nasiona marihuany

Przestroga dla wszystkich palaczy marihuany

Wyszukiwarka Forumowa:

egzekutor

out team
Weteran
Rejestracja
Maj 13, 2008
Postów
422
Buchów
1
doprowadziłem sie do cieżkiej depresji i zaburzeń psychicznych paląc zioło pale 15 lat codziennie
skonczyłem w szpitalu z napadami lekowymi drgawkami przypominajacymi padaczke , średnio mam atak co 3 dni , mysli samobójcze itp
biore cital , a w atakach leku i drgawek zastrzyki z relanium -masakre mam z głowa -kiedy sie to skonczy kórwa

po spaleniu dupki zioła mam ataki leku i drgawek masakra

róbcie przerwy i szanujcie własne zdrowie

mam nadzieje ze kiedyś bede mógł znowu normalnie zapalić narazie moje życie to koszmar

wszystko sie zaczeło 2 tyg temu
 
Ostatnia edycja:
H

homeboy

Guest
:zombi: to nie ciekawie masz. ale wszystko zależy od psychiki, także nie każdemu to grozi. ale też zauważam zmiany u siebie. tylko, że ja się czasem przepalam i robię sobie tygodniowe detoxy. a co do Twojego problemu to przesada.. i tak nagle Ci się to zaczęło dziać ?
 

DanishFarmer

Well-known member
Rejestracja
Lis 8, 2012
Postów
439
Buchów
40
Gorzej byś miał jak byś 15 lat dzień w dzień pił. Zawsze się śmieje jak ktoś mi mówi że MJ jest nie szkodliwa, nie szkodzi raz na jakiś czas. Jak ktoś wali non top to i witamina c zaszkodzi. Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do normalności :)
 

Mary Jan

Well-known member
Rejestracja
Cze 3, 2011
Postów
157
Buchów
0
Jesteś pewien, że jest to wywołane paleniem? Depresja być może jest bezpośrednio spowodowana paleniem, ale drgawki?
W mojej opinii, jest to kwestia indywidualna.. Może choroba psychiczna ujawniła się po 15 latach? Lekarze postawili Ci jednoznaczną diagnozę, że te wszystkie dolegliwości są spowodowane przez marihuanę?
Strasznie ostre masz objawy. Jak heroinista na głodzie.
 
T

TachyonOne

Guest
Wyluzuj się bo przejdzie ci. Nie cudownie ale stopniowo. Po piętnastu latach jarania można się było tego spodziewać. Nie pogrążaj się przejmowaniem się i zamartwianiem o swój stan. Psychotropowa stymulacja to gówno i możesz w jej skutek skonczyć w jeszcze gorszym stanie decydując się na ratunek ze strony psychiatry. Teraz twój mózg "chwieje się" na różne strony próbuje złapać swoją równowagę też po latach stymulacji THC. Nie faszerowałbym go chemią. Raczej stymulowałbym się przyjemnym, niejarającym towarzystwem, miłym otoczeniem, muzyką.
Raz po powrocie z holandii i rzuceniu palenia świat mi się na głowę zawalił. Nie cieszyło mnie absolutnie nic i wszystko wydawało się bezdennie beznadziejne. Myślałem że już zawsze tak będzie ale po kilku strasznych dniach zaczęło puszczać.
3mam kciuki za ciebie ziom :)
 

jafia

Well-known member
Rejestracja
Maj 23, 2012
Postów
132
Buchów
0
ja od siebie dodam, że najważniejsze to nie zacząć tej przygody za wcześnie. ja zacząłem w wieku 14 lat i skończyło się to różnorakimi zaburzeniami osobowości a do tego całe spektrum objawów somatycznych. jedyne co mogę teraz zrobić to pilnować, o ile to możliwe, żeby moja córka nie popełniła tego błędu. przygoda z mj to coś pięknego o ile nie zacznie się jej zanim skończy sie proces kształtowania osobowości czyli ok. 18 roku życia.
szczerze ci współczuje i rozumiem.

p.s. złapaliście kiedyś bad tripa ? pomyście teraz, że macie tak bez zażycia jakiejkolwiek substancji psychoaktywnej i to na okrągło !

przestrzegam

28-letni, były pacjęt oddziału psychiatrii . . .
 

egzekutor

out team
Weteran
Rejestracja
Maj 13, 2008
Postów
422
Buchów
1
mam teraz tak własnie tez zaczałem w 14 lat mam 32
 

Bonjovnik1

Well-known member
Rejestracja
Sty 5, 2013
Postów
80
Buchów
0
Detox jest potszebny kazdemu nawet jesli nie mamy zadnych objaw. Sam juz nie pale drugi tydzien i jest mi z tym dobrze
 

Mary Jan

Well-known member
Rejestracja
Cze 3, 2011
Postów
157
Buchów
0
ja od siebie dodam, że najważniejsze to nie zacząć tej przygody za wcześnie. ja zacząłem w wieku 14 lat i skończyło się to różnorakimi zaburzeniami osobowości a do tego całe spektrum objawów somatycznych. jedyne co mogę teraz zrobić to pilnować, o ile to możliwe, żeby moja córka nie popełniła tego błędu. przygoda z mj to coś pięknego o ile nie zacznie się jej zanim skończy sie proces kształtowania osobowości czyli ok. 18 roku życia.
szczerze ci współczuje i rozumiem.

p.s. złapaliście kiedyś bad tripa ? pomyście teraz, że macie tak bez zażycia jakiejkolwiek substancji psychoaktywnej i to na okrągło !

przestrzegam

28-letni, były pacjent oddziału psychiatrii . . .

Sam zacząłem w wieku 13-14 lat, i jedyne negatywne skutki jakie teraz odczuwam, to mniejsza zdolność koncentracji, zaburzenia pamięci krótkotrwałej, lekka depresja.
Parę dni temu żaliłem na forum się, że nie wytrzymam bez zajarania, dosłownie rozrywało mnie. Paliłem 3-4 miesiące bez przerwy. Mój detoks trwał 1 dzień. Lecz na tyle podbudowała mnie myśl, że przynajmniej na jeden dzień potrafię przerwać ciąg, i w sumie od tamtego czasu jaram gdy mam na to ochotę. Najważniejsze, by nie wypełniać nudy jaraniem, bo w pewnym momencie cały dzień przebakamy, bo przecież 'jest nudno'. W tym momencie muszę dodać, że post ten w żadnym wypadku nie ma na celu namawianie młodych pokoleń do palenia marihuany, jestem wręcz przeciwny obecnej modzie palenia wśród nastolatków.
Byle nie wpadać w ciągi, i wszystko będzie elegancko. Ciąg, gdzie kolega palił 15lat codziennie jest dla mnie grubym przegięciem. Ja po 3-4 miesiącach czułem się totalnie roz***any. Aż strach pomyśleć, co by było gdyby palić przez te 15 lat osiedlówkę. Jak sobie pomyślę, co musisz przeżywać przez pierwsze tygodnie/miesiące detoxu, to aż mnie skręca.
Trzymaj się chłopie, pamiętaj jesteśmy z Tobą.. Wyjdziesz z tego prędzej czy później!

PS. Palę parę lat, więc wartość merytoryczna tego postu może być dla was znikoma weterani!
 
D

delete

Guest
Wyleziesz z tego przyjacielu, odstaw na jakiś czas sensi i znajdź sobie ciekawe zajęcie, Jeżeli masz rodzine poświęć jej dużo więcej czasu, szukaj pozytywnych zdarzeń nawet w czerstwym chlebie. Wysypiaj się, uwierz w siebie i jakoś zleci, najgorzej jest poukładać sobie negatywne puzzle w głowie. To Ty musisz się odblokować bo to Twojej głowie jest problem.
Trzymaj się, zycze masę pozytywnych myśli!
 

DanishFarmer

Well-known member
Rejestracja
Lis 8, 2012
Postów
439
Buchów
40
napewno heheh , teraz to se moge tylko powachać zawartośc słoika

To ten słoik możesz mi podesłać u mnie znajdzie zastosowanie hehehe, trzymaj się wariat i nie myśl o Tym bo się nakręcasz nie potrzebnie ;)
 

quakemind

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2006
Postów
1,067
Buchów
425
Dopadł Cię stres, nerwica a nie konopie :) Sprawdź jakie masz ciśnienie krwi po paleniu, czy czasem nie skacze ostro w górę, a ty fiksujesz przez to.
Jak wcześniej było wspomniane, nie faszeruj się chemią. Detox + ruch. Oczyść się i wypocznij.
 

Raf_rk

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2010
Postów
2,888
Buchów
1
doprowadziłem sie do cieżkiej depresji i zaburzeń psychicznych paląc zioło pale 15 lat codziennie

W którym roku życia zacząłeś buchać?
Ile dziennie paliłeś? Wieczorem dla wyluzowania się, czy od rana i już zjarany do szkoły/pracy jechałeś?
Paliłeś tylko swoje, czy "z ulicy" też (chodzi o to, czy tylko czystą MJ, czy mogło być z domieszkami?
Brałeś jakieś inne psychoaktywne wynalazki?
Sorry za tak drobiazgowe pytania, ale praktycznie codziennie lubię sobie zabuchać wieczorem, po pracy (od jakichś 3 lat) i chcę wiedzieć, z czym muszę się liczyć w przyszłości...
pozdro i powodzenia w ogarnięciu problemów :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół