nasiona marihuany

Kapsułki Grzybowe

Wyszukiwarka Forumowa:

Costa

Banned
Rejestracja
Kwi 1, 2012
Postów
362
Buchów
1
Witam ;)

Pokaże wam dziś jak zrobić kapsułki grzybowe, jest to najlepszy sposób przyjmowania grzybów, gdyż są ona sproszkowane i najlepiej się wtedy przyswajają :)

Dlaczego warto używam Kapsułek?

1. Łatwe dawkowanie, nie potrzeba wagi.
2. Łatwo dostosować dawkę.
3. Świetna przyswajalność.
4. Łatwa i smaczna konsumcja ;)
5. Możliwość popicia wodą.

Mamy wysuszone pokrojone Grzybki :)



Grzyby trzeba zmielić na proszek, idealnie nadaję się do tego elektryczny młynek do kawy.



Mamy już sproszkowane Grybki ;)

Trzeba je bardzo dokładnie wymieszać!

Można to zrobić ręczne ale najlepiej w szczelnie zamkniętym słoiku :)

Kapsułki można kupić w wielu miejscach np. Apteka, sklep zielarski, lub Alledrogo.

Najlepszy do Kapsgrzybów jest rozmiar 00 (około 25 mm).

Do wyboru mamy białe lub przezroczyste ;)



Proszek w kapsułkach upychamy domowej roboty pałeczką z kulistą końcówką.
Lub możemy też kupić/zrobić kapsułarkę ;)

Maszynkę taką można dostać na stronie producenta wraz z kapsułkami

http://cap-m-quik.com/


Jeśli robimy to ręcznie to tylko w rękawiczkach by nie pozostały ślady naszego DNA ;)

Mamy już napełnione kapsułki? zamykamy je mniejszą połówką.



Tak przygotowana kapsułka ma w sobie około 500 mg proszku czyli 2 kapsgrzyby = 1 g :)

Jedna Kapsułka nazywana jest porcją, muszą być one idealnie suche.

Wkładamy je wtedy do dillpacka i do pudełka w suche, cimne miejsce z jak najniższą temeraturą. Najlepszym wyjściem jest zamrażalnik, w pomieszczeniu Kapsgrzyby można przechowywać 2 lata w zamrażarce od 5 do 10 lat ;)

Myślę że Art może się przydać, grzyby tak sporzywane są lepiej przyswajalne i nie czuć smaku, którego nie za wiele osób lubi a i efekty lepsze, jednak trzeba czekać na nie 40 min, gdyż kapsułki rozpuszczają się około 20 min :)

To tyle ;)

Pozdro :bounce:
 
E

Eszterebeszte

Guest
Na pewno się przyda, łysiczki są niedobre a próbowanie tego dopiero przede mną a jednak sam wspominałeś, że są paskudne w smaku:zombi:
 

KochamDom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 18, 2009
Postów
1,895
Buchów
0
Sposób widziałem u typa z jakimiś napadami bólu głowy. Farmakologia mu nie pomagała. Stał się przestępcą na terenie USA. Jedna tabletka daje mu spokój na 3 miesiące. Narzekał na banie ale skoro to użytkownik medyczny nie ma się co dziwić.

Na pewno przyjemniejsza aplikacja niż rzucie grzybów.
 
D

delete

Guest
Sposób widziałem u typa z jakimiś napadami bólu głowy. Farmakologia mu nie pomagała. Stał się przestępcą na terenie USA. Jedna tabletka daje mu spokój na 3 miesiące. Narzekał na banie ale skoro to użytkownik medyczny nie ma się co dziwić.

Na pewno przyjemniejsza aplikacja niż rzucie grzybów.


Chyba wiem co widziałeś :)

Koleś cierpiał na plasterowe bóle głowy.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół