nasiona marihuany

Disco Polo żyje i ma się całkiem dobrze

Wyszukiwarka Forumowa:

king61

Alko-Blanto-Sexo-holik
Weteran
Rejestracja
Lip 10, 2010
Postów
1,839
Buchów
8
Siemandero!!!!!!!!!!


zakładam trochę kontrowersyjny temat ale co tam:smokee:

Zapewne każdy kojarzy wyżej wymieniony gatunek muzyki (choć są i tacy co twierdzą że z muzyką nie ma o za wiele wspólnego), zwany też muzyką chodnikową. Ostatnio zostałem w pewien sposób "zmuszony" do obcowania z tą muzyką, a to za sprawą kanału polo.tv. Początkowo pierwsza moja myśl to "o ku**a, ale beka:)" ale, ale.... Z czasem zauważyłem że jednak ma to swój urok- prostota w dzwiękach, prostota w przekazie ale nie prostactwo. Już wcześnej gdzieś w mojej podswiadomości było zakodowane że jednak jest w tej muzyce coś fajnego, ponieważ szukając zespołu na wesele pierwsze pytanie było- "gracie disco polo?". Nie chce nikogo przekonywać do tej muzyki ale uważam jest to coś fajnego- wciąga i bawi- bez żadnych przekazów, raczej chodzi o imprezę, zabawę, miłość, dziewczyny- total lajt, bez spiny jak np. w hiphopie, którego słucham na codzien (obecnie Szad-21gramów-polecam wszystkim:yeahh:)

zamiast sie rozpisywać dam kilka tracków które oddadzą to o czym myślę, na początek absolutna petarda:
























celowo pomijam to gościa z weekend i "ona tańczy dla mnie" ponieważ z moich narkomanskich obserwacji wynika ze jest po prostu cienki jak dupa węża:smokee:


ciekaw jestem waszych opini, może ktoś obcuje na codzien z ta muzą i dożuci inne tracki, może ktoś mnie zbeszta ale wisimito:joker:

z czasem jak cos fajnego usłysze to wrzuce w tym temacie

:smokee:

życze przyjemności bracia i siostry<shiza>


elos!

---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

a i co najważniejsze- DZIEWCZYNY! w tych teledyskach pojawiaja sie naprawde fajne dziewczyny, nasze polskie dziewczyny! nie zadne silikony z usa itp.
jest na czym zawiesic oko:smokee:
sprawdzcie, kanał polo.tv, sprawdzcie ta muzę, sprawdzcie te dziewczyny- naprawde warto<joint>




następne tracki wkrótce
 

glock

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2012
Postów
1,927
Buchów
0
nie slucham tej padaczki ale dam cos od siebie








i cos na przekor:crazy:


na tyle milego sluchania:spalony:
 
Rejestracja
Cze 8, 2011
Postów
1,952
Buchów
0
no coz ja tam do disco polo nic niemam :p troche to smieszne troche wkurzajace ale widac ze sie rozwija ... i dobrze mamy cos polskiego a ze wiocha jakas no to co z tego lepsze to niz wazka G i nawijanie do maczety hehe
 

1percenthc

Well-known member
Rejestracja
Sie 22, 2012
Postów
814
Buchów
3
Ja nie słucham Disco Polo,

ale od wieki wieków wiadomo, że ta muza najlepsza na gruby melanż... :p


1%,

<peace>!
 
G

Guest

Guest
disco-polo zawsze jest na topie ,,, szlone lata 90 :yeahh:

tylko przy disco-polo mozna sie bawic , a rszta łubu-dubu nie nadaje sie na nic ,tylko do zblazowania sobie głowy ;]
 

Matka Polka

Well-known member
Rejestracja
Sty 11, 2013
Postów
70
Buchów
1
ojoj, a ja na disco polo to mam chyba uczulenie. niecierpię. wybaczcie, ale przekonać się nie potrafię no ;)
66.jpg
 

wooz

Well-known member
Rejestracja
Paź 16, 2010
Postów
115
Buchów
0
Pamiętam jak w latach '90 zaczynałem palić no i jakoś wtedy startowali z disco polo relax. Nie opuściłem żadnego odcinka, zawsze sobie odkładałem lufę na niedzielny poranek i miałem przez godzinę bekę z tych buraków :lol3: . niektóre klipy to czysta spidowa psychodela była. ech te se ne vrati... mój faworyt chociaż to już lata 2000
http://www.youtube.com/watch?v=EDrOriKrV3g
i drugi
http://www.youtube.com/watch?v=DXKaEaoWJwI

ostatnio muszę przyznać że ten rodzaj muzyki bardzo się rozwinął pod względem aranżacji i klipów
 
Y

yghygh

Guest
Ja w pierdlu musiałem tego słuchać na polsacie od rana
do nocy i już do końca życia będę nosił uraz. Jednak gdy
chodzi o towarzyskie spotkania to wymiata ten rodzaj
muzyki.

Coś ode mnie:

:yeahh: Rock'n'roll!
 
G

Gejseusz

Guest
A Ja tam słucham Disco Polo codziennie:D
Każda muzyka jest dobra do czegoś innego, a ta jest dobra przy pracy fizycznej. Nie trzeba się wsłuchać w tekst, ma dobry rytm, wprost idealna żeby leciała w tle. Przy przeglądaniu forum słucham albo discopolo albo PFK.
 

DanishFarmer

Well-known member
Rejestracja
Lis 8, 2012
Postów
439
Buchów
40
Jak bym miał trymować przy discopolo to bym sobie palce uciął. Nie mam nic do tej muzyki, nie podchodzi Mi i jej nie słucham. :p
 

zielonymaster293

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2011
Postów
143
Buchów
0
kazdy se slucha czego se chce :D ale ja generalnie nie lubie chociaz toleruje .jest jeszcze taka sprawa jak sie spale to nie moge disco w polu bo kazdy dzwiek dociera do mnie bardzo dokladnie i kazde słowo tez i wtedy odczuwam tandete tego gatunku 1000% mocniej .
 
D

delete

Guest
A ja myslalem ze tu sami gangsta mada faka :D , a tu tylu milosnikow disco bolo, trzeba wlaczyc roslina disco p. jak przezyja to znaczy ze na mrozie tez beda rosnac:D
 
T

TachyonOne

Guest
king61 napisał:
Disco Polo żyje i ma się całkiem dobrze
To by potwierdzało moją teorię o tym że jednak koniec świata wkrótce nastapi, niczym słoń na ucho.
 

LittleJacob

Well-known member
Rejestracja
Lis 3, 2012
Postów
471
Buchów
0
oczywiście każdy słucha czego chce,ale do disco polo to nie mam litości. normalnie mnie nosi. ta muza jest dla mnie zbyt ograniczona , tandetna i blazuje mi głowe. :zombi:
 

PadreBoB

Well-known member
Rejestracja
Paź 5, 2012
Postów
165
Buchów
0
Szczerze mowiac to lepsze to disco polo niz te łubudubu-jep jep jep w polskich dyskotekach, tylko mozgi ludzie sobie lasuja, jak mozna słuchac takiego pie****enia basem, za to disco polo miłe i wpada w ucho
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół