nasiona marihuany

Przestroga dla wszystkich palaczy marihuany

Wyszukiwarka Forumowa:

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
George Bush i Bill Clinton palili trawe i gdzie zaszli, he? W dodatku wiadra walili od 6 rano non stop przez caly dzien, zreszta widac po oczach.

clinton sie nie zaciagal hah a tusk ma alibi go tam nie bylo he chroni go immunitet haha
 
O

OdcieńZieleni

Guest
mj nazwałbym używką, a od każdej używki można sie uzależnić, a wiec trzeba podchodzic z umiarem, jak do wszystkiego zresztą :)
najlepsze buchy idą po tygodniowym detoxie, wiec palenie codzienne jest bzdurą i oszukiwaniem samego siebie :)
 

Aspargin

Suplement diety
Rejestracja
Kwi 8, 2015
Postów
378
Buchów
2
mj nazwałbym używką, a od każdej używki można sie uzależnić, a wiec trzeba podchodzic z umiarem, jak do wszystkiego zresztą :)
najlepsze buchy idą po tygodniowym detoxie, wiec palenie codzienne jest bzdurą i oszukiwaniem samego siebie :)

Czemu bzdurą i oszukiwaniem samego siebie? Jak masz co palić i jest to zróżnicowane palenie? Zwłaszcza wtedy, gdy z każdym dniem curring'u coraz lepiej odczuwasz moc i walory smakowe... Owszem - taki stan rzeczy nie będzie trwał wiecznie i nawet po 20-u latach ciągłego palenia może Cię najść refleksja o jakimś odpoczynku, wtedy już być może "na zawsze"... ale nie wierzę w takie rzeczy, gdyż jesteśmy tu po to by "grzeszyć", a zaraz się "nawracać"...i tak w kółko :) Zróżnicowanie! Miłego weekendu! :flower:
 

mienso

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2014
Postów
231
Buchów
0
To ja zapodam coś apropos palenia z lufki, po przeczytaniu artykułu zostawiłem na chacie tylko bongo i bletki. Wszystkie lufki pooszłyy!

https://www.cannabisnews.pl/jak-palic-zeby-sobie-nie-zaszkodzic/

Aaa tam... Czytałem kiedyś ten artykuł i troche tragizują o tych lufkach. :p Tzn nie mówie o takich lufkach kioskowych za 50gr, gdzie pewnie leci kometa za kometą i dym faktycznie będzie, delikatnie mowiąc, bardzo gorący. Z takich nie pale więc nie wiem.

Ale z takich bardziej szklanych fajeczek typu spoon pipe sie bardzo fajnie pali. Jeśli takie szkiełko jest wystarczająco długie to dym pokonując tą droge schłodzi sie wystarczająco żeby był przyjemnie wchłaniany. Niejednokrotnie bardziej niż przy paleniu lolka, który będąc dopalany potrafi przygrzać w usta. Osobiście wole palić z wszelakiego rodzaju szkła niż czuć smak palonej bletki, ale to kwestia gustu. <wodna>
A poza tym to na pierwszym miejscu i tak będzie bonio. :D :bongo4:
 

Palonko

Member
Rejestracja
Cze 7, 2016
Postów
23
Buchów
0
lol to niezłe jazdy. Ja też się przejmuje, ale u mnie nie jest tak tragicznie. Pale 10 lat i czasami czuje, że za często się wk***iam, albo mega nic mi się nie chce, czasami bardzo lekka depresja. Ale ja nigdy tak nie miałem, że muszę codziennie kotłować, czasami sie zdaża, że 7dni z rzędu palę, ale to max. Później robię przerwę min. tydzien. Palę weekendowo, czasami torba 1g starcza mi na 3-4 dni. Ja się upalę 2 buchami z rury, mini blanty itp. chociaż mogę spalić i ze 2 sztuki na raz, ale nie czuję dużej różnicy pomiędzy 1 blantem a 7 blantami, w pewnym momencie po prostu zasypiam :D a no i trzyma mnie bardzo długo, po 6-8 godzin nawet, dopóki nie pójdę spać. Lepiej czuje się jak nie jaram, ale przychodzi taki moment, że jednak chcę się zrelaksować bo wszystko mnie wk***ia, ogólnie jestem ostro antysystemowy (wszystko co muszę załatwić w życiu mnie wk***ia) i raczej aspołeczny, chociaż bywam czasami bardzo towarzyski na trzeźwo :D To tyle jeżeli chodzi o skutki palenia u mnie. Koncentracje mam bardzo dobrą, szybko się uczę, jednak wiele rzeczy nie pamiętam z zeszłego tygodnia np. I wolę palić sative :D

Pozdro
 

rastaten

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 24, 2012
Postów
1,359
Buchów
534
Odznaki
2
Kurde Palonko, jak to przeczytałem to niezła piz*a, bo jestem zdanie w zdanie taki sam hehe. :freak2:
 

Fee_d

Kiedys rudy, teraz łysy..
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2013
Postów
528
Buchów
0
bozzzzzzzee zamknijcie ten temat , jak ktos ma ponizej 15 alt i zacznie palic t nie ze lubi tylko lubi sie pokazac i tyle. ja zaczolem maja 12 lat i uwaga !!! zyje hahahaaahahahhaha . niewkrecajcie ze doly ze schizy bo palenie w wieku 12-17 lat to czysta zajawka z kim palisz.


no i tak nie palcie bo wam pały nie staną , uwielbiam t forum ale qwa bz przesady , dzieciom WON! bo przez was male sk***ysynki przypal jet "o paczo jamam" grrrrrrrrrrrrrrrrr

To że Ty czegoś nie odczuwasz to nie znaczy że ktoś tego nie przeżywa, kumasz?
 

haczyk

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2012
Postów
337
Buchów
84
ku**a gerald może i żyjesz ale z wyslawianiem albo pisaniem masz problem.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół