nasiona marihuany

Grecja ( wyspa Kos )

Wyszukiwarka Forumowa:

Buhasz

Active member
Rejestracja
Lis 26, 2012
Postów
42
Buchów
0
Siemanko, pytanko mam co do palonka w Grecji a dokładniej na wyspie Kos.
Czy jest szansa tam ogarnąć? ciężko czy łatwo, za ile gdzie szukać? wiecie coś? byłbym wdzięczny za info pozdrawiam
 

Divinorum

Active member
Rejestracja
Gru 27, 2012
Postów
29
Buchów
0
ha! wakacje czy będziesz tam pracować? jest trochę polaków wielobranżowych i pubach.
na wyspach jest ciężko ale dicho i pub na pewno będzie zaopatrzony...
najlepiej uderzyć do miejscowych sklepikarzy tylko młodych, przygotuj się na ceny z kosmosu i parszywa jakość na 100% będzie wymieszane z tytoniem. Jak byłem na wakacjach to był taki bar na plaży przy hotelu tamtam po 50 euro w paczce po papierosach było upchane całkiem sporo ale trzeba było czatować na jednego barmana.
Ja bym uderzył najpierw do portowych knajp i polaków w monopolowym. Najlepiej było na thassos kupowało się od taksiarzy i od murzynów na plaży co sprzedawali te obrzydliwe koraliki staff do leżaka hehe
 

Buhasz

Active member
Rejestracja
Lis 26, 2012
Postów
42
Buchów
0
wakacje, raczej bede szukal polaczkow z nimi sie dogadam, ew barmana jakiegos, a moze samo mnie znajdzie :D dzieki za info ziomus
 

Saico

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2011
Postów
218
Buchów
0
Odswieże trochę może autor przeczyta,
dobre palonko jakość=ilość znajdziesz tylko w centrum aten i to tylko po znajomości bo reszta wygląda tak ,pokazuje ci koleś worek i np za 10e pokaże ci z 2-5gram albana który będzie wyglądał dobrze (będzie ,ale nie musi mieć kilka nasionek) ale będzie słabo kopał.
Lub jakiś cheese, ak47,ww to mniej wiecej od 10e po znajomości do 20e za 1g :)
Na wyspie mozna również znaleźć dobre palenie lecz tylko na nielicznych ,a grecja ma chyba ponad 1000wysp :)
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
robię mały odkop. Czy ktoś z was załatwiał palenie w Atenach? macie jakieś rady, wskazówki gdzie i jak szukać ? Będę tam niedługo a z nałogiem się nie wygra :( :D
 
R

ruski wentylator

Guest
a sam nie możesz sobie wziasc z domu ? to na wakacje ? chyba niewyjezdzasz na 6 miesięcy i nie potrzebujesz 0,5 kg?
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Ja kupowalem teraz na santorinii, ogarnalem w pierwszy dzien pobytu :D Jakosc fatalna ale ciupalo. za 30e jakies 2g dostalem od nigasa. Atakuj jakies deptaki,promenady gdzie duzo turystow .
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
a sam nie możesz sobie wziasc z domu ? to na wakacje ? chyba niewyjezdzasz na 6 miesięcy i nie potrzebujesz 0,5 kg?

samolotem ku**a ? :freak2: i to porowadząc jeszcze dwie uprawy .... za***ista rada. dzieki.
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
No i co z tego że samolotem ? Ja leciałem do Turcji i zero problemów...
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
ale zawsze mogą takowe zaistnieć. Ja wolę nie ryzykować :)
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
No to idz na miasto i pytaj... czego oczekujesz, ze ktos Ci napisze adres dila i jego numer telefonu?
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
dobrze o tym wiesz, że są w turystycznych miastach są miejsca gdzie łatwiej o załatwienie czegoś niż chodzenie i pytanie gdziekolwiek... i własnie takiej odpowiedzi oczekiwałem, ale dobra zrobię sobie rozeznanie na zagranicznych forach, coś się znajdzie. Bo tutaj widzę to predzej się ktoś do mnie przypie****i niż pomoże
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
cześć:salut:

Chwilę się zbierałem do napisania tego krótkiego poradnika.
Otóż ostatnio byłem na wakacjach w stolicy Grecji. Wiadomo, trzeba było coś przyjarać :joker: początkowo szukałem pomocy tutaj ale nikt nie potrafił mi pomóc. Poszperałem wiec co nieco w necie. Znalazłem info, że w Atenach łatwiej zamotać się na here niż kupić trawę co rzeczywiście okazało się być prawdą. Krążąc po mieście co chwila można było spotkać kogoś, kto na Twoich oczach wyciagał z kieszeni bądź saszetki malutka strzykawkę ( sądzę, że jest to właśnie sposób na sprzedaż. Nikt Cię nie zaczepia ale jasno daje do zrozumienia, że od niego nabędziesz). Szukając dalszych informacji trafiłem na info, że najłatwiej bakę kupić w okolicach placu Omonia ( zatrzymuj się tam czerwona i zielona linia metra). Jako miejsce poszukiwań wymienione zostały ulice Menandrou, Geraniou , Sokratous oraz Theatrou Square. Na pierwszy ogień z moją kobietą wzięliśmy ulice Geraniou oraz Sokratous ale po kilkuminutowym spacerze nic nie zapowiadało sukcesu. Lekko zrezygnowani ruszyliśmy ostatnią uliczką (Meandrou), która prowadziła do placu Thetrou. Nim bliżej placu tym okolica stawała się coraz mniej przyjazna dla turysty. Pełno ludzi, ale nikogo wyglądającego jak Grek. Istny tygiel narodów a ludzi tak dużo, że cieżko się przecisnąć. Wtedy właśnie podbiła do nas grupka czarnych braci, bez jakiegokolwiek pytania z mojej strony. ( Pytać się nie musiałem zapewne dlatego, że mocno wyróżnialiśmy się karnacją skóry, ubiorem a byłem jeszcze z plecakiem turystycznym na plecach. Turyści się raczej tam nie zapuszczają więc wiadomo w jakim celu tutaj jesteśmy.) Zapytali nas czy chcemy kupić trawę. My oczywiście uradowani mówimy, że tak. Wtedy jeden z nich odszedł kawałek na bok do innego gościa, który stał gdzieś pod ścianą i wziął spore zawiniątko wielkości powiedzmy piłki do tenisa. Nam w tym czasie kazano powoli iśc przed siebie. Gościu nas dogonił i bez większego skrępowania rozwinął swój pakunek gdzie miał kilka mniejszych woreczków. Dał mi jeden z nich do łapy, żebym mógł sobie obejrzeć. Wszystko działo się podczas spacerku. Nie zatrzymaliśmy się nawet na chwilę. Obejrzałem sobie dokładnie woreczek i się pytam ile za to? Gościu mówi do mnie, że 50 euro. Myślę sobie, dużo troszkę jak za to co mi pokazał. Pytam się więc czy nie może być troszkę mniej. Zjechał mi na 40 euro. Jestem gotów mu płacić te 40 e, otwieram portfel a tam w środku tyko 30 :D zapomniałem, że skończyły się nam pieniądze. Byliśmy po całym dniu róznych form zwiedzania, zdążyliśmy troszkę wydać a nie zabieraliśmy całej gotówki z hotelu. No to mówię mu, że sorry ale zapomniałem, że zostało mi ostatni 30. Popatrzył na mnie chwilę zdumiony po czym machnął ręką, wziął pieniądze, zbiliśmy na koniec jeszcze 5 i każdy oddalił się w swoim kierunku. Swoją drogą jak najszybciej chciałem opuścić to miejsce :D nie zachęcało do dłuższego pobytu tym bardziej, że był późny wieczór i zaczynało się ściemniać. Po zakończonej sukcesem transakcji udaliśmy się na wzgórze na przeciwko Akropolu. Wyjaraliśmy blanta z pięknym widokiem na podświetlony w nocy Alropol. Malina, mówię wam :)

Udało nam się nabyć dobrze nabitą samarę i sporo utargować. Na moje oko było tam z 3-4 gramy. Trudno stwierdzić ale było zbite jak kamyki. Ledwie daliśmy radę spalić tego worka do końca pobytu :freak: Jakością nie powalało, znalazłem kilka nasion w środku ale klepało bardzo dobrze i było tego naprawdę sporo. Prawdopodobnie ziółko pochodziło z Albani.
Na koniec fotka tego co udało się nam tam kupić. To co widzicie na zdjęciach to nie cały materiał jaki tam był. 3 blanty zdążyliśmy z tego wyjarać <lol>

IMG_20171010_104644.jpg


IMG_20171010_104640.jpg


IMG_20171010_105050.jpg


Mam nadzieję, że ten post ułatwi kiedyś jakiemuś userowi poszukiwania baki w stolicy Grecji. Pozdro!
 
Ostatnia edycja:

Nick Fiend

Keep smiling
Rejestracja
Lip 28, 2015
Postów
570
Buchów
11
Outdoor-owy look to ziółko ma, i wiekowo wygląda. Fajna przygoda.
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
Taaa to zapewne jakiś Albański outdoor. Z tego co się orientowałem to da rade kupić grecki stuff ale trzeba zapłacić dużo więcej i cieżko jest ogarnąć. W tym celu najlepiej jest pytać młodych Greków np. w anarchistycznej dzielnicy Exarchia.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół