nasiona marihuany

Opinie Bulk Feminized Seeds

Wyszukiwarka Forumowa:

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
Nie mylić z bankiem nasion o podobnej nazwie: "Bulk Seed Bank", po odmianach widzę, że to inny breeder, a BSB jest całkiem solidny.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,244
Rozwiązań
1
Buchów
16,425
Odznaki
1
Nah, another "pollen chuckers" jak większość "seedbanków".
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
Napalm - ale to opinia na podstawie jakichś doświadczeń, jakiegoś inside info, czy po prostu patrzysz na chłopaków z góry? :) Ja oceniam po efektach i BSB jest ok.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,244
Rozwiązań
1
Buchów
16,425
Odznaki
1
Napalm - ale to opinia na podstawie jakichś doświadczeń, jakiegoś inside info, czy po prostu patrzysz na chłopaków z góry? :) Ja oceniam po efektach i BSB jest ok.

Opinia na podstawie tego, że nigdy nigdzie nie słyszałem, by ktokolwiek ich chwalił, nie słyszałem, żeby zrobili choć jedną rozpoznawalną i dobrą odmianę, no po prostu nic nigdzie, a istnieją nie od dziś.

Wszystkie seedbanki są komercyjne.

No można tak powiedzieć, ale jest różnica między powiedzmy GHS, co masowo napie****a femki dla gimbazy, ale mają bardzo dobry marketing i ładne opisy i pchają te siona do wszystkich możliwych sklepów, a powiedzmy Bodhi Seeds, który ma mnóstwo świetnych i bardzo cenionych odmian, sam jeździ po świecie i zbiera landraces, ale robi tylko regi i tylko ograniczone ilości, które się wyprzedają z miejsca.
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
TNR™;1699112 napisał:
Opinia na podstawie tego, że nigdy nigdzie nie słyszałem, by ktokolwiek ich chwalił, nie słyszałem, żeby zrobili choć jedną rozpoznawalną i dobrą odmianę, no po prostu nic nigdzie, a istnieją nie od dziś.

No ok, ale to może dlatego, że oni też się specjanie nigdzie się nie reklamują, jeżdżą za to od kilku lat na różne targi i spotkania. Inna sprawa, że jeżeli chodzi o polskie sklepy z nasionami to są obecni chyba tylko w dwóch, może trzech (np. sidbank.pl, holenderskiskun.pl), więc trudno, żeby byli popularni w Polsce.

Tak czy inaczej nasiona mają tanie (17 zł), więc jak ktoś teraz zaczyna outa to polecam sobie wziąć kilka automatów od nich i przetestować.
 
Ostatnia edycja:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,244
Rozwiązań
1
Buchów
16,425
Odznaki
1

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,229
Buchów
2,046
Odznaki
1
17zl? To nawet te gowno crossy spod brandu polskich seedbankow są droższe:p

Raz czy dwa przewinela mi się nazwa tego bulka ale nie przypominam sobie zeby coś wartego uwagi poroslo
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
Nasiona Grzesia są w seedbankach jeszcze tańsze (i to o wiele), a chyba nie napiszecie, że to gowno-crossy? :) To jakieś uprzedzenia niczym nie poparte, ja mam z ich nasionami tylko dobre doświadczenia, za to najgorsze chyba z female seeds, które jest dość znane.

Wszystko kiełkuje, nic nie hermi, dają dobre plony, fenotypy dość stabline, czego chcieć więcej....
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
Nasiona Grzesia są w seedbankach jeszcze tańsze (i to o wiele), a chyba nie napiszecie, że to gowno-crossy? :) To jakieś uprzedzenia niczym nie poparte, ja mam z ich nasionami tylko dobre doświadczenia, za to najgorsze chyba z female seeds, które jest dość znane.

Wszystko kiełkuje, nic nie hermi, dają dobre plony, fenotypy dość stabline, czego chcieć więcej....

A miałeś Purple Kusha z ich stajni (BFS)
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
Ja piszę o całkowicie innym seedbanku: BSB - Bulk Seed Bank, a nie Bulk Female Seeds. Wtrąciłem się właśnie po to aby ktoś tych banków nie pomylił, bo BSF wygląda na jakieś łajno, patrzyłem na opinię na ich temat na serwisie seedfinder i innych i ludzie strasznie narzekają. Za to opinii o BSB brak, to faktycznie bardzo mało znany seedbank, takie moje małe odkrycie.

Z BSB miałem np. automaty Cream Cramel King które dały mi plon prawie 1.5 GPW, poszukaj fotorelki "Los Automatos"
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
A miałeś Purple Kusha z ich stajni (BFS)

Ja mam w tym roku jedna sztuke Purple Kusha na out od Oriona. Ciekawe do z tego będzie. Nie mogę się doczekać flo!
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
Ja piszę o całkowicie innym seedbanku: BSB - Bulk Seed Bank, a nie Bulk Female Seeds. Wtrąciłem się właśnie po to aby ktoś tych banków nie pomylił, bo BSF wygląda na jakieś łajno, patrzyłem na opinię na ich temat na serwisie seedfinder i innych i ludzie strasznie narzekają. Za to opinii o BSB brak, to faktycznie bardzo mało znany seedbank, takie moje małe odkrycie.

Z BSB miałem np. automaty Cream Cramel King które dały mi plon prawie 1.5 GPW, poszukaj fotorelki "Los Automatos"

Mi wlasnue chofzilo o ten bank
Purple KUSH Bulk Seed Bank, pomylilem sie sorry
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
Nie miałem tej odmiany, zrobiłem od nich około 6 upraw na tych odmianach: Cream Caramel King Auto, Jack Hair Auto, Critical Mass sezonówka, i teraz jestem w trakcie uprawy pierwszy raz Amnesia Platinum sezonówka.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół