nasiona marihuany

[CFL200][0.2m2] 4x Auto Haze Female Seeds

Wyszukiwarka Forumowa:

dope

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2012
Postów
164
Buchów
0
Ja bym dał dwie porządnie wytrenowane, na przykładzie użytkownika viledaszek

Dwie takie roślinki i masz pełnego boxa, i zawsze to cena dwóch pestek a nie 4 :freak2:

 

hajsnakilogram

Well-known member
Rejestracja
Sty 4, 2013
Postów
108
Buchów
0
Dziewczyny koncza dzisiaj 69 dzien, myslicie ze warto im przelaczyc na 12/12 czy zostawic do konca 20/4 ?
 

tatrapiwo

Well-known member
Rejestracja
Sty 8, 2013
Postów
83
Buchów
0
też jeszcze nie ciachnąłem . czekanie zaostrza apetyt a chce wycisnąć ile sie da a nie ciąć zbyt wcześnie i żałować
 

hajsnakilogram

Well-known member
Rejestracja
Sty 4, 2013
Postów
108
Buchów
0
@tatrapiwo
A ktory masz dzien? U mnie dzisiaj pyknal 70 dzien (53 flo) i czekam jeszcze max dwa tygodnie, wczoraj ciachnalem sampla i szczerze mowiac srednio jestem zadowolony.

W miedzyczasie jeszcze mialem przygode, bo pod moja nieobecnosc dziewczyny mialy ciemno (przepalona lampa) i temperatura 10*C. Najgorsze jest to ze nie wiem ile to trwalo, moglo 12h a moglo ok. 3 dni.

Ponawiam pytanie- czy warto na ostatnie 2 tygodnie zmienic im cykl na 12/12 czy zostawic do konca 20/4?

Pozdrawiam, z fartem!
 

Kajak

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2010
Postów
69
Buchów
0
a co ma na celu zmiana na 12/12? ;p
jak chcesz na nastepny grow cos szybkiego to Lowrider. Ale te najszybsze automaciki sa male. wiec sie zdecyduj czy male i szybko czy wieksze a wolniej.
bo pisales cos wczensiej ze chcesz 2 pechy na ten box. to wtedy nie ma sensu za bardzo. jak chcesz dwoma krzakami zaplelnic boxa to jakas inna odmiana (chociazby lowrider 2) wieksze doniczki i ewentualnie dluzej nazowy na weg lac zeby troche bardziej urosly zanim zaczna kwitnac
 

hajsnakilogram

Well-known member
Rejestracja
Sty 4, 2013
Postów
108
Buchów
0
71 dzien [54 flo]

Witam,
dzisiaj up ale troche inny bo wrzucam zdjecia samych topow.



I moje najwazniejsze pytanie:
Planowalem scinke ok 80 dnia, czyli za 10 dni.
Czy zdarza przez te 10 dni dojsc? To dla mnie wazne, wiec bardzo prosze o odpowiedzi.

Dzieki z gory,
z fartem rolnicy!
 
D

delete

Guest
Witaj,one juz wygladaja na gotowe,takze te planowane 10 dni potrzymaj i finisz bedzie,dla testu zetnij malego topka i sprawdz jaka moc krzaczkow.
Wtedy juz bedziesz mial pewnosc ze to ten czas,gratuluje i zycze udanych zbiorow,pozdrawiam :jaraczz:
 

Kajak

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2010
Postów
69
Buchów
0
teraz jeszcze nie. ale mysle ze te 10 dni powinny straczyc. chociaz rozne topy w roznym stadium sa. niektore juz do sciecia prawie, a niektore same biale wlochy. obserwuj.
edit: no i wiadomo jak masz opcje to przydaloby sie trichomy sprawdzic
 

hajsnakilogram

Well-known member
Rejestracja
Sty 4, 2013
Postów
108
Buchów
0
Dzieki za szybka odpowiedz, czestuje buszkiem ze swiezego sortu :)
Wlasnie ***alem sameplka przed wczoraj, zrobilem mu szybkie suszenie wedlug poradnika z forum i ani smaczku nie mialy jakiegos pysznego (ale to mozliwe ze wlasnie przez to suszenie) i moc tez nie powalajaca, zeby nawet nie powiedziec ze slaba :/
 

dope

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2012
Postów
164
Buchów
0
Bardzo podobają mi się Twoje roślinki :) mamy wiatraczki z tej samej firmy :p Nic tylko czekać aż dojdą i palić :D Z fartem! Buszek poszedł
 

GoceLo

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2013
Postów
432
Buchów
16
Ładnie te twoje roślinki :)
Mówisz, że smak nie dobry, to przez szybkie suszenie i nie zapomnij o flushu. A za pewne będzie smak o wiele lepszy, z fartem.
 

dope

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2012
Postów
164
Buchów
0
może jakiś up? ciekawy jestem jak tam to wygląda ;)
 

xoxox

Well-known member
Rejestracja
Lut 27, 2012
Postów
69
Buchów
0
Też chętnie bym zobaczył co tam się dzieje ale pewnie up będzie z 2 dni bo wtedy planowe żniwa będą ;)
 

GanjalfGreen

Member
Rejestracja
Kwi 14, 2013
Postów
13
Buchów
0
Tak pięknie porosło, że grzechem by było dla autora nie dokończyć tej fotorelki.
Also wielkie dzięki, ostatecznie przekonałem się do cfl 200w, aczkolwiek dziwi mnie ta wysoka temperatura i ilość wentylatorów.

Aha, do autora - nie sugeruj się smakiem i mocą po zerwaniu sampla, zresztą chłopie sam zobaczysz jaki to błąd - dobre suszenie i curring robią masakre pod wzlgędem mocy, nawet nie poznasz ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół