nasiona marihuany

Opinie Bulk Feminized Seeds

Wyszukiwarka Forumowa:

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
nie wiem jak auto mazar ale Bulk ostatnio się poprawił nieco, nic od niego nie miałem osobiście ale widziałem uprawe na jego pestkach, trainwrecki, purple i jacki herrery ponad 30 sztuk automatów w sumie, oprócz dwóch roslin wszystkie sobie doskonale poradziły, gość był bardzo zadowolony ;)
Aczkolwiek to nie znaczy że jest to pewny i dobry breeder,
 

Templar

Well-known member
Rejestracja
Wrz 11, 2014
Postów
232
Buchów
0
Ja niedawno kiełkowałem auto mazara od nich techniką "w kieliszku aż do kłów" kieł malutki się pokazał ale nie wyszła z ziemi...
ogólnie wszystkie pechy mam od bulk i kiełkowalność 75% ale panny ładnie rosną co widać na fotorelacji, link poniżej.
 
Ostatnia edycja:

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
kuzwa a juz prawie kupilem...dobrze ze poczytalem i dla Bull Shit Bank podziekuje :sunny:
 

deer

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2014
Postów
328
Buchów
107
Bulk Feminized Seeds =/= Bulk Seed Bank

a bfs nie są takie złe, miałem kilka razy i rosło to co w opisie
 

cocaa

Well-known member
Rejestracja
Gru 14, 2011
Postów
187
Buchów
0
Nie mialem osobiscie nic od Bulka, ale wczoraj sprobowalem ziomeczka auto amnesie i zdziwilem sie pozytywnie :)
Osobiscie nie mam przyjemnosci kopcic auto bo poprostu ich nie trawie, ale zapach i moc nawet ok ;)
 

Kamillvs

Well-known member
Rejestracja
Sty 4, 2012
Postów
239
Buchów
0
Jak co rok z Bulka brałem, zawsze było ok, a teraz jakoś lipa, kupiłem Super Skunk Auto - na 8 nasion 6 wykiełkowało, te 6 strasznie mikre są, słabo rośnie...
 

kubica88

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2015
Postów
62
Buchów
0
Nie no ja myśle że jeśli chodzi o Auto Super Skunk to nawet trzyma jakość jak na tak tanie nasiona. Jak chcesz coś konretnego to dopłać i kup Auto Jack Herer X-treme a się nie zawiedziesz.
Auto Super Skunk od Bulk Feminized Seeds:

DSC_1008.JPG


DSC_1009.JPG


DSC_1119.JPG


https://www.forum.haszysz.com/showt...Y-KOSA-30x-SUPER-SKUNK-AUTO-BRAK-WENTYLACJI-!
 

Kamillvs

Well-known member
Rejestracja
Sty 4, 2012
Postów
239
Buchów
0
Z Bulka biorę już kilka lat i nigdy się nie zawiodłem. Z paczki 10 nasion 6 wykiełkowało, reszta zgniła. Może sprzedawca miał nieświeże już nasiona, trudno powiedzieć, cena była promocyjna - ok 11zł/szt.
Te co wykiełkowały radzą sobie extra, każda jednakowa.
 

don piwana

Well-known member
Rejestracja
Mar 23, 2016
Postów
55
Buchów
10
Miałem w zeszłym roku od Bulka Durban Poison
2/3 rosły bardzo ładnie, 3 odstawała Rośliny porosły piękne wysokie na 2.5 metra i liczyłem na wielkie zbiory a tu ch*j
nie doszły mi ;/
 

Marecki

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2008
Postów
166
Buchów
0
W tym roku kupiłem dużo pech na test.... Tegoroczny Train Wreck od Bulk Feminized Seeds akurat 1szt w foliaku jeszcze MC i kosa ..



 

JahLoveProtectUs

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2017
Postów
142
Buchów
1
W tamtym roku miałem te kulki na out, polecam jak najbardziej. Nie miałem żadnych problemów, ani z kiełkowaniem, ani w późniejszych etapach uprawy. Według mnie są ok.
Sprawdzałem tylko Af
 

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
909
Buchów
1,975
Odnośnie kiełkowalności Northern Passion 2.0 z openseedu GFra

3/3 idą ładnie na parapecie ;)
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Producent bez zbyt wielkiej renomy, co wyrośnie, to wyrośnie, jak w większości innych komercyjnych seedbanków nastawionych na masową peodukcję nasion.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół