nasiona marihuany

Lekki przypał

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

polskipolakzpolski

Active member
Rejestracja
Maj 29, 2011
Postów
33
Buchów
0
Ostatnio Policja do***ała mnie i mojego kumpla po paleniu w aucie. Ja nic przy sobie nie miałem, ale on miał jakieś 1g. Nie byliśmy wcześniej karani. W aucie znaleźli filterek spalonego jointa, nie robili żadnych testów. Auto stało w miejscu, ja byłem kierowcą, także kazali mi wrócić do domu pieszo. Zastanawiam się co nam grozi, zgarneli go na komisariat, a mnie wypuścili.

Ode mnie wzięli tylko numer kontaktowy, sprawdzili telefon i kazali odbierać wszystkie połączenia(mogą podsłuchiwać?).

Pewnie dostane wezwanie na przesłuchanie, po jakim czasie zazwyczaj list przychodzi?
 
Rejestracja
Cze 8, 2011
Postów
1,952
Buchów
0
a co ci moga zrobic .... teraz to ci moga skoczyc ... zero pucy i tyle ... telefon sobie zmien razem z numerem jak sie boisz i po temacie o ile kolega sie nie roz***al z czyms na ciebie ... jak cie wezwa to nic niewiesz do niczego sie nie pucujesz i tyle a nr bym wy***al na pierwszym lepszym winklu ... masz wogole 18 lat ?
 
Rejestracja
Sty 14, 2013
Postów
342
Buchów
1,355
Odznaki
6
Jak nie robili żadnych badań i nic nie zarekwirowali (filtr np) to luz, o tel też nie masz się co martwić, na szczęście żyjemy w Polsce i to co mówisz przez tel to twoja sprawa, jak byś nawet dostał wezwanie to idziesz. Wszystkiego się wypierasz i idziesz w zaparte do końca ze nie wiesz o co chodzi itd, abyś nie zaczął się tłumaczyć i kręcić. Jak kolega nie sypnie to będzie ok <joint>
 

polskipolakzpolski

Active member
Rejestracja
Maj 29, 2011
Postów
33
Buchów
0
Tak mam 18 lat, a dokładnie 19.

Dzięki za odpowiedzi, ziomka własnie zwolnili z aresztu, musimy razem pogadać.
 
Rejestracja
Cze 8, 2011
Postów
1,952
Buchów
0
Jak nie robili żadnych badań i nic nie zarekwirowali (filtr np) to luz, o tel też nie masz się co martwić, na szczęście żyjemy w Polsce i to co mówisz przez tel to twoja sprawa, jak byś nawet dostał wezwanie to idziesz. Wszystkiego się wypierasz i idziesz w zaparte do końca ze nie wiesz o co chodzi itd, abyś nie zaczął się tłumaczyć i kręcić. Jak kolega nie sypnie to będzie ok <joint>

z tym telefonem to nie byl bym taki pewny jak mi przyjaciela powineli to nawet wiedzieli gdzie i kiedy byl jak jechal na mayday do katowic to nawet wiedzieli ze wstapil do znajomych po drodze i sie pytali po co i u kogo byli ... telefon to glowne narzedzie w ich rekach ... dlatego sie nie pepla nie potrzebnie w sluchawke .... polska to kraj ktory jest w czolowce panstw europejskich ktore inwigiluja swoich obywateli .... a skoro ty jestes przekonany ze twoj telefon i smsy sa bespiecznie usuwane wraz z wcisnieciem przyciska usun w twoj tel to masz odemnie krzyzyk na droge ;) poczytaj na forum gdzies byl artykul na temat systemu jaki to polacy sobie zafundowali za pieniazki obywateli do inwigilacji ;)


a ty idz do kolegi niech ci pokaze papier co tam nagadal bo powinien miec protokul z przesluchania jeden dla niego drugi dla sadu, wy*** telefon i ten nr a jesli nie to juz nic w niego nie peplaj ...
 
S

Sandacz

Guest
został zatrzymany za posiadanie ty byles czysty tak?? Auto stało w miejscu nie kierowałeś pod wpływem (i teraz lepiej nie pal jak jedziesz i nie jedz jak paliles) co ci ma grozić?? Ze znaleźli dyfer w aucie?? Nawet nie mieli podstaw do zatrzymania ciebie :spalony:
 

polskipolakzpolski

Active member
Rejestracja
Maj 29, 2011
Postów
33
Buchów
0
No ja byłem czysty, kumpla do***ali za posiadanie. Smsów raczej też nie miałem, połączenia tylko do niego ale to jeden ch*j bo on nie skasował nic w telefonie i wyciągnęli od niego trochę...Oczywiście wiedzą że spaliłem, autem pod wpływem nie jechałem. Z telefonu wiedzą że co jakiś czas jarałem z kumplem. Gadałem z nim dziś, mówił że na początku nie chciał gadać, ale jak prze***ali telefon to zaraz musiał zacząć jakoś się tłumaczyć. Na przesłuchaniu będę mówił co wiem(a praktycznie nic :), tylko to kto nam załatwił i że ta osoba z nami paliła co powiedział im właśnie kumpel na przesłuchaniu. Zresztą, oby dwoje mieli już wjazd na chatę, oczywiście nic na chacie nie było. Trochę w sumie z***anie, bo częściowo kumpel sypnął tego typka który nam załatwiał, a ten z kolei miał numer do dilerki, także nie wiem, ktoś tam może mieć niezły przypał.

Ogólnie to znaleźli dokładnie 3,3g, jedną pustą paczke, którą jaraliśmy wcześniej no i zabrali filtry jako dowód.

btw. Na sprawę w sądzie się będę musiał stawić jako świadek, czy mnie to już nie dotyczy?
 

1percenthc

Well-known member
Rejestracja
Sie 22, 2012
Postów
814
Buchów
3
Gratuluje kumpla co sypie. Wątpie jako świadek, bardziej jako oskarżony. Adwokat, bo wybronić się możesz ale wątpie czy sam dasz rade.

..Oczywiście wiedzą że spaliłem

tylko to kto nam załatwił i że ta osoba z nami paliła co powiedział im właśnie kumpel na przesłuchaniu

kolei miał numer do dilerki

Nie wiem jak u was ale u mnie z wsypanie dilera można :freak: :sunny: wąchać kwiatki od spodu...

1%,

<peace>!
 

polskipolakzpolski

Active member
Rejestracja
Maj 29, 2011
Postów
33
Buchów
0
kumpel nie wsypal dilera tylko posrednika. a dila moga do***ac tylko przez posrednika. - nic na to nie poradze....


ze niby cos mi do***ia za to ze co jakis czas jaralem? na ch*j mi adwokat skoro nawet nie zgarneli mnie na komende wiec na pewno nie bede oskarzony, ewentualnie tylko swiadek.
 

face

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 17, 2010
Postów
838
Buchów
0
wsypanie kogoś i Tak jest już karane karnym kut*sem, a z kolegom co ?
 

pendejo

Well-known member
Rejestracja
Lip 12, 2012
Postów
128
Buchów
0
Telefony bankowo macie na podsłuchu (dla nich to minuta roboty która nic nie kosztuje) więc uważajcie do kogo dzwonicie i co mówicie. Do tego wiedzą gdzie jesteście w danej chwili. Nie bierz telefonu na spota a najlepiej zmień telefon i kartę (zmiana samej karty nic ci nie da jak masz ten sam nr imei tj telefon).
 

Elegant

Well-known member
Rejestracja
Gru 31, 2012
Postów
138
Buchów
0
Telefony bankowo macie na podsłuchu (dla nich to minuta roboty która nic nie kosztuje) więc uważajcie do kogo dzwonicie i co mówicie. Do tego wiedzą gdzie jesteście w danej chwili. Nie bierz telefonu na spota a najlepiej zmień telefon i kartę (zmiana samej karty nic ci nie da jak masz ten sam nr imei tj telefon).

100% prawdy!!!
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół