nasiona marihuany

Duck Leaf - czyli kacza stopa od Grzesia

Wyszukiwarka Forumowa:

Leshy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 12, 2013
Postów
977
Buchów
10
ja i tak bym kupił :D - w końcu w Polsce można tylko kolekcjonować więc co z tego że nie klepie ? ;D A tak serio to można się spodziewać tych pestek w niedalekiej przyszłości ?
 

DeBesciak

Well-known member
Rejestracja
Sie 31, 2013
Postów
84
Buchów
0
Grześ, te Twoje mają lepsze liście, te warr'owe jakoś przy szczytach normalnieją i nawet na dole nie mają takich w pełni kaczych tylko takie chmielowe jakby dopracuj tę odmianę a będzie zyła złota :D
 

xyzxz

Well-known member
Rejestracja
Lis 26, 2013
Postów
78
Buchów
0
czy ta odmiana od grzesia posiada AF bo nie moge sie doczytać :p
 

Mary Jan

Well-known member
Rejestracja
Cze 3, 2011
Postów
157
Buchów
0
Gdybyś przeczytał poprzednie posty to byś wiedział, ze NIE DOCHODZI na oucie w pl.
 

xyzxz

Well-known member
Rejestracja
Lis 26, 2013
Postów
78
Buchów
0
a czy jest jakaś krzyżówka dochodząca w Pl o tej mutacji w 100 % występującej
 

Mary Jan

Well-known member
Rejestracja
Cze 3, 2011
Postów
157
Buchów
0
Raczej nie, dostepne sa crossy z auto, ale nie wszystkie rośliny(tylko czesc) będzie miala kacze stopy ;)
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Raczej nie, dostepne sa crossy z auto, ale nie wszystkie rośliny(tylko czesc) będzie miala kacze stopy ;)


Pokaż mi chociaż jedną rośline z crossu z duckfoot która miała kacze liście, ok ? Bardzo cie o to prosze.
 

xyzxz

Well-known member
Rejestracja
Lis 26, 2013
Postów
78
Buchów
0
właśnie wiem że są crossy np DFxLrxAk47 ale właśnie z tego co widziałem to mają zwykłe liście (niestety :pl: )
 

lumenator

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2012
Postów
556
Buchów
0
ha! widzisz chyba wiem o który ci cross chodzi na "Czarnym" forum jest osoba która ma z kaczymi liściami i auto ale nie ma czym zapylić. Szansa na trafienie to chyba ledwie parę % jeśli nie mniej.
Jak chcesz 100% kacze liście to tylko pełnosezonówka od GGS albo Oriona one rzeczywiście mają mocno złączone liście a te automaty które wdziałem nawet ten z crossa i tak wygląda jak maria. Z tym, że Duck Foot i Duck Leaf zapomnij o outdoorze w polszy z tego co wyczytałem to ona szybko kwitnie ale późno indukuje.
 

Mary Jan

Well-known member
Rejestracja
Cze 3, 2011
Postów
157
Buchów
0
Wybaczcie, zmylila mnie fotka na otwartej. Df na zdjeciu, w nazwie ak47 x df.
 

DeBesciak

Well-known member
Rejestracja
Sie 31, 2013
Postów
84
Buchów
0
właśnie wiem że są crossy np DFxLrxAk47 ale właśnie z tego co widziałem to mają zwykłe liście (niestety :pl: )
mają niestety zwykłe liście i nawet nie muszą być automatami bo krzyżówka DFxLR może dać gen automata potomstwu tylko w 50% więc moim zdaniem tylko połowa będzie automatem
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół