nasiona marihuany

Przestroga dla wszystkich palaczy marihuany

Wyszukiwarka Forumowa:

egzekutor

out team
Weteran
Rejestracja
Maj 13, 2008
Postów
422
Buchów
1
W którym roku życia zacząłeś buchać? Ile dziennie paliłeś? Wieczorem dla wyluzowania się, czy od rana i już zjarany do szkoły/pracy jechałeś? Paliłeś tylko swoje, czy "z ulicy" też (chodzi o to, czy tylko czystą MJ, czy mogło być z domieszkami? Brałeś jakieś inne psychoaktywne wynalazki? Sorry za tak drobiazgowe pytania, ale praktycznie codziennie lubię sobie zabuchać wieczorem, po pracy (od jakichś 3 lat) i chcę wiedzieć, z czym muszę się liczyć w przyszłości... pozdro i powodzenia w ogarnięciu problemów

wszystko pisze na 1 stronie rafk
pale codziennie co godz pobudka rano kawa lufa i do roboty

Dopadł Cię stres, nerwica a nie konopie Sprawdź jakie masz ciśnienie krwi po paleniu, czy czasem nie skacze ostro w górę, a ty fiksujesz przez to. Jak wcześniej było wspomniane, nie faszeruj się chemią. Detox + ruch. Oczyść się i wypocznij.

dzieki quake bede tak właśnie robił
 
D

delete

Guest
A wy tylko o paleniu...

Egzekutor, a jak tam tryb zycia?

Czy MJ nie byla czasem odskocznia od codziennych problemow typu: ku**a znowu do roboty, nie ma czasu na plac zabaw z dzieckiem, ***ne redbulla, walne kawe, zapale papierosa, wypije browara, siedze przed TV bo nic mi sie nie chce, cos ***lo w domu-trzeba naprawic, zona znowu sie czepia, nastepna klotnia, nie ma czasu, nie ma czasu, NIE MA CZASU NA NIC!!!

Nie wiem jak u ciebie, ale mialem taki natlok mysli. Miewam co jakis czas. tez zaczalem za wczesnie jarac bo w wieku 15 lat, a mam 33.
I wciaz jaram, troche mniej niz kiedys ale jaram zdrowo. Tez miewalem stany depresyjne, ale zauwazylem, ze nie jest to wina MJ. ONA po prostu nasilala moje negatywne odczucia, a przez to miewalem te stany.

Co mi pomoglo? Odworcenie swiata do gory nogami!!!

Zmien swoje priorytety i nie bacz na ludzi. Otaczaj sie takimi, przy ktorych czujesz sie dobrze.
Odrzuc WSZYSTKIE, ale to wszystkie lekarstwa (nie bierz antydepresantow ku**a mac!!!) i zmien diete. Ogranicz mieso albo odstaw je na jakis czas. Kup sokowirowke, a najlepiej wyciskarke i napie****aj 2l swierzych sokow dziennie.
Odstaw WSZYSTKIE kolorowe, gazowane napoje, batoniki, slodycze, hamburgery i zacznij jesc tylko domowe jedzenie.
I zacznij MEDYTOWAC! Postaraj sie pol godziny dziennie, chyba ze masz czasu- to wtedy godzine. medytowac znaczy usiasc po turecku i sie wyciszyc. Zero dziwiekow, zero obrazow.. Przy kazdym wdechu mysl ze wciagasz swiatlo/energie, a przy wydechu mysl, ze tej energii jest jeszcze wiecej..

Depresja w dzisiejszych czasach jest czesto spowodowana toksynami w naszym organizmie. Dodatkowe czynniki stresogenne nasilaja i poglebiaja stany wywolane zatruciem.

Czy nie zdazylo sie ostatnio ze byles narazony na rtec? lub olow? lub inne metale ciezkie? Np stluczona zarowka energooszczedna (najgorzej jak zapalona sie stlucze), wydziela trujace opary rteci, wywolujace drgawki i stany lekowe.

Zastanow sie czy to na pewno jest wina MJ, czy ona mogla tylko byc "zapalnikiem" calej sytuacji.

Zgodze sie z cala pewnoscia, ze MJ tak jak alkohol nie jest dla ludzi ponizej 18, a wg mnie nawet 21 roku zycia. Sam przez przygode z MJ stracilem wiele. odbudowanie mojego pozytywnego obrazu wzgledem rodzicow i czesci rodziny kosztowalo mnie pare lat..

Dasz rade egzekutor- wszystko w naszym zyciu mas swoj cel. Ma przyczyne.

Stoj na swojej desce surfingowej i surfuj przez zycie. Nigdy pod prad. Zawsze na fali!

yO
 
Ostatnia edycja:
S

Synek z zawodu

Guest
Z trawą jest jak z alkoholem , trzeba umieć sobie ją dawkować odpowiednio.

Kiedyś też byłem "niewolnikiem" trawy , pierwsza myśl z rana "trzeba by zakurzyć" ... i tak do wieczora ... najdłuższe przerwy w paleniu to była przerwa na sen około 8h ... Palenie ma być przyjemnością a nie stylem życia. Przynajmniej ja tak na to patrzę . Dlatego owszem palę codziennie , ale TYLKO I WYŁĄCZNIE wieczorem jednego jointa dla relaksu .

Trzymam kciuki za ciebie Egz wyjdziesz z tego :)
 

egzekutor

out team
Weteran
Rejestracja
Maj 13, 2008
Postów
422
Buchów
1
Egzekutor, a jak tam tryb zycia?

tryb zycia szybki i nerwowy rano kawa bez sniadania 5 fajek lufa i do roboty 2 kanapki przez cały dzien

co zona kaze robie jestesmy szczesliwym małzenstwem , majsterkowac tez lubie

fakt duzo stresu
 

Natural

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2011
Postów
1,870
Buchów
1
chlopie naladuj sie magnezem, stawiam 1000e, ze masz ogromne jego niedobory
i stad depresja stany lekowe i trzesiawka!
psychotropy nie pomoga

przerabialem to.

dorzuc do tego omega3 i jedz zdrowo i zobaczysz ogromna roznice.
baaaa, nawet palic bedziesz dalej mogl bez schiz.
szukaj cytrynianu magnezu + wit B6 (chelatowane - to wazne)
 
D

delete

Guest
tryb zycia szybki i nerwowy rano kawa bez sniadania 5 fajek lufa i do roboty 2 kanapki przez cały dzien co zona kaze robie jestesmy szczesliwym małzenstwem , majsterkowac tez lubie fakt duzo stresu

I mamy winowajce!

Zmien kawe i papierosa na swierzy sok z rana- a w ciagu 2 tyg odzyskasz energie. czlowieku! ja bylem niewolnikiem redbulli, kawy, papierosow, cocacoli, snickersow...

GWARANTUJE CI! Ze twoj stan sie poprawi, jak przestaniesz pedziec! Za czym tak pedzisz? Za pieniedzmi? Myslisz ze twoje dzieci potrzebuja pieniedzy? czy ojca?

Ja wiem egzekutor zo to wydaje sie ciezkie i nie do pomyslenia...

Wyrzuc TV- a po 3 miesiacach nie uwierzysz, ze go miales i potrafiles spedzic przy nim 2-4 godziny...

Ty potrzebujesz po prostu zmiany trybu zycia. Jak nie to bedziesz za kilka lat ogladal lzy dzieci z loza smierci... jak bedzie ci dane.

Takie myslenie pozwolilo mi sie zmienic. nie obchodzi mnie jakie mam na sobie ciuchy, jakim autem jezdze czy stac mnie na wille... Obchodzi mnie natomiast co jem, czy mam czas dla dzieci, czy zona mnie kocha, czy bede zdrowy...

Bedzie ciezko- ale dasz rade!!!
 

Estevez

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2011
Postów
164
Buchów
0
Ja też pale już szesnasty rok, i podobnie ja JIM miałem że przez pierwsze 3-4 lata w jakiś sposób mnie zioło uzalezniło, po przebudzeniu jak nie było co zapalić to nerwówka, podobnie do braku papierosa ( naszczęscie już nie pale szlugów ), ale z czasem coraz mniej paliłem , zaczęło mnie męczyć codzienne palenie i nudzić, teraz od kilku dobrych lat pale 2-3 razy w tygodniu, czasami 1 raz , i nie pale bo mnie ciagnie tylko coś w stylu piwko przy kompie czy telewizorze, dla relaksu. Co do drgawek to miałem taka odmiane jak AK47 X NYCD mocarz potworny, jak zabardzo się tym upaliłem to nachodziły mnie drgawki i straszne myśli samokrytyki jaki to ja jestem zły i przechodziły przez moją głowe obrazy z kilku wczesniejszych dni, co zrobiłem nie tak i wogóle. Natomiast jezeli to samo zioło zapaliłem już z kimś, albo z paroma osobami, ubaw był niesamowity.
Odmiana za***ista, ale nie dla samotnego palenia.

Egzekutorze , może musisz zmienić odmiane ?
pozdr.
 

egzekutor

out team
Weteran
Rejestracja
Maj 13, 2008
Postów
422
Buchów
1
Egzekutorze , może musisz zmienić odmiane ?

no fakt pisał mi to juz quakemind
polecił lsd lub ams ,fakt pale same killery
w tym sezonie posadze chyba ziarna co kiedys dostałem od suba same oldsklowe strainy

dziekuje wszystkim za dobre rady juto nie wezme juz psychotropów
w sumie dopiero pierwszy dzien -ale rano po nich czułem sie jak by mi mózg podmienili z kimś z wariatkowa (mysli samobójcze itp)
 
S

Synek z zawodu

Guest
No to z tego wynika chłopie ,że to nie trawka cię wyniszcza tylko ty sam to robisz :bounce:
 

egzekutor

out team
Weteran
Rejestracja
Maj 13, 2008
Postów
422
Buchów
1
No to z tego wynika chłopie ,że to nie trawka cię wyniszcza tylko ty sam to robisz

no fakt Jim sama trawa nie, trawa poteguje to ,ale nadużywanie jej tez do niczego dobrego nie prowadzi jak pale mam stany lekowe i drgawki jak nie pale to nie mam

tak jak pisałes wszystko dla ludzi ale z umiarem a ja olałem wszystko włącznie z dieta zdrowa

tak jak mówi Jim okazjonalne palenie nie szkodzi !!!!przy zdrowym stylu zycia
 

mjpassion

Well-known member
Rejestracja
Lip 29, 2011
Postów
668
Buchów
0
Takie myslenie pozwolilo mi sie zmienic. nie obchodzi mnie jakie mam na sobie ciuchy, jakim autem jezdze czy stac mnie na wille... Obchodzi mnie natomiast co jem, czy mam czas dla dzieci, czy zona mnie kocha, czy bede zdrowy...

Swiete slowa Ainm. Do niedawna sam zapieprzalem jak kombajn, praktycznie non-stop nerwowka, stresy, sresy.. jakis czas temu sie opamietalem.
Zweryfikowalem co jest dla mnie wazne i doszedlem do wniosku.. ze to za czym gonie to sa.. tylko pieniadze. Raz sa, a raz ich nie ma - normalne. A zdrowie, rodzine.. masz tylko jedna.
Sorry egzekutror za offtop, chlopaki Ci dobrze radza, wyluzuj troche to Ci zycie nie ucieknie.
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Antydepresanty (przynajmniej inhibitory zwrotnego wychwytu serotoniny, w tym słynny Prozac) mają czasem uboczne skutki - bezsenność, zaburzenia libido, podniecenie, natłok myśli, depresja, samobójcze zapędy. Ktoś wymyślił że człowiekowi potrzeba do szczęścia serotoniny no więc zróbmy środek który będzie nam ją zatrzymywał w synapsach i voila! Tylko że to nie działa tak prosto...

Ja bym na Twoim miejscu zmienił otoczenie, tryb życia, gdzieś pojechał, wyciszył się, połaził po pustkowiach zamiast powierzyć troskę o swoje zdrowie psychiczne chemicznym uszczęśliwiaczom. Odstawić bakę też się przyda.

Sprawdza się stare ćpuńskie przysłowie: Kto nie robi przerwy - szybko traci nerwy!
 

quakemind

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2006
Postów
1,067
Buchów
425
Zamiast kawy dobrze uparzona zielona herbata albo yerba, bo pewnie bez kawy zaśniesz. Magnez i potas jak kolega wczesniej wspomniał - wskazany, już 2 kawy dziennie potrafią 'wypłukiwać' z organizmu te minerały - poczytaj sobie jakie są objawy ich niedoborów
Koledzy mają rację, zmień tryb życia, zadbaj o siebie i przerzuć się na jakiś czas na indyjki, bo mocne sativy potrafią też przy stresie i nerwach dołożyć do pieca.
Nerwy, nerwica, stres to często podświadomość, to że ludzie cały dzień muszą biegać, nie mają czasu usiąść w fotelu i po prostu odpocząć.
Myśl pozytywnie, masz rodzine to z nimi spędzaj dużo czasu, bo nic tak nie pomoże jak drugi człowiek i jego obecność!
 

SENSIMAJSTER

: )
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2011
Postów
575
Buchów
0
Egzekutorze, sam palę od ponad 15 lat, z przerwami, ale kiedy palę to potrafię palić codziennie dużo miesiącami...

Nigdy jednak nie miałem objawów jakie opisujesz.Może być jednak tak, że kiedy palisz dużo i mieszasz to dodatkowo z innymi lekami, to może uaktywniać się jakaś wewnętrzna blokada absorbcji thc/cbd i organizm je odrzuca - dążąc do samooczyszczenia.

Przerost. Miałem raz taki zioło-wstręt, ale z 14 lat temu. Tak się opaliłem z kumplami z akademika, że następnego dnia musiałem się zresetować wódą i nie paliłem przez kolejne 2 - 3 miesiące jak dobrze pamiętam...

Zrób sobie przerwę ... :D czyli detox. Oczywiście bez psychotropów, bo to je podejrzewam tak naprawdę o Twoje problemy.
 

CaliforniaOrange

"Bo mój ulubiony kolor to zieleń"
Rejestracja
Wrz 15, 2012
Postów
341
Buchów
920
Witam wszystkich. Ja przygode z Mj zaczalem okolo 5 lat temu. Obecnie mam 22 lata. Około 6 miechów temu zapalilem sobie sam czyste bong, zdarlem 3 buchy. Bomba na maxa. Siedze na kompie. Nagle moj mozg przeszywa jedno slowo. Śmierc. Odrazu zaczely pocic mi sie rece zaczelo robic mi sie zimno. Lezalem w lecie przy 30 *C upale pod 3 kocami i mnie calym telepalo. Przeszlo mi po okolo 5 godzinach. Nastepnego dnia sporo nad tym myslalem , Co ku**a jest? Postanowilem zapalic kulturalnie juz ze znajomymi blancika ;) Mialem to samo, dusznosci, leki myslalem ze zejde poprostu. Wszystko ustalo okolo 2,5-3 miesiece temu. Ograniczylem MJ przez robote ktora znalazlem. Pewnie tak mialo byc. Lecz do dzis gdy zaboli mnie mocniej gardlo badz cos przycisnie mnie w plucach, odrazu przypomina mi sie tamto wydarzenie. Wiec chlopie odstaw wszystkich psychologow, musisz to przezwyciezyc i wziac sie w garsc. Dla mnie ograniczenie nie jest trudne. Wziolem sie z kolegami za silownie. Mam w robocie 3 zmianowy system pracy, obecnie mam nocki. Nie palilem od soboty i wcale nie mam checi zajarania. Chociaz wiem ze za***iscie z tym bym sie poczul. Jutro juz jestesmy ustawieni na bluncika ;)
Tak ze chlopie . Zycze Ci powodzenie, i nie powiem wracaj do zdrowia bo to nie jest choroba! To wszystko lezy w Twojej psychice!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół