR

Guest
Po poppersie jes niezła bania chwilowa tylko, z moich ziomków co sie nim sztachneli to każdy miał banie, ja oczywiście również:D raz na imprezce ze spyrolem czystym hehe oto już naj***ni nuchaliśmy popersa co chwile oj wtedy sie porobiło, odpie***my tak że kumple sie na nas troche wkur***li :/
 

kędziorek

Well-known member
Rejestracja
Lut 7, 2006
Postów
192
Buchów
0
Nie chce mi się. :) Właśnie mam przy sobie poppersa, którego ukradłem koledze. Gdy się siedzi nic nie daje, ale gdy się idzie jest fajna faza, uczucie jakby się schodziło po schodach, głowa się sama rusza. Ciekawe, ale myślę że i tak przecenione.

[ Dodano: 2006-03-19, 02:33 ]
Poprawka: przeczytalem w internecie taki sposób niuchania:
zakrywamy buteleczke palcem, a gdy opary się nazbierają wciągamy ustami przez kilka-kilkanaście sekund. Rzeczywiście dziala, jest fajnie, ale i tak sądzę że przecenione działanie.
 
S

StONeR

Guest
jak siedziesz i nic nie daje to musisz mieć już niexle wywietrzałego bo myśmy to świezutkie nieodpakowane a jak ***ło to brechty fest :D
 

Patron

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2006
Postów
243
Buchów
1
popersik jest ok strasznie ci podwyrzsza cisnienie i poszerza naczynka krwionosne przez to czujesz ze jest ci goraco i odczuwasz taka lute szkoda ze tak krótko działa
 
M

marian310666

Guest
powiedzcie gdzie dokladnie moge to dostac i ile stoi?? :queen:
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
Poszukaj na Alegro albo poprostu wal do Sex Shopu :tongue: :thumright:
 

MaoVi

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2005
Postów
224
Buchów
0
ja kupilem poppersa na www.poppers.pl tego czerwonego mega taboo :thumleft: i non stop ***alismy we 3 z kumplami, az calego wywachalismy (szyjke pod nos i duzy niuch) :geek: ogolnie jak go naduzywasz to masz uczucie ciepla w płucach i leb napie****a, i ogolnie nie chce juz wachać popersa ale nie zaprzeczam fazka 30 sec. ale fajna -mozna tez po 30 sekundach nastepny niuch i wtedy nie schodzi :pr:

PS: ogolnie to "nie polecam" poppersa znacznie podnosi cisnienie przez co siatkowka z oka moze ci sie "odkleic"

PS: nie polecam bo sie nim ztrułem :albino:
 

RTomaszek

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2007
Postów
113
Buchów
0
Wiem co to jest mój ziomek opowiadał mi jak w Stargardzie (miasto niedaleko Szczecina) z jakimiś typami to wąchał i po jednym sztachnięciu się faza jest na minute mówił mi że nie wiedział co sie dzieje, śmiał sie i wogule totalny odjazd miał...
Tam mówią na to rasz, ale orginalnej nazwy nie znam
To jest jakaś substancja chemiczna. Pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół