nasiona marihuany

Nasze fajki

Wyszukiwarka Forumowa:

TOiOWO

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2012
Postów
150
Buchów
0
Sssiemacie.
Po za ~ogrodnictwem posiadam jeszcze jedną zajawkę. Jednakże obie się idealnie dopełniają :D Mianowicie strugam fajki dla siebie i nie tylko. Z sprzęgłem i bez. Faje zrobione są z wiśni, dębu, czerwonego dębu, mahoniu (ciemny brąz) i mirandi (jasny brąz), ostatnie 2 to egzotyki. Pod 3fotką kryje się link do galerii :salut: <coolpalacz> z czasem dodam resztę fotek.
Do zrobienia fajek używam jedynie wiertary , raszpli , i imadła :D no i oczywiście papier ścierny, dla chętnych mogę zrobić parę fot z procesu tworzenia.






pzdr600
 

Kapec227

Well-known member
Rejestracja
Sty 11, 2011
Postów
472
Buchów
0
a sprzedajesz taki wyrób??
np na zamówienie?:D fajnie mieć taka fajkę jak na filmach i jeszcze świadomość ze nie jest to jakiś masowy wyrób z zakłady tylko ręczna robota
 

leniwiec

Nick Kompostow
Weteran
Rejestracja
Cze 9, 2011
Postów
2,054
Buchów
6
fajne hobby.
do ziela spoko, ale do palenia tytoniu dąb się nie nadaje, chyba, że czarny dąb.
 

TOiOWO

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2012
Postów
150
Buchów
0
Mam już zrobionych 6 faj , z czego 4 są nie palone i mam zamiar je wystawić na allegro, bo leżą sobie. 2 są aktualnie dokańczane chociaż studia znacznie spowolniły mi postęp prac szczególnie że mogę coś skrobać tylko jak wracam do domu. Myślę że na zamówienie dał bym radę zrobić ale musiałbyś się liczyć z długim czasem oczekiwania bo to nie jest moja praca tylko hobby w dodatku drugorzędne bo jeszcze śmigam na desce ( taki snowboard latem - mountainboard ) ;)
peace
 

MiM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 18, 2006
Postów
880
Buchów
1
wez ta co mi masz zrobic wygraweruj #.com na cybuchu
dziekuje :*

<joint>
 

GordonShumway

"Yo, Lucky my man!"
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
459
Buchów
0
Szacunek kolego, wyglądają naprawdę ładnie. Jak będziesz wystawiał coś na allegro daj znać ;)
 

TOiOWO

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2012
Postów
150
Buchów
0
Nie ma sprawy, podrzucę linki ;) Ale nie wcześniej niż 1,5 tygodnia ponieważ nie posiadam wszytkich fot, a chciałbym za jednym razem załatwić sprawę :spalony:
 

DanishFarmer

Well-known member
Rejestracja
Lis 8, 2012
Postów
439
Buchów
40
Stary genialne faje! U Mnie z takich ze sprzęgłem wszyscy hasz jarają. Fajki wyglądają świetnie, masz talent :spalony:
 

TOiOWO

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2012
Postów
150
Buchów
0
W rzeczy samej, nie za duża fajeczka z sprzęgłem do haszu jest w sam raz :D
@MiM ostatnio wpadła mi w ręce mikroszlifierka oraz bory dentystyczne:crazy: więc będę trenował jakieś grawery.

Czas na mały update ;) Ostatnimi czasu pracowałem nad 3 fajeczkami. Oto jedna z nich :



Nie za długa ale dosyć pojemna ( 2,8cm3 ) Zgadniecie z jakiego drewna ? :)

Aktualnie pracuje nad konkretną fają pokoju dużego kalibru. Może na zdjęciu nie widać potencjału, ale wierzcie mi robi wrażenie. Postaram się później wrzucić jakieś porównanie.



Pojemność 13,8cm3 długość 16,8cm. Średnica otworu lufy 1cm :pr:
Faja z buczyny.

Co Wy na to ?



ps. z lekkim opóźnieniem wszedłem w końcu na allegro ;) Jako że nie można wrzucać linków wystarczy wpisać : 'drewniana fajka z mahoniu' . Jutro wrzucę jakąś fajkę z sprzęgłem.
peace :spalony:
 
Ostatnia edycja:

Enzo

Well-known member
Rejestracja
Cze 7, 2012
Postów
113
Buchów
2
nie wrzucamy linkow na alledrogo , ale faje super , ile czasu zajmuje zrobienie np. takiej z 1 zdj ?
 

TOiOWO

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2012
Postów
150
Buchów
0
Okokok.

Fajka z 1. zdjęcia zabrała mi o ile pamiętam coś około 3,5-4godz dłubania. Niektóre robię w nawet 5 godzin a niektóre w 3. Duże znaczenie ma drewno - najłatwiejszy w obróbce jest mahoń (brązowy kolor) i wcześniej obmyślony wzór, który zazwyczaj przelewam na kartkę.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół