nasiona marihuany

[CFL200][0.2m2] 4x Auto Haze Female Seeds

Wyszukiwarka Forumowa:

LR#2

Banned
Rejestracja
Paź 16, 2012
Postów
828
Buchów
0
chyba wysysa azot z liści ale tak wcześnie w 44dniu dziwne
mogę się mylić
 

atokk

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2011
Postów
115
Buchów
0
Zrób zdjęcie całej roślinki, bo tak będzie lepiej powiedzieć, co jej jest.
Nawozy lejesz co podlanie, czy na zmianę z czystą wodą...?
 

hajsnakilogram

Well-known member
Rejestracja
Sty 4, 2013
Postów
108
Buchów
0
Dzieki panowie za odpowiedzi. Stawiam buszka.
Wlasnie tez nie wydaje mi sie zeby pobierala azot z lisci, po pierwsze dlatego ze to dopiero 44 dzien a po drugie ziemie miala dobra pod tym wzgledem (Canna Tera Pro) i nawoz od BioNova ma NPK 5-2-5, wiec na niedobor nie powinna narzekac. Wrzucam foto calego krzaczka
Nawozy daje za kazdym razem do podlewania, tak jest bynajmniej na opakowaniu



Ponawiam pytanie dodatkowe- Czy jest mozliwosc ze ta dojdzie szybciej od pozostalych? Poniewaz wyraznie widac ze jest do przodu przed rowiesniczkami. Jezeli tak to ile taka roznica moze wynosic?
 

LR#2

Banned
Rejestracja
Paź 16, 2012
Postów
828
Buchów
0
możliwe no i była złamana możliwe że to ją pobudziło
 

hajsnakilogram

Well-known member
Rejestracja
Sty 4, 2013
Postów
108
Buchów
0
Ale jak duza roznica moze byc miedzy nimi? Moze byc nawet 2 tygodnie? Poniewaz leje teraz Big Bud'a, a na 3 tygodnie przed koncem mam 2 tygodnie lac Overdrive i tydzien flush. Nie wiem kiedy konkretnie rozpoczac caly ten proces. Trichomy juz widac. No i dalej nie wiem co z tymi liscmi, co jej zrobic, boje sie ze moze nie dotrwac do konca... ;/
 

LR#2

Banned
Rejestracja
Paź 16, 2012
Postów
828
Buchów
0
a jakie ma PH

---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

a płukałeś już ziemie
 

hajsnakilogram

Well-known member
Rejestracja
Sty 4, 2013
Postów
108
Buchów
0
Niestety nie znam pH. Wiem ze woda z biedronki ktora podlewam ma pH 6.5 (tak bynajmniej przeczytalem na naszym forum). Nie plukalem wczesniej gleby. Planowalem to zrobic dopiero tydzien przed scinka. Z kolei pewien uzytkownik doradzil mi abym wieksza iloscia wody podlewal krzaczki, bo podobno 300-400ml na tym etapie jest za malo, chociaz jak podlewam to za kazdym razem woda wylatuje dolem doniczek.

---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

Sprawdzilem pH roztworu ktorym krzaczki sa podlewane. Miesci sie ono w przedziale 6.5-7.0. Takie jest chyba odpowiednie? Juz nie mam pomyslu co moze byc nie tak... Jakies pomysly?
 

mercone

Well-known member
Rejestracja
Wrz 28, 2012
Postów
249
Buchów
0
Myślę, że porządny flush by zdziałał cuda. Woda z biedronki jest kozacka sam używam i nigdy nie miałem najmniejszego problemu z roślinkami. Pyknij flusha daj odspanąć 1 podlanie i daj nawozy w normalnej dawce. Jeśli chodzi o różnicę między dochodzeniem roślinek. To każdy nasz manewr wpływa na roślinkę. Stres blokuje roślinkę nawet na tydzień. Więc jeśli miała jakieś problemy w których ciężko było jej się pozbierać to spokojnie możesz mieć 2 tyg różnicy.
 
D

delete

Guest
Za mokro ;) Zrob se konewke nawet z butelki i podlewaj wolniej ;) cfl 200w plus maly box to prawie nic nie suszy a wrecz zapie****a wilgotnoscia jak niemasz wentylacji w pomieszczeniu w ktorym sa i nie chodzi tu o boxa ;)
 

hajsnakilogram

Well-known member
Rejestracja
Sty 4, 2013
Postów
108
Buchów
0
Dzieki za odpowiedzi, obiecuje was poczestowac buszkiem, tylko dzisiaj juz nie moge bo za duzo ich dalem :p
Dowiedzialem sie dzisiaj z opinii paru uzytkownikow ze za malo podlewam, powinienem zwiekszyc dawke.
Sklaniam sie zeby zrobic flusha.
A co do blokowania i stresu, to wlasnie ta zlamana roslinka IDZIE NAJSZYBCIEJ :p I to duzo przewagi ma nad reszta
Dzieki i z fartem!
 
D

delete

Guest
Dzieki za odpowiedzi, obiecuje was poczestowac buszkiem, tylko dzisiaj juz nie moge bo za duzo ich dalem :p
Dowiedzialem sie dzisiaj z opinii paru uzytkownikow ze za malo podlewam, powinienem zwiekszyc dawke.
Sklaniam sie zeby zrobic flusha.
A co do blokowania i stresu, to wlasnie ta zlamana roslinka IDZIE NAJSZYBCIEJ :p I to duzo przewagi ma nad reszta
Dzieki i z fartem!

Ja przy CFL 250w na 11l donice.Podlewalem raz na jakies 5 dni.Okolo 750ml.Szly piknie ale pozniej zmienilem na hps ;)
 

mercone

Well-known member
Rejestracja
Wrz 28, 2012
Postów
249
Buchów
0
Jakie wnioski? Trzeba robić SC/HSC :crazy: Może miała jeden duży stres a tamte wiele małych? Nie znane są wyroki boskie.. :sunny: Ja przy moim pomidorze, robię tak że podlewam dopiero jak ma absolutnie sucho. Wychodzi mniej więcej pół litra na 3/4 dni
 

parokropek

Well-known member
Rejestracja
Lis 30, 2012
Postów
111
Buchów
0
No jakoś leci warjat, azotu im brakuje i magnezu troche daj im papu na wega przy podlaniu i dolomitu trochę jak posiadasz :) trzymam kciuki
 

UnFuckAble

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2011
Postów
112
Buchów
0
@hajsnakilogram, dobrze jest ;d Nawet jak #4 postoi trochę dłużej to nic się jej nie stanie.
Reszta powinna podgonić, także potem już takiej różnicy nie będzie. Teraz dopiero zobaczyłem Twoją FR ale już śledzę pilnie całość.
Pozdro i z fartem! :smokee:
 

hajsnakilogram

Well-known member
Rejestracja
Sty 4, 2013
Postów
108
Buchów
0
W tym 'problem' ze chyba dojdzie szybciej, ale to dobrze :smokee:
Jutro moze zrobie UP

---------- Post added 21-03-2013 at ---------- Previous post was 20-03-2013 at ----------

53 dzień // 36 dzień FLO


Siemanko rolnicy, daje pare nowych zdjec:
Nr 1:


Nr 2:


Nr 3:


Nr 4:


Wszystkie na bazie:


Dzieki za wszystkie uwagi, sugestie i rady.
Pozdro i z fartem!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół