nasiona marihuany

Koleś z Piły...

Wyszukiwarka Forumowa:
P

pwz32

Guest
Jestem z miasta Piły. Piszę do was abyscie nas wspomogli w wyslaniu ustawy do rzadu na temat legalizacji konopii. Aby ustawa zostala wzieta pod obrady sejmu potrzeba 100 000 podpisów obywateli. My w Pile zebraliśmy ich ponad 10.000. Wyslijcie swoje dane na e-mail pwz32@wp.pl a wyśle ci specjalnie zrobiona ankiete. Pamietaj!!! Podpisy sa uwzgledniane tylko od osob pelnoletnich. Sprobojmy i zonaczmy co powiedza xD
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
niebylem, nie jestem i nie bede za legalizacją, to przynajmniej mam obojęne zdanie

[ Dodano: 2006-02-21, 13:19 ]
so plusy legalizacji, jak: moglibysmy wszyscy sie spotkac i razem zajarc z bonga, ale pomyslcie, czy wtedy jaranie bylo ciekawe?? Wszyscy by zaczeli jarac i co?? wypadki itp. przemyślcie to

[ Dodano: 2006-02-21, 13:22 ]
10 tys. podpisuw to naprawde dużo, i życze wam powodzenia , ale ja tego nie popre..

Predazzo: wydzieliłem te posty z innego tematu.
 
R

Rider

Guest
hymmm, jestem za tego typu akcja... ale ta wydaje mi sie bardzo podejzana... musze byc pewien co do tego gdzie wysylam swoje dane osobowe !
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
no włąsnie, ja niewysyłałbym swoich danych do internetu...
 

Nexer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
715
Buchów
0
ja rowniez zabardzo to nie jestem za legalizacja, ale polski rynek konopny moglby sie bardziej rozwinac. bo tak mamy w sumie tylko hemp'a i cannabis.fr.pl i... to wszystko :p
 
Y

yowie9

Guest
ja jestem za legalizacją, ale wolałby,m żeby ludzie z ankietami chodzili po domach :p
szkoda że nie jestem pełnoletni.. ;( ale już wkrótce,
ale jeżeli mieli już zlegalizować to od 16 roku życia bo później się nie opłaca a poniżej to trzeba o szkole mysleć :D chociaż przydał by si lekki odpoczynek, tak czy siak ludzie palili palą i palić będą a legalizacja może doprowadzić to braku w magazynach i trzeba bedzie zasilać się własnym towarem.....
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
co ty za bzdury piszesz, chcesz żeby ludzie chodzili z ankietami po domach??Jak ktoś
do mojego domciu przyszedł z ankietą o mj to bym wypie****ił na zbity pysk , bo niebedzie mi sie wpieprzał!!. A co po 16lat tto sie nie trzeba uczyć?? Ale jesteś ambitny!! a szkoła średnia!! jak jej nie skończysz do nawet do kopania rowuw cie nie przyjmą!!
a potem co , studia??Ja mam zamiar studiować i zostać kimś, jeśli ty nie to prosze,
będziesz woził szambo po mieście!!
 

battleangel

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2005
Postów
151
Buchów
2
Ja też chce iść na studia i nauka to dlamnie ważna rzecz;) A jak by jacyś goście chodzili po domach z ankietą to by mi pasowało;) Jeszcze bym z nimi zajarał zeby potwierdzić ze ejstem za legalizacją :D
 
T

TuReK

Guest
Ja mieszkam niedaleko piły 70 klocków i jestem tam co miecha ale ze starym który jest dyktatorem i wogóle. Poprosiłem go zeby sobie trzymać trawke i się zgodził rośnie sama jedna na parapecie. Szkoda ze mie mam 18 moze tez by podpisa walną gdybym tam był..... A macie tam jeszcze taki fajny skate shop z takim śmiesznym grubaskiem ?? A co do szkoły to ja tez jestem ambitny i mam średnia 3,5
 
T

TigeRM

Guest
Osobiście jestem za legalizacją. Wszyscy którzy znają choć odrobinę historii powinni się od niej uczyć. Przykładem może być prohibicja wprowadzona w USA na początku lat 20. Co ona dała?...czy jakieś pozytywne postępy?...NIE. Przed wprowadzeniem większość społeczeństwa byłą uzależniona od piwa...po prohibicji od Whisky. Więzienia były przepełnione ludźmi, którzy chieli się tylko trochę napić. A gangi rosły w potęgę. W końcu zrozumieli że to głupota i zaprzestali kontroli ludzi. I jak jest teraz? Nie słyszełem by obywatele potęgi światowej zwanej potocznie USA mieli problem z alkoholem. Człowiek potrafi się sam kontorlować ale trzeba mu to pozwolić. Póki marihuana stanowi pewien "zakazany owoc" póty ludzie będzie bardziej do niego ciągnąć. Mafia będize zarabiała a w więzieniach będą ludzie za posiadania kilku luf. Bezsens....To jeśli już ludzie chieliby się naprawdę pozbyć truciciela powinni zabronić palenia alo bicia alkocholu...robią to?..jak wszyscy wiedzą nie. I co z tego wynika?....spadek palenia ( coraz mniej jest palaczy ) oraz picia. Zabraniając tylko potęgują rozszerzanie się marychy na ulicach bardzo wątpliwej jakości zamiast zrobić coffe shopy z dobrą jakością marychy.
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
tylko że alkochol to środek powszechnie dostępny,i uwielbiany przez ludzi od wieków.
Co to tego zakazanego owocu to masz trochę racji, ale jednak, jeżeli to przyciągnie
kilku młodych, to po legalizacji zaczną sięgać po mj starsi ludzie, i tak rynek zbytu tak się rozszerzy, że wszyscy będą jarać a to morze mieć przykre konsekfencje, np.
nauczyciel sie spali i całej klasie da 1 , tak dla jaj :D to był tylko żart, ale legalizacja ma sporo wad
 

Byczek

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
162
Buchów
0
yoyy napisał:
np.
nauczyciel sie spali i całej klasie da 1 , tak dla jaj :D to był tylko żart, ale legalizacja ma sporo wad
gadasz głupoty... mamy legalny alkohol - widziałeś kiedykolwiek podczas pracy nauczyciela na***anego który ledwo chodzi? tak samo z mj - wg mnie bylaby traktowana jak aktualnie bronx i nie bylo by naduzyc typu zjarany nauczyciel przychodzi do szkoly uczyc dzieci...
 
T

TigeRM

Guest
yoyy napisał:
tylko że alkochol to środek powszechnie dostępny,i uwielbiany przez ludzi od wieków.
Co to tego zakazanego owocu to masz trochę racji, ale jednak, jeżeli to przyciągnie
kilku młodych, to po legalizacji zaczną sięgać po mj starsi ludzie, i tak rynek zbytu tak się rozszerzy, że wszyscy będą jarać a to morze mieć przykre konsekfencje, np.
nauczyciel sie spali i całej klasie da 1 , tak dla jaj :D to był tylko żart, ale legalizacja ma sporo wad

A marycha to nie jest uwielbiana?...może nie przez masy ale prze osoby które czasami sobie "pociągną fifkę"...a myślisz, że marihuana istnieje od czasów hipisów?..yoyy marycha jest znana od 5000 lat !. Nawet nie wiem czy nie dłużej niż alkohol. Alkohol jest ogólnie dostepny a widzisz że niby każdy jest nawalony?. Myśliż że z marychą było by inaczej?. WCAL NIE. Zgadzam się że narkotyki sztuczne ( twarde ) powinny być tępione ale nie zapominaj od podstawowej zasadzie : Humano sum et nihil humani a me alienum esse puto...czyli dla osób które nie znają łaciny : Człowiekiem jestem i nic co ludzkei nie jest mi obce. Niestety większość społeczństwa podchodzi do tego jak do pieprzonego byka bo jest taka blokada informacji że aż mnie głowa boli. Marycha wyrządza znacznie mniejsze szkody w organiźmie niż alko lub tytoń. A w niewielkich dawkach jest nawet lecznicza. Ale tego od ***anego Kaczora i Rydzyka się nie dowiesz :/.Oczywiście w ludzkich dawkach a nie że każdy codzień pali po 1 lub 2 gramy bo to nienormalne. Równie dobrze można je**ć codziennie 1 l. wódy. Każdy człowiek potrafi się kontorlować a Ci co lądują w MONARZE to ludzie którzy nie mają samokontroli i nie potrafią sobie z tym radzić. I nawet jeśli nie było by marychy to tak czy siak wsiedliby na narkotyki twarde. Był ostatnio wywiad z nimi że najpierw palili maryszkę. Wszyscy po tej wypowiedz się na nią rzucili. Qrde...ale nie spytali go czy np. najpierw się nie uzależnił od herbaty albo kawy ( uwierzcie mi - można - ja jestem uzależniony od herbaty (teiny) i każdego dnia musze wypić przynajmniej z 10 bo mam skórcz kiszek i całego żołądka. Nie jest to dobre. Ale za to mam wstręt do alkocholu i od samego zapachu wymiotuję. Zaznaczam, że nie zaszywali mnie :). Poporstu tak mam. I nie mam żadnego pociągu do marychy. Mówiąc powązniej paliłem ją ostatni raz 3 lata temu. Ale chciałbym się zająć uprawą dla samej przyjemności. I to nie oznacza że jestme narkomanem. Pieprzona władza powiedziała że to śmiertelna trucizna i wsyzscy to powtarzają...mam pomysł...od tej pory mówmy wszyscy że Ziemia jest płaska....o .. to dobry pomysł...może ktoś uwierzy.
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Większość ćpunów zaczęła od papierosów, nie od trawki.
 
T

TigeRM

Guest
sleja napisał:
Większość ćpunów zaczęła od papierosów, nie od trawki.

A wszystkie ćpuny zaczęły od mleka z piersi ich matek...potem przyszło mleko z przoszku.... soki...herbata....kawa...piwo....wino... wóda...marycha....i narkotyki. NIKT nie ma podstaw by się rzucać tylko na marychę.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół