nasiona marihuany

Przestroga dla wszystkich palaczy marihuany

Wyszukiwarka Forumowa:

Ghostrain

Well-known member
Rejestracja
Mar 23, 2010
Postów
323
Buchów
1
egzekutor też kiedys byłem u takiej szeptuchy -szamanki.
Nigdy wcześniej nie wierzyłem w żadne gusła, zabobony ale...
Po tych obrzedach co robiła nad głową człowiek sie uspokaja, to wyciąga nerwy, lęki.

Ludzie z małymi dziećmi przychodzili do tej szeptuchy, z problemami że dziecko budzi się w nocy z płaczem bo wcześniej sie czegos przestraszyło. I to pomaga. Na bezsenność też
 
Ostatnia edycja:
D

delete

Guest
egzekutor też kiedys byłem u takiej szeptuchy -szamanki.
Nigdy wcześniej nie wierzyłem w żadne gusła, zabobony ale...
Po tych obrzedach co robiła nad głową człowiek sie uspokaja, to wyciąga nerwy, lęki.

Ludzie z małymi dziećmi przychodzili do tej szeptuchy, z problemami że dziecko budzi się w nocy z płaczem bo wcześniej sie czegos przestraszyło. I to pomaga. Na bezsenność też

Hmm.. Jednak istnieje możliwość że tacy ludzie moga tez żywić sie twoją energia podczas gdy ty nie jestes tego swiadomy, tzw. wampiry energetyczne.

Znałem już kilka takich osób, kiedys nawet do jednego jogina chodziłem który niby aure naprawiał..

Powiem tak: Wiekszość "wielkich mistrzów" stosuje sztuczki podrzednych magików...:joker:

Pozdro
 
C

Cweluch

Guest
Ghostrain...w miejscowosci na "O"? tez blem u takiej, nie wierzylem w bajki i basnie, ale cos mi powiedziala zanim to sie stalo, a dwa tylko ja o tym wiedzialem...bylem w szoku ze mi z takim motywem wyjechala niby nie kumata stara baba z drewnianej chatki....do dzis kminie...jak?....z kad...hehe i nie mam logicznego wytlumaczenia....ostre tam kolejki u niej hehehe;]
 
D

delete

Guest
ze co? nie chyba nie ta babcinka

Nie chodzi o wiek, wzrost, płeć...
Chodzi o "moce" jakie dany uzdrowiciel posiada.

Jeżeli pomaga to ja nic przecież nie mówie, ale wiem że wielu ludzi działa pod przykrywka dobra, tak najłatwiej. Być może ta babcinka akurat jest OK

Pozdro
 
D

delete

Guest
Pierd...co ty ćpiesz? daj troche....albo nazwe podaj xD

Przestań... Widze że nie traktujesz sprawy poważnie:freak2:
Jeżeli zagłębisz sie bardziej w na przykład chociażby literature spiritualistyczną (nie wspominając o praktyce duchowej) to wtedy zrozumiesz o czym pisze.

Pozdro
 
D

delete

Guest
Przestań... Widze że nie traktujesz sprawy poważnie Jeżeli zagłębisz sie bardziej w na przykład chociażby literature spiritualistyczną (nie wspominając o praktyce duchowej) to wtedy zrozumiesz o czym pisze. Pozdro

Jasne ze to dziala. cokolwiek podpartego nasza nieskonczona wiara pomaga. Tez kiedys nie wierzylem tym "czarodziejom"... ale jak mawial Tesla:
“If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration.”
"Jezeli chcesz odnalezc tajemnice wszechswiata, mysl w kategoriach energii, czestotliwosci i drgan"

i

“The day science begins to study non-physical phenomena, it will make more progress in one decade than in all the previous centuries of its existence.”
"Dzien w ktorym nauka zacznie badac zjawiska nie-fizyczne, dokona wiekszego postepu w ciagu jednej dekady, niz w ciagu ostatnich setek lat egzystencji"

Wierze ze sa ludzie, potrafiacy te energie skupiac, widziec i ksztaltowac.

Na poczatek egzekutor mozesz zaopatrzyc sie w orgonit (odpromiennik) lub zrobic go sam. Ja juz mam takich kilka w domu i w zaleznosci od ich polozenia spie lepiej lub gorzej...
Gugl it ;)
 

Ghostrain

Well-known member
Rejestracja
Mar 23, 2010
Postów
323
Buchów
1
Ghostrain...w miejscowosci na "O"? tez blem u takiej, nie wierzylem w bajki i basnie, ale cos mi powiedziala zanim to sie stalo, a dwa tylko ja o tym wiedzialem...bylem w szoku ze mi z takim motywem wyjechala niby nie kumata stara baba z drewnianej chatki....do dzis kminie...jak?....z kad...hehe i nie mam logicznego wytlumaczenia....ostre tam kolejki u niej hehehe;]

Mi powiedziała mi coś o mnie, o czym wiedziałem tylko ja, nikt inny, i wyczytała to z wosku. Nawet wcześniej nie powiedziałem jej co mi dolega, ona sama to mi powiedziała z czym do niej przyszedłem.. Ja byłem w miejscowości na 'T'.

Hmm.. Jednak istnieje możliwość że tacy ludzie moga tez żywić sie twoją energia podczas gdy ty nie jestes tego swiadomy, tzw. wampiry energetyczne.
Gdyby tak było to nie przychodziły by do niej matki z dziećmi . Żaden lekaż nie wyleczy dziecka z przestrachu, dziecka które nie umie jeszcze mówić.

Ale na pewno skoro ludzie mają taki dar to mogą go użyć zarówno do leczenia jak i do zaszkodzenia komuś.
 

Ghostrain

Well-known member
Rejestracja
Mar 23, 2010
Postów
323
Buchów
1
Ostatnia edycja:

szuwar80

Well-known member
Rejestracja
Lis 14, 2008
Postów
332
Buchów
0
Ja również palę od 15 roku życia więc jest to już 17 lat.Też wpadałem w ciągi kilkumiesięczne i paliłem grama dziennie.Zauważyłem jedną rzecz,często nad ranem miałem takie stany ,że nawet najmniejszy problem wydawał się za***isty.Trwało to tak z godzinę do półtorej i nie mogłem przez to spać.Wtedy robiłem sobie kilkudniowy detox,wysypiałem się,jedząc przy tym dużo magnezu i wszystko wracało do normy.Było to dobrych parę lat temu.Odkąd zacząłem hodować nie palę tak dużo,owszem pale prawie codziennie wieczorami ale dwa trzy maszki i to mi w zupełności wystarcza. Ogarniam rzeczywistość,pracę ,rodzinę, grę w zespole no i hodowlę oczywiście.Więcej wypoczynku radzę,i nie traktuj gandzi jako leku na prozę życia,bo każdy lek w nadmiarze szkodzi.Rzuć te psychotropy i wracaj na prostą Stary masz we mnie kibica.:yeahh:
 

egzekutor

out team
Weteran
Rejestracja
Maj 13, 2008
Postów
422
Buchów
1
no psychotropów nie biore
dostałem dziś od kolegi Turkucia pasiona , i sam sie boje zapalić
dziekówa Turkuciu raz jeszcze - jedyna osoba z forum z która spodkałem sie w realu heheh
zapale napewno tego Twego pasiona najwyzej poleży kilka dni jeszcze
 

szuwar80

Well-known member
Rejestracja
Lis 14, 2008
Postów
332
Buchów
0
no psychotropów nie biore
dostałem dziś od kolegi Turkucia pasiona , i sam sie boje zapalić
dziekówa Turkuciu raz jeszcze - jedyna osoba z forum z która spodkałem sie w realu heheh
zapale napewno tego Twego pasiona najwyzej poleży kilka dni jeszcze

Zazdroszczę spotkania:spalony:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół