nasiona marihuany

Lemon Kush

Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 58869

Guest
dokładnie tanie jak barszcz ale jaki pyszny cytrynkowy susz;) Tutaj mi wyszła bardziej odmiana skunk - matka Special Skunk z Lemon Kush od FS. Jakimś cudem wyszły nasiona nie hermy... test na 50 około nasion użyłem 8 wszystkie Fem zero bananów na roślinie :)
Prawie nie trzeba używać filtra przy tej odmianie jeśli mamy tylko jedną w box-ie tylko Cytrusy w growboxie. Pozwoliłem sobie nazwać wyprodukowane nasiona tak - Lemon Skunk - Możliwe na zimę wystartuję z openseed-em
03270002.jpg

03270003.jpg
 
N

Nadszyszkownik Kilkujadek

Guest
Pozatym Lemon Kush bardzo łatwo się klonuje. iNa bank za***ie go na OUTa pod polskie niebo. Znalazłem jeszcze pare foto
 
U

Usunięty 58869

Guest
Porównując topy z lemon kush-a są mniej zbite od lemon skunk-a najwidoczniej geny indica w skunk to spowodowały.

#edit:
To połowa FLO
porównanie dotyczyło moich byłych roślinek lemon kush po zbiorach miały topy nie zbyt zbite jak teraz mam z krzyżówką special skunk.

Sorki za nie doprecyzowany post... Z Fartem do :harvest:
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
909
Buchów
1,975
Miałem ją w 2013 na out trafiły mi się 2 główne pheno na około 6 roślin fioletowe i zielone. Oba cytrusowe w zapachu podatne na pleśń i generalnie słabe palenie. Zielone bardzo masywne zbite i grube pały a fioletowe drobne/średnie kwiatostany za to jedna z roślin miała ponad 3 m. Nie polecam na out. P.s. nie doszły a były ścinane stopniowo przez pleśń aż do końca października.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół