nasiona marihuany

[CFL200][0.2m2] 4x Auto Haze Female Seeds

Wyszukiwarka Forumowa:

hajsnakilogram

Well-known member
Rejestracja
Sty 4, 2013
Postów
108
Buchów
0
10 dzien [bez zdjec]

Witam serdecznie, rosliny rosna raczej zdrowo i niczego im nie brakuje. Troszeczke moze liscie zawijaja sie w dol przy jednej roslince. Wymienilem denka od butelek na troche wiekszy pojemnik z woda i szmatka, co mam nadzieje rozwiaze problemy z wilgotnoscia. Mija dzisiaj dokladnie tydzien od ostatniego podlewania, ale wydaje mi sie ze nadal maja w miare wilgotno, wiec podleje je jutro albo w piatek. Faktycznie 1L wody na roslinke to troche za duzo, skoro trzeba podlewac mniej wiecej co 3-4 dni.

Warunki:
temperatura: ok. 25-27*C
wilgotnosc: ok. 45-60%

Kilka pytan:
1. Czy od ok. 14 dnia dac im jakas mala dawke biohumusa? (ziemia to canna tera pro, wiec nie wiem czy nie bedzie dla nich za duzo nawozu)
1a. Biohumus forte czy extra?
2. LST lepiej zrobic sznurkami, czy izolowanym drutem? Slyszalem ze roslinki moga wyciagnac drut z ziemi? Planuje LST w ok. 14-15 dniu jak beda mialy 4-5 pieter ladnych lisci.
3. Jezeli bede robil LST, roslinki podlac przed czy po zabiegu?

Zdjecia dodam ok 14-15 dnia (przed i po LST).
Z fartem!

---------- Aktualizacja posta 07-02-2013 12:51 ---------- Czas poprzedniego posta 06-02-2013 12:54 ----------

11 dzien

Siemanko, dzisiaj roslinki podlalem, po 8 dniach (ostatnio podlalem 1L wody i powiedzieliscie ze to za duzo), wiec zmniejszylem dawke do 400ml na roslinke.

Warunki:
temperatura: ok. 24*C
wilgotnosc: ok. 55%

Mam problem z jedna roslinka, otoz liscie jej sie zawijaja dziwnie do srodka, co moze byc przyczyna? Dodaje ze nie lalem zadnych nawozow, a ziemia to canna tera pro.


Co z tym zrobic? Co moze byc przyczyna? Jak to naprawic?

Dzieki panowie za odpowiedzi!
Z fartem!
 
Ostatnia edycja:

LubieDymek2011

Well-known member
Rejestracja
Mar 7, 2012
Postów
101
Buchów
0
Ekspertem nie jestem ale jeśli wcześniej tak nie miała jest to oznaka czegoś :p

Tak wiem ze głupoty wypisuje i sie ośmieszam, ale obserwujac swoją rosjanke zauważyłem że liscie wywijały się do góry gdy zrobiło sie dużo wiatraków, moze po prostu chce bliżej światła czy coś?


Pozdrawiam i poczekaj na porady ekspertów ;)
 

hajsnakilogram

Well-known member
Rejestracja
Sty 4, 2013
Postów
108
Buchów
0
16 DZIEŃ [LST]

Warunki:
temperatura: ok. 23*C
wilgotnosc: ok. 40-60%

Wczoraj (15 dzien) roslinki zostaly podlane po 400ml wody. Dzisiaj zrobilem im LST i zamieszczam zdjecia.

Przed LST:


Nr 1:


Nr 2:


Nr 3:


Nr 4:


Mam problem z Nr 4 (na ostatnich zdjeciach juz pokazywalem), poniewaz skrecaly jej sie liscie, dzisiaj przy LST zauwazylem ze ma strasznie dziwna lodyge i lekko ja nadlamalem zaraz przy ziemi. Czy ta roslinka przetrwa? Moge jej jakos pomoc? Co jej moze dolegac? Dolaczam zdjecia.





I na koniec wszystkie razem po LST juz na farmie:​

Dobrze zrobilem LST? Dobrze dziewczyny sie rozwijaja? Prosze o rady, sugestie, uwagi.
Z fartem rolnicy!
 

LR#2

Banned
Rejestracja
Paź 16, 2012
Postów
828
Buchów
0
czego złapałeś za odrosty
nagnij samą łodyge (ile się da 1cm nad ziemią) i liście tak aby odrosty były odkryte
podnieś lampe o jakieś 15-20cm to odrosty ładnie wybiją do góry
 

haszyuana

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2012
Postów
173
Buchów
0
Przede wszystkim, LST robi się przed podlaniem, a nie dzień po. Czemu ? Ponieważ MJ jest wtedy bardziej wiotka, i mniejsze szanse na to że pęknie.
 

hajsnakilogram

Well-known member
Rejestracja
Sty 4, 2013
Postów
108
Buchów
0
@LR#2
Juz poprawilem, zostawilem haczyki tylko na glownej lodydze.

@haszyuana
No trudno, bedzie lekcja na przyszlosc. Nastepnym razem bede o tym pamietal.

Stawiam Wam po buszku, bo widze ze jako nieliczni sledzicie aktywnie moj temat. Dzieki!

A czy ktos ma pomysl co moze byc z Nr 4? Przezyje czy raczej nie ma dla niej szansy?

Co ile dni poprawiac LST?

Dzieki,
z fartem!
 

haszyuana

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2012
Postów
173
Buchów
0
Dzięki za buszka :)
Czy przeżyje to nie wiem, na takich tematach się nie znam.

Co do LST, to nie poprawiaj a często, daj roślinie złapać oddech i troszkę odbić.
Poprawiaj co kilka dni, i tak, żeby nowe odrosty miały dobry dostęp do światła...
 

LR#2

Banned
Rejestracja
Paź 16, 2012
Postów
828
Buchów
0
trochę głupie pytanie :lol3:
to zależy od wzrostu MJ
a zresztą będziesz widział
 

hajsnakilogram

Well-known member
Rejestracja
Sty 4, 2013
Postów
108
Buchów
0
Dzieki za odpowiedzi! Nastepny UP gdzies za tydzien, chyba ze wczesniej beda jakies problemy (mam nadzieje ze nie).

Z fartem!
 

hajsnakilogram

Well-known member
Rejestracja
Sty 4, 2013
Postów
108
Buchów
0
22 dzien/5 flo

Witam wszystkich rolnikow. W miedzyczasie dziewczyny zaczely kwitnac ok. 18 dnia pokazaly wloski. Dzisiaj dostaly pierwsza dawke Plantonu K w ilosci ok 30-40% zalecanej dawki. Zdjecia:

Nr 1:



Nr 2:



Nr 3:



Nr 4:



Wszystkie razem na bazie:



Jeszcze maly problem z jednym lisciem Nr 1:


Wszystko w porzadku? Od czego moga sie zawijac tak liscie w Nr 4? Mialem z nia problemy, bo miala peknieta lodyge zaraz przy ziemi, ale odbila wszystko bylo w porzadku i teraz widze ze liscie na gorze sie skrecaja. Chetnie wyslucham wszystkich rad, sugestii i uwag. Dzieki
z fartem!


---------- Aktualizacja posta 23-02-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 19-02-2013 ----------

27 DZIEN/10 FLO

Nr 1

Nr 2

Nr 3

Nr 4

Nr 4 bobek

Wszystkie na bazie
 
Ostatnia edycja:

hajsnakilogram

Well-known member
Rejestracja
Sty 4, 2013
Postów
108
Buchów
0
38 dzien

Witam! Obawiam sie ze nikt tu nie zaglada, jesli sie myle wyprowadzcie mnie z bledu :p Na farme trafily nawozy. Planton K zostal wycowany a na jego miejsce wpadl BioNova Auto Flowering, Big Bud, B52 i Overdrive. Raczej wiekszych problemow nie sprawiaja. Tu i tam zzolknie jakis listek, ale nic strasznego sie nie dzieje.


Z fartem!
 

johny brawo

Well-known member
Rejestracja
Lut 27, 2012
Postów
70
Buchów
0
Zaglądają, zaglądają....nikt nic nie komentuje bo fajnie idą...ciekawe ile wyciągniesz z tego 0.2m2.

pozdro i z fartem do:harvest:
 

AlbanoTHC

New member
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
4
Buchów
0
Ładnie się rozkrzaczyły :) oby tylko równe pałeczki się zrobiły...myślle że min 20g z planta musi być :D z fartem...
 

hajsnakilogram

Well-known member
Rejestracja
Sty 4, 2013
Postów
108
Buchów
0
44 dzień [problem]

Witam wszystkich,
mam problem z jedna roslinka, konkretniej Nr 4, chociaz problem zaczyna sie objawiac powoli na pozostalych. Zreszta nie bede gadal, zobaczcie sami:



Zastanawiam sie co moze byc przyczyna. Dla mnie wyglada to jak niedobor NPK, ale wlasciwie uwazam ze to nie mozliwe bo dziewczyny sa karmione takim zestawem:
Woda Zrodlana Biedronka 5L + BioNova AutoFlower SuperMix + B-52 + Big Bud

Wszystko w ilosci zalecanej przez producenta. Woda z biedronki przeczytalem na forum ze ma pH 6.5 pH roztworu niestety nie moge sprawdzic bo nie mam do tego sprzetu (pod koniec tygodnia moze postaram sie o paski, albo te plyny do sprawdzania. Zastanawiam sie co moge z tym dalej zrobic. Rozwazam albo zignorowanie tego symptomu i podlewanie dalej (podlewam co 3-4 dni ok 300-400ml na krzaczek). Rowniez mysle czy do podlewania nie wylaczyc z uzytku wody z biedronki a nie zaczac podlewac odstana kranowka. Trzecia opcja jest zrobienie flusha i po flushu dalej dawkowanie jak wczesniej nawozami. Moze macie jakis inny pomysl? Bede wdzieczny za wszystkie rady i spostrzezenia.

Przy okazji mam jeszcze jedno pytanie. Czy to mozliwe ze jedna roslinka dojdzie wczesniej (np. o tydzien, albo nawet dwa) od pozostalych. Nr 4 ktory na samym starcie zostal zlamany, wyprzedza rowiesniczki i to moim zdaniem dosyc mocno. Kiedy na pozostalych ksztaltuja sie dopiero topy to na 4 sa zauwazalne juz trichomy.


Dzieki za wszystkie rady!
Z fartem!!!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół