nasiona marihuany

[CFL200][0.2m2] 4x Auto Haze Female Seeds

Wyszukiwarka Forumowa:

UnFuckAble

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2011
Postów
112
Buchów
0
Ładnie Ci to idzie. Jak na tak małego boxa i tylko CFLkę 200 to masz piękne cztery krzaczki. Patrząc na nie chyba nie powinienem się obawiać że wyjdzie mi coś gorszego spod mojego 400W HPsa.. :)
Pozdro i z fartem aż do :harvest::harvest:
 

hajsnakilogram

Well-known member
Rejestracja
Sty 4, 2013
Postów
108
Buchów
0
Wlasnie zastanawiam sie czy tam kiedys w przyszlosci tez dac 4 czy moze 3 albo 2. Troche ciasno jest mi sie wydaje, nie wiem co korzystniej by wyszlo.
 

parokropek

Well-known member
Rejestracja
Lis 30, 2012
Postów
111
Buchów
0
Jest lekki ścisk ale nie ma tragedii krzaki nie są wielkie i widać ze nawet im się u Ciebie podoba, next time daj 2 normalne krzaki i zrób odpowiednio długiego wega, mogłbyś się zastanowaić nad siatką masz małą powierzchnię
 

hajsnakilogram

Well-known member
Rejestracja
Sty 4, 2013
Postów
108
Buchów
0
Nastepny rzut pojda jeszcze automaty, a po sezonie out wejda moze 2 normalne pelnosezonowki.

Dzieki!
 
D

delete

Guest
Fajniutkie te panny :smokee: Ale ten box trochę mały. Moim zdaniem całkowicie nieadekwatny do wydanych na niego pieniędzy :pl: Akurat wczoraj przeglądałem boxy po sklepach i wypatrzyłem coś takiego jak masz ty ale moim zdaniem troszkę szkoda papy bo jest on po prostu malutki:freak2:

Za ile tniesz ? Potrzymasz je z 2 tygodnie jeszcze? :spalony:
Planciki mi się podobają . Następnym razem spróbuj z jakimś haze ale nie auto :cat: Poczujesz to ***nięcie <lol2>

Pozdrawiam i życzę udanych zbiorów
 

hajsnakilogram

Well-known member
Rejestracja
Sty 4, 2013
Postów
108
Buchów
0
@psycho_tata

No troszke jest malutki, ale szukalem czegos dyskretnego pod zbieranie pierwszych doswiadczen ;P Zreszta nie byl taki mocno drogi, bo koszt to ok 150zl, moze troche wiecej niz szafka tych samych wymiarow, a na plus wchodzi jej mobilnosc. Mysle ze troszke czasu mi posluzy.

Haze akurat nie nalezy do najmniejszych, wiec jakas nizsza odmianka powinna sie tam czuc dobrze.
W przyszlosci moze pomysle nad czyms wiekszym + HPS ale to raczej odlegle plany.

A co do scinki to na pewno potrzymam je jeszcze minimum z 2-3 tygodnie, wiec powinny napuchnac. Od przyszlego tygodnia dostana Overdrive, zobaczymy jak po tym pojda.

Pozdro!
 
D

delete

Guest
@psycho_tata

No troszke jest malutki, ale szukalem czegos dyskretnego pod zbieranie pierwszych doswiadczen ;P Zreszta nie byl taki mocno drogi, bo koszt to ok 150zl, moze troche wiecej niz szafka tych samych wymiarow, a na plus wchodzi jej mobilnosc. Mysle ze troszke czasu mi posluzy.

Haze akurat nie nalezy do najmniejszych, wiec jakas nizsza odmianka powinna sie tam czuc dobrze.
W przyszlosci moze pomysle nad czyms wiekszym + HPS ale to raczej odlegle plany.

A co do scinki to na pewno potrzymam je jeszcze minimum z 2-3 tygodnie, wiec powinny napuchnac. Od przyszlego tygodnia dostana Overdrive, zobaczymy jak po tym pojda.

Pozdro!

150 zł ???? Kurczę to CO JA OGLĄDAŁEM ???:pl: Daj im już jakieś papu. Niech jedzą i puchną. Pamiętaj że parę dni przed zbiorami lej samą wodę (ale to pewnie wiesz) Pozdrawiam!
 

tatrapiwo

Well-known member
Rejestracja
Sty 8, 2013
Postów
83
Buchów
0
z fartem ziomek . mam tą samą odmiane . ale coś słaba jest oby twoja kopciła ostro
 

hajsnakilogram

Well-known member
Rejestracja
Sty 4, 2013
Postów
108
Buchów
0
Ale jeszcze nie sciales tej swojej, nie? Bo zagladam tam czasami do Ciebie, w ogole ta twoja jak dla mnie to calkiem innaczej wyglada, jest jakby jasniejsza, albo mi sie tak w oczach pierdyli. Chociaz moja jest ok. 20 dni mlodsza od Twojej wiec moze jeszcze sie upodobnia ;P

Z fartem kolego! :harvest:
 

tatrapiwo

Well-known member
Rejestracja
Sty 8, 2013
Postów
83
Buchów
0
nie jeszcze nie ściąłem . w każdym razie gorsza jak od dila jest i to znacznie jak narazie . zbyt słabe działanie
 

hajsnakilogram

Well-known member
Rejestracja
Sty 4, 2013
Postów
108
Buchów
0
Myslicie ze 6 dni bez podlewania wytrzymaja? Czy moze im to zaszkodzic? Bo delegacja mi sie zbliza i obawiam sie ze beda musialy zostac same?
 

dope

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2012
Postów
164
Buchów
0
Ja mam boksa prawie połowę Twojej powierzchni i mam jednego planta a Ty masz 4, więc powinienem się zmieścić :jaraczz: skoro Ty dałeś radę, ale sam już wiesz, że trochę ciasno :p

ładniutkie masz te maleństwa, pozazdrościć
 

hajsnakilogram

Well-known member
Rejestracja
Sty 4, 2013
Postów
108
Buchów
0
Witam wszystkich, fajnie ze zagladacie.

@dope
Jestem przekonany ze jedna zmiescisz spokojnie. Z fartem!

@tatrapiwo
Jeszcze nie, planuje to zrobic ok. 80 dnia, dzisiaj mam dopiero 68. A jak tam twoje? Ile wyszlo?

Up ze zdjeciami bedzie najprawodopodbniej w poniedzialek. Bedzie to 71 dzien, wtedy mi poradzicie ile jeszcze poczekac.

Mam pytanko, bo na nastepny grow planuje znowu dac automaty i zastanawiam sie czy lepiej bedzie dac dwie sztuki, moze trzy czy znowu cztery? Jak widac na zdjeciach te sie troszke cisna. Czy gorsze wyniki osiagne dajac tylko dwie?

A teraz pytanie co do odmiany, potrzebuje cos co dojdzie w max 65-70 dni, czyli jakis szybki automat. Co polecacie?


Dzieki za rady i do uslyszenia!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół