nasiona marihuany

Test na obecność thc - włosy.

Wyszukiwarka Forumowa:

Mary Jan

Well-known member
Rejestracja
Cze 3, 2011
Postów
157
Buchów
0
Witam!
Czytałem dużo na ten temat, ale nadal nie jestem pewien co do zdobytych informacji, więc wybaczcie..
Co dokładnie można wykryć w teście na włosy? Jak bakam od dłuższego czasu codzień, czy będzie to widoczne na testach?
Ogolenie głowy nie wchodzi w grę, więc jestem w czarnej dupie.. Wyjdzie jak przewinę, że byłem w pomieszczeniu, gdzie paliły osoby (dobra hasz komora)? Wiem, że to niemożliwe, ale co tam się zapytać przy okazji.
Wybaczcie składnię, lecz piszę to pod wpływem emocji i baku.
W razie potrzeby przenieście do kosza.
Pozdrawiam.
 

BabaVanga

Well-known member
Rejestracja
Paź 3, 2012
Postów
189
Buchów
0
we wlosach a dokladnie w samych cebulkach thc bedzie "widoczne" przez kilka miesiecy takze powodzenia :crazy:
 

Mary Jan

Well-known member
Rejestracja
Cze 3, 2011
Postów
157
Buchów
0
Chodzi mi o to, czy będzie widać, że kopciłem przez np. 3miesiące dzień w dzień?
I jak z tymi 'magicznymi szamponami' usuwającymi metabolity thc włosów? Bujda, nieprawdaż? ;)
 

John Travolta

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2007
Postów
372
Buchów
1
Nic o tym nie słyszałem, ale chętnie się dowiem więcej ;). Jakbyś miał taki test, to daj znać jaki miałeś wynik na forum. Też jestem ciekawy :)
 
P

plon250

Guest
Chodzi mi o to, czy będzie widać, że kopciłem przez np. 3miesiące dzień w dzień?
I jak z tymi 'magicznymi szamponami' usuwającymi metabolity thc włosów? Bujda, nieprawdaż? ;)

no jasne, policza Ci włosy specjalnym urzadzeniem - ile będzie okopconych magicznym ziolem to znaczy ze tyle dni z rzędu paliles :| :facepalm:

koles nie wiem co Ty paliles przez te kilka miesięcy dzień w dzień, ale psych:icznie na dobre Ci to nie wychodzi xD

co do szamponów to się nie wypowiem, według mnie także bujda.. chociaż, idąc Twoim tokiem myślenia... thc rozpuszcza się w tluszczach, więc wiesz czym myć włosy :):spalony:
 

Mary Jan

Well-known member
Rejestracja
Cze 3, 2011
Postów
157
Buchów
0
@FemiPestka
Nie rozumiem o co Ci chodzi. Możesz wyjaśnić dokładniej, co masz na myśli pisząc, że 'mam zrytą psychikę'?
Wg mnie een negatyw był zbędny, lecz każdy wystawia je wedle uznania..

@Łapacz
Tak, z nogi też się liczą.. Nawet łonowe mogą być ;)

@edit
"Wystarczająca próbka to kosmyk o grubości mniejszej niż średnica ołówka. Niektóre laboratoria podają, że kosmyk powinien składać się z około 50 włosów. Włosy zwyczajowo ścina się na głowie. Zebranie próbek z innej części ciała nie wpływa negatywnie na wynik testu. Ważne jest, aby włosy zostały ścięte tuż przy skórze. Przysłanie samych końcówek ograniczy zakres „okna czasowego”, w którym mogło dojść do kontaktu osoby testowanej z narkotykiem. Należy pamiętać, że obecność narkotyków nie zostanie stwierdzona, jeśli włosy zostały ścięte tuż po zażyciu narkotyku. Substancje potrzebują około jednego tygodnia na wbudowanie się w strukturę włosa. Dopiero po upływie tego czasu będzie możliwa ich detekcja."
 

John Travolta

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2007
Postów
372
Buchów
1
Wiem tylko, że we włosach długo trzyma. Nie rozpuścisz THC żadnym szamponem, jest to raczej fizycznie niemożliwe. Poszukaj czegoś pod hasłem "Co rozkłada THC?" i sam wymyśl sposób ;) - po nitce do kłębka.
 

MamTymbarka

Well-known member
Rejestracja
Gru 3, 2011
Postów
513
Buchów
0
Nie wiem czy ktoś wie,że taki test na włosy to jest najdroższa sprawa i jego cena jest naprawdę taka ,że porządne 2-3 outy by za niego wyszły, i wątpie żeby komuś się chcialo robić coś takiego.
 
D

delete

Guest
Siema,

Poczytalem na brytjskich forach, ze tu nie chodzi o dym w ktorym przebywalismy, a o przyjmowanie THC, ktore ulega metabolizmowi miedzy innymi w korze wlosa.

Na szczescie dla nas mamy wiele ogolnodostepnych srodkow chemicznych, ktor pomoga rozwiazac problem.

Np. triglikolan amonu- czyly popularnie zwana "trwala ondulacja" :D

Zrob trwala na swoj kolor i po sprawie :D

Zrodla:

http://www.marijuana.com/threads/this-is-what-works-hair-testing.168861/
http://www.craigmedical.com/Hair_Drug-Test_FAQ.htm

yo
 

Mary Jan

Well-known member
Rejestracja
Cze 3, 2011
Postów
157
Buchów
0
Dzięki, bardzo mi tym pomogłeś :)
Mam jeszcze parę pytań co do tego sposobu, ponieważ mój angielski kuleje..
Czy mogę czymś zastąpić triglikolan amonu? Strasznie niszczy włosy, zresztą mam je dosyć długie, więc loki też nie wchodzą w grę..
Ogólnie jak powinien wyglądać taki zabieg? Mógłbyś mi powiedzieć orientacyjnie?
Nie wiem dokładnie kiedy będę miał robione te testy, a wiem, że zmienia to strukturę (?) włosa. Czyli jak zrobię tą ondulację i zapalę, to i tak wyjdzie?
Z góry przepraszam, lecz teraz muszę dowiedzieć się wszystkiego o tej metodzie, bo jak widać, jest to moja ostatnia deska ratunku ;)
Pozdrawiam!
 
D

delete

Guest
Nie żebym był jakiś wścibski ale kto by Ci chciał robić test na włosach skoro są prostsze i tańsze testy?
 

Mary Jan

Well-known member
Rejestracja
Cze 3, 2011
Postów
157
Buchów
0
Pracodawca, a jednocześnie ojciec.. ;)
Zależy mi na tej robocie, więc kombinuję, jak tu nie wpaść.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół