nasiona marihuany

Nowy hps 250 w nie dziala

Wyszukiwarka Forumowa:

zielonymaster293

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2011
Postów
143
Buchów
0
witam kupilem cyfrowy balast maxibright podlaczylem kable wkrecilem lampe 250 w i lipa nie swieci balast nie wydaje dzwieku ani nic co to moze byc
 

zielonyOlek

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2011
Postów
83
Buchów
2
witam kupilem cyfrowy balast maxibright podlaczylem kable wkrecilem lampe 250 w i lipa nie swieci balast nie wydaje dzwieku ani nic co to moze byc

pokaż nam schemat w/g którego to zmontowałeś, ewentualnie wyraźne zdjęcia. z tego co teraz napisałeś mogę jedynie stwierdzić, że twój hps nie działa... :)
 

zielonymaster293

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2011
Postów
143
Buchów
0
pokaż nam schemat w/g którego to zmontowałeś, ewentualnie wyraźne zdjęcia. z tego co teraz napisałeś mogę jedynie stwierdzić, że twój hps nie działa... :)


podlaczyc zle nie moglem bo jest tylko wejscie i wyjscie i w dodatku na inne kable wiec nie moglem sie pomylic .czy moze to byc wina np z***anego bezpiecznika w kablu od zasilania balastu ,albo w samym balascie ?
 
D

delete

Guest
Miernik w łape i sprawdź, masz gdzie sprawdzić samego hps-a??
 

zielonymaster293

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2011
Postów
143
Buchów
0
Miernik w łape i sprawdź, masz gdzie sprawdzić samego hps-a??
Niestety nie mam gdzie sprawdzić a miernika nie mam na stanie .i jeszcze pytanie w balascie mam bezpiecznik ale nie oznakowany tylko podane 250v ile powinien on mieć amp ?


miernik zamowiony teraz tylko zamowil bym jeszcze bezpieczniki do balastu ale nie wiem jakie bo nie sa oznaczone

---------- Aktualizacja posta 24-01-2013 01:57 ---------- Czas poprzedniego posta 22-01-2013 11:40 ----------

dzis doszedl miernik zmierzylem napiecie nie wiem czy dobrze ustawiłem na napiecie stale i czarna igla dalem na wejscie oznaczone n (masa ) a czerwone na L(faza ) wyszlo 000 i raz na jakis czas skakało na 1 zmierzyłem w kablu i to samo czy to oznacza ze winny jest kabel ? a dokładniej bezpiecznik w nim ? czy moze zle mierzyłem
 
Ostatnia edycja:
D

delete

Guest
Napiecie przemienne ustaw, na najwyższy zakres.- to raz. Bezpieczniki posprawdzaj omomierzem.
 

zielonymaster293

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2011
Postów
143
Buchów
0
Napiecie przemienne ustaw, na najwyższy zakres.- to raz. Bezpieczniki posprawdzaj omomierzem.


kabel daje 230 prad nie wychodzi z balastu .powiedz bezpieczniki musza byc podlaczone do balastu i wtedy sprawdzic tak ? sorki ale jestem laikiem w elektryce moge Ci obiad ugotowac :D
 
D

delete

Guest
Jesli balast dostaje napięcie z sieci znaczy że coś nie tak z wyjściem. Tam są pewnie bezpieczniki radiowe, wyciągnij je i sprawdź omomierzem. Jedna sonda z jednego końca druga z drugiego i na mierniku opcja zwarcia (pierwsza opcja przed prawidłowym omomierzem) bucy jest dobrze nie bucy jest źle.

A co dobrze gotujesz :)
 

zielonymaster293

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2011
Postów
143
Buchów
0
Myślę że twoje podniebienie było by zadowolone gotowanie to moja praca .
dzięki za pomoc będę w domu to sprawdze

---------- Aktualizacja posta 17:30 ---------- Czas poprzedniego posta 11:38 ----------

miernik pokazuje na bezpieczniku 00.8 tzn ze działa co nie? na wyjsciu z balastu w kablu jest 001 czasem zmienia sie na 002 albo na 000
 
D

delete

Guest
Masz jak zrobić zdjęcie jak wykonujesz pomiar?? Z widokiem na miernik i jak masz go ustawiony.
 

zielonymaster293

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2011
Postów
143
Buchów
0
za 5 min bede foty

---------- Aktualizacja posta 18:38 ---------- Czas poprzedniego posta 18:13 ----------

ustawienie do sprawdzenia bezpiecznika



pomiar bezpiecznika

kabel do balastu



wyjscie z balastu

[url=https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-383077] [/URL]

na wyjsciu czasami bylo 001 ale nie zrobilem foty a nagle zrobilo sie zwarcie i miernik sie chyba spalil albo bateria w nim
 
D

delete

Guest
Bezpiecznik jest ok. Skoro zrobiłeś "zwarcie" jak to opisałeś balast jest też raczej sprawny. Stawiam na lampę.
 

zielonymaster293

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2011
Postów
143
Buchów
0
no zaiskrzyło sie w mierniku i siadł jak troche glebiej wsadziłem igle

w mierniku mozliwe ze siadla beteria bo włączam i pokazuje sie 001 i znika .ale dlaczego nie pokazywalo napiecia na wyjsciu z balastu tylko 000 jesli byl by sprawny
 

Raf_rk

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2010
Postów
2,888
Buchów
1
172V??? To napięcie wejściowe? Jeśli tak - to czemu jest 172V???
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół