nasiona marihuany

Opinie Bulk Feminized Seeds

Wyszukiwarka Forumowa:

Chrrupek

Well-known member
Rejestracja
Cze 21, 2012
Postów
179
Buchów
0
Mialem ak47 calkiem spk moc jak na af konkretna jeden karzel byl ale ogolnie w miare jak za ta cene mam mazarki ale je dopiero na oucie przetrenuje
 

kiedy_zbiory

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
903
Buchów
1
kupiłem auto ak 47 i na 5 sztuk wwszystko wyszło jestem ogólnie zadowolony z mocy akacza
 

Herb

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 28, 2011
Postów
1,006
Buchów
5
Na outdoorze w ubiegłym roku miałem White Russiany od bulk.
Wyglądały tak:


I wyszło z nich średnio po ok.40g
Szczerze je polecam .:bounce:
 
D

delete

Guest
duze dolki zes porobil bo wielkie te WR jak na Bulk ale palonko dobre :spalony:
 
D

delete

Guest
też mam od bulka ak 47 i auto mazara zobaczymy co porośnie na oucie ;)
 

Shun

Well-known member
Rejestracja
Sty 29, 2010
Postów
147
Buchów
0
Odnoszę wrażenie że ludzie myślą że Bulk to producent nasion otóż nie Bulk to określenie nasiona które zostały zakupione przez sklep w samarkach zipkach luzem nie były w oryginalnych paczkach. Sprzedają takie nasiona growerzy z for, www.seedsman.com czy www.kannabia.es w hurcie.
 

Rolnik112

Well-known member
Rejestracja
Mar 29, 2013
Postów
77
Buchów
0
@Herb na ile litrow dolki miales? i jaki sklad gleby?

Ja sadziłem WR, Ak47 i Blue Berry to średnio z każdego krzaka w IN wyciaglem po 20-30g. Moc oceniłbym 5/5 upie****ony chodziłem pięknie :smokee:
 

Hasztrener

Well-known member
Rejestracja
Wrz 24, 2012
Postów
374
Buchów
0
Mam pechy Blueberry, skusiłem się na nie dlatego że miały dobre opinie na tym forum, jak większość od bulka także wiesz. Za 3-4 miechy jak sklepie boxa i będe po ścince to ci powiem swoją opinie :sunny:
 

Herb

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 28, 2011
Postów
1,006
Buchów
5
@Herb na ile litrow dolki miales? i jaki sklad gleby?

Dołki teoretycznie powinny mieć 20cmx20cmx30cm(łopata miała 20 cm szerokości) wiec 12l ale nie było to jakoś super dokładnie robione wiec mogło i być z 20l :yeahh:
Gleba była mieszanką tej ze spota z kupioną w biedronce(proporcjie na oko ale raczej po równo tej i tej) , do tego parę garści perlitu ,parę dolomitu , i jedną(może dwie) hydrożelu.
:bounce:
 
D

delete

Guest
bulk cargo w logistyce to masowe przesylki

czyli bulk feminized seeds to masowe feminizowane pestki robione tylko po to $.

dziekuje. ale pestki i tak sa dobre jakosciowe <joint>
 

edward_kolano

Well-known member
Rejestracja
Lip 5, 2010
Postów
72
Buchów
0
A ja sie z wami nie zgadzam - z moich doswiadczen wynika, ze to chu**we pestki -
w zeszlym roku White Russian auto nie bardzo chcialy wychodzic z ziemi (ale to pół-out, wiec bralem na klate).
teraz z 3 pech 1 nie wyszla z ziemi, 2 wyszla pokraczna (dlugo nie mogla sobie poradzic z zrzuceniem skorupki, musialem pomóc), a 3 się ociaga i nie peka
kiedys probowalem ak47auto out, bylo ok, ale jaj nie urywalo. pamietam, ze byly male, ale to byl pozny out.

czyli,ze ja nie polecam :)
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
No WR mi też nie wykiełkowały, Blueberry nie lepiej, a Mazar rósł jakby chciał a nie mógł, w końcu wy***ałem bo jak plant po 2tyg. życia dopiero co kolejne liście po liścieniach wypuszcza to szkoda się z nim pier***ić dalej. Czemu niektórzy to pchają jako gratisy ? Niepoważne podejście do klienta. A później texty "kiełkować nie umiesz gimbusie" :sunny:
 

MUSCLEMAN

Well-known member
Rejestracja
Paź 5, 2012
Postów
118
Buchów
0
bulk feminized seeds najgorsze gowno jakie znam, nie wiem wogule po ch*j takie gówno wypuszczaja na rynek do sprzedawania, nawet kanarkom bym tego nie posypał
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół