nasiona marihuany

Lekki przypał

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.
Rejestracja
Cze 8, 2011
Postów
1,952
Buchów
0
nic ci raczej nie grozi o ile sie ktos w prost na ciebie nie roz***al dlatego mecz bule ziomkowi zeby ci potem pokazal bialko ... i tak jak mowilem na samym poczatku wypie**** ten telefon z karta .... bo narazie to sa na etapie zbierania na was czego kolwiek i na przesluchaniu o ile do niego dojdzie beda ci pier***ic rozne farmazony a ty sie do niczego po prostu nie pucuj i tyle...

a ten ziomek cos za szybko wyszedl mi sie wydaje nawet jesli juz to 48h

mi jak kolegow powineli to trzymali ich po miesiac czasu na sankach jak nic nie gadali ... potem cw*l prokurator im przedluzal sankcje bo sprawamiala charakter rozwojowy i istnialo podejrzenie matactwa ale to juz grubszafera tam byla .... :p
 

polskipolakzpolski

Active member
Rejestracja
Maj 29, 2011
Postów
33
Buchów
0
Jak zgarnęli kumpla po 20 to na następny dzień o 15 już był w chacie.

Mogę teraz jeździć autem ogólnie? Nie paliłem od czasu przypału. Telefon sprawdzali mi tylko w momencie jak nas do***ali, i to chyba tylko czy nie jest kradziony. Bo wiadomo że na komisariacie jeszcze nie byłem, także myślę że w głąb nie zajrzeli ani nie zainstalowali żadnych podsłuchów czy gps'ow.

Ogólnie to policjanci którzy mnie zatrzymali kazali po auto wrócić na następny dzień rano :lol3:, nie wiem czy było to równoznaczne z tym że mam sam nim wrócić, czy załatwić sobie kierowce, ale raczej to pierwsze....
 
Rejestracja
Cze 8, 2011
Postów
1,952
Buchów
0
do zalozenia ci podlsuchu i sledzenia twojego polozenia nie trzeba nic montowac ... w telefonach 3g i 4g wystarczy ze spisali sobie twoj imei i znaja twoje polozenie do kilku metrow ... bespieczenstwo przedewszystkim ja bym sie go i tak pozbyl profilaktycznie .... po ch*j ryzykowac tym bardziej ze mowiles ze tamten typ mial smsy z toba jakies ....
a to ze wrociles do domu pieszo to tylko im udowodniles ich teze ze jarales razem z kolegą ...
rozmowy moga nagrywac u operatora nie ze ci mikrofon zaloza to nie czasy Bonda .... hehe
jesli masz telefon na abonament i miales jakies ustawki o jaranie czy cos na sumieniu to mozesz miec juz prze***ane ... bo te z kolei sa iles tam trzymane przez operatora w bazie ... na przyklad ci podam akcje tez jak mi kolege zawineli on mial tel na karte i zdazyl wyj***c wszystkie esy a gwozdziem do trumny okazala sie jego laska ktorej to zalatwial mj i esach wszystko bylo z jego telefonu nie wyciagneli nic za to z jej telefonu na przesluchaniu robili jej siano z mozgu tekstami ze znaja ich esy i to jak sie na "lody" umawija itd ... sk***ysyny innych slow niema poprostu ... mecz tego typa ci pokaze swoje zeznania... na moje oko roz***unda za szybko wyszedl i tyle w temacie .. pilnuj sie peace
 

armando

Well-known member
Rejestracja
Maj 29, 2010
Postów
90
Buchów
10
ku**a co za z mozgi. Zamiast powiedziec ze kupili na dworcu od kudlatego to w***ali kolesia co zalatwial. Ja pie***le.... ten twoj kolezka gamon sie rozprul . Teraz beda tylko zbierac dowody . Telefon sobie zmien . Chociaz to i tak nie da wiele twoj nowy numer/telefon tes latwo namierza . Wszystko zalexy ile wyspiewal ten twoj kolezks
 

MetalFan

Lubię żelazo
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2009
Postów
1,127
Buchów
2
ku**a co za z mozgi. Zamiast powiedziec ze kupili na dworcu od kudlatego to w***ali kolesia co zalatwial. Ja pie***le.... ten twoj kolezka gamon sie rozprul . Teraz beda tylko zbierac dowody . Telefon sobie zmien . Chociaz to i tak nie da wiele twoj nowy numer/telefon tes latwo namierza . Wszystko zalexy ile wyspiewal ten twoj kolezks

Gość jeśli nawet poszedł siedzieć, to już dawno wyszedł... Patrz na daty tematów zanim odpiszesz.
 

AmitoWisi

Well-known member
Rejestracja
Sie 27, 2015
Postów
109
Buchów
0
hahaha.... armando - na niezłej bani chyba przez te 3 lata byłeś .. albo w wehikułu czasu wysiadłeś - innej opcji nie ma... ;)

pzdr
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół