nasiona marihuany

"Semi-automatyczne" od Female Seeds i ich potomstwo

Wyszukiwarka Forumowa:

Eduardo Noriega

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2012
Postów
316
Buchów
0
Jak wiadomo Female Seeds nie poleca uprawiać swoich odmian outdoor wcześniej w pomieszczeniu gdyż przeniesione na zewnątrz mogą od razu rozpocząć kwitnienie.
Chciałbym posadzić PurpleMaroc x Passion w boxie z fotoperiodem 12/12 od początku żeby odizolować facetów i wywalić na out.

Czy ktoś z was ma już jakieś doświadczenia tego typu z tymi genami?
Czy rzeczywiście zakwitają "bezpowrotnie":salut:?
 

Eduardo Noriega

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2012
Postów
316
Buchów
0
Pisałem że mam crossa z nimi i chciałbym wiedzieć czy krzyżówki przejmują takie cechy.
Może ktoś takie rewegował i ma jakieś spostrzeżenia.
 

BigDog

Pies na gambe
Weteran
Rejestracja
Gru 22, 2012
Postów
772
Buchów
1
No stary odpowiedź jako taką dostałeś od doświadczonego Kot'a, a moim skromnym zdaniem wsadź je w box'a większość powinna zrewegować, a jeżeli kilkanaście procent z całości nie powróci do wegetacji to będziesz miał szybszy zbiór jak przy normalnym AF ;)
 
D

delete

Guest
Zdarzyło się w tamtym roku kilka przypadków, że ludziom zakwitły planty od FS ale nie było chyba jakiś specjalnych ekscesów z tym związanych.
Btw moje planty spod lampy nie zakwitły w boxiwie przy 4 tyg wegu z fotoperiodem 15/9
 

intelcassino

Well-known member
Rejestracja
Sie 29, 2008
Postów
77
Buchów
0
Okreslalem plec ze swoich pestek reg - easy sativa x out grapefriut (FS). 3tyg 12/12->24/0 przez 30 dni pozniej out(poczatek maja) i zadna nie zakwitła po wysadzeniu nawet te w bardziej zaciemnionych miejscach. Dodam tylko ze po powtornym przelaczeniu na wega najlepiej odciac kwiaty zenskie. Z wlasnego dowiadczenia wiem ze zbieraja sie ze dwa razy szybciej do wega niz te z preflałerami.
 
S

sub

Guest
BigDog napisał:
pyłkiem easy sativy.

Mi coś świta, że dostępne reg. es - były easy sativami zapylonymi miksem "polski wczesny out" Lr#1. Inaczej - mogło tak być - pewności nie mam. Feno tego miksu - krzewinki-choinki - z bardzo wąskimi listkami. Pewności żadnej - ale nie zerowe prawdopodobieństwo.
Podobnie Marok - dostępny w wersji reg : Chyba ta sama domieszka. Możliwe, że na zasadzie męska - z tamtego miksu reg up: - albo odwrotnie?
W każdym razie te wszystkie regi - mogły mieć domieszkę Lr#1 - pierwszej wersji - pełnej piko feno i nie krzewiącej się zazwyczaj prawie wcale.
 

Pan Top

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2011
Postów
146
Buchów
1
Ja w tym roku mimo ostrzeżenia odpaliłem najpierw matki w boxie, z tego poszły klony, szklarnia na out i dopiero gleba. Efekty był taki, że purple maroc bardzo szybko pokazał preflowery po czym nieco się uspokoił, zatrzymał w tym stadium i szybciej niż reszta zaczął kwitnąć w pełni. Koniec końców doszedł chwilę przed Shaman'em i zdecydowanie wcześniej niż Passion. No i muszę powiedzieć, że bardzo ładnie wyrósł ten PM, nie miałem absolutnie żadnych zastrzeżeń odnośnie wielkości czy mocy.
 

CannabisGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2008
Postów
2,336
Buchów
30
Kiedyś sadziłem Easy Sative w marcu i zaczęła kwitnąć w kwietniu, a następnie zrewegowała. Oczywiście później ją ukradli.

ja mam takie spostrzeżenie, że Af, nawet semi, nie da rady revegowac bedzie 1/4 populacji w f2.
Da radę. Odmiany semi to zwykłe odmiany, tylko szybciej reagują kwitnieniem na zmianę fotoperiodu, czy mniej intensywne oświetlenie. Femaleseeds tak sobie nazywa odmiany wcześniej kwitnące i to tylko tyle.

Zwykły Grapefruit (od outowego za wile się nie różni, a może wcale), to jest też C99xEasy Sativa i na oucie powinna radzić sobie równie dobrze.

Grapefruit ®
Developed out of a Cindy 99, bred with an autoflowering Sativa for some generations. Selected on it’s strong Grapefruit / Pineapple smell. She is a semi-autoflowering strain, which will flower under 24hrs in low light conditions.
Tak mi się przypomniało że dostałem od cannabis.fr w tamtym roku C99 Hybrid z naklejką C99 OUT:D Oczywiście wychodzi na to że jest to C99 Hybrid, ale biorąc pod uwagę brak stabilności w fenotypach od Feamaleseeds, to na jedno wychodzi - a jak znam życie to jest to to samo i już się nie upominałem;)
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół