nasiona marihuany

Opinie Bulk Feminized Seeds

Wyszukiwarka Forumowa:

Kuszman

Active member
Rejestracja
Paź 13, 2015
Postów
34
Buchów
1
Ja ***e ale jesteście tragiczni pseudo eksperci co nawet nie wiedzą o jakim banku mowa. Oczerniacie Bulk Feminized Seeds a nawet nie mieliście od nich jednej pestki. Tak trudno się nie udzielać gdy nie ma się pewnej wiedzy?
Jeden pisze o Bulk Seed Bank, drugi Bulk Seeds (BLK) z seedfinder, a ten temat jest od Bulk Feminized Seeds (pestki z Ganja Farmera). Opinie na podstawie dedukcji "nic nie wiem, nie słyszałem żeby były dobre, to pewnie są chu**we". Mylicie z innymi brandami i przypinanie łatki. A wystarczy trochę poszukać na forum, zobaczyć ostatnie fotorelacje Ratucha, czy karoleek'a.

Fotorelka z Bulk Feminized Seeds i Dinafem:
DSC_0334.JPG


Kopara opadła? Tak to automaty z BFS i DF
https://www.forum.haszysz.com/showt...ind-Red-devil-Amnesia-X-treme-Big-Devil/page2
 

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
893
Buchów
1,884
3x northern Passion 2.0 dało ponad 1kg suchego topa. Jedno pheno wybitnie dobre ( smaczne i mocne) dwa pozostałe dobre ;)
 

Napizgany

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2019
Postów
100
Buchów
50
Odznaki
1
Ja 2 rok z rzędu biorę Auto Afghany od (BFS) czasem też kilka Auto Super Skunk, kiełkowalność 90% obydwu tych odmian. Afghany rosną bardzo bliźniacze i osiągają duże rozmiary jak na automaty, Skunki za to rosną niskie ale bardzo szybko dojrzewają.

Mi osobiście te Auto Afghany bardzo przypadły do gustu i pozostaną ze mną co rok na OUT, pozdro ?
 

fatal1ty

Well-known member
Rejestracja
Paź 22, 2012
Postów
192
Buchów
1
Ja kupuję co roku jestem zadowolony,
Scout girl cookies , AK, Jack , wedding cake,
Teraz odpaliłem amesie ,cheesa, Jacka XXL ,sgc wszystko automaty
Amnesia mocne nasiona biją 2x resztę
Pozdr
 

spooge

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2022
Postów
147
Buchów
66
Jeśli ktoś zaczyna "przygodę" - szczególnie na outdoorze, to moim zdaniem to dobry seedbank. Miałem od nich kilka różnych odmian i wszystko kiełkowało, rosło jak należy.
Jeśli komuś ślimaki / sarny zjadły roślinki, albo spleśniały przed tygodniowy deszcze, to sorki, ale to nie wina seedbanku.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół