nasiona marihuany

Duck Leaf - czyli kacza stopa od Grzesia

Wyszukiwarka Forumowa:

luzik1980

Well-known member
Rejestracja
Maj 2, 2008
Postów
154
Buchów
1
Czy macie już doświadczenia z Duck Leaf , jak wygląda i jak rośnie, czy jest wymagająca ? pytam bo nikt jeszcze nie wypowiedział się w praktyce.
 

parokropek

Well-known member
Rejestracja
Lis 30, 2012
Postów
111
Buchów
0
nie miałem ale jako ciekawostkę dodam, że Warr ma juz to AF znaczy robi pestki dopiero chyba, ale ma napewno to.
 

Genetix

Member
Rejestracja
Paź 28, 2012
Postów
14
Buchów
0
Zamierzam w tym roku do szklarni dać tą odmiane. Czytałem, że była stworzona w Australi i w polskim klimacie nadaje się tylko na szklarnie i in. Zobaczymy co to będzie.
 

Makita86

Active member
Rejestracja
Lip 27, 2011
Postów
38
Buchów
0
To na zdjęciach to normal, czy z auto juz cos kombinujesz?:)
 
D

delete

Guest
ku**a ładne :freak2: :freak:

A teraz tak serio... Grzechu powiedz jaki zapach wydziela ta kaczka i czy intensywny? Jaki czas kwitnięcia? ile rośnie przy pełnym wegu? Jaki plon? Najlepiej napisz wszystko co o niej wiesz :)
 

In Door

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2010
Postów
118
Buchów
0
Oo.

To jest af?;> A jeśli nie, to czy dojdzie pod polskim niebem?
 
H

homeboy

Guest
Bez kituu jak by to pacało na oucie to w pokrzywach by sie nikt nie ogarnal co jest 5. za***ista odmianka. wizuaalnie masakra!
 

GranCabra

Well-known member
Rejestracja
Lis 22, 2010
Postów
235
Buchów
0
Grzesiu czekamy na dokladniejsze informacje o odmianie DUCK LEAF. Poziom THC, czas kwitniecia, wysokosc, zapach, co kolwiek:p
 

luzik1980

Well-known member
Rejestracja
Maj 2, 2008
Postów
154
Buchów
1
Jeśli bym nie wiedział że ta pierwsza sadzonka to konopia, to bym nie dał się odciągnąć od myśli że to jakaś swoista leszczyna
, natomiast ta druga to trochę przypomina konopie, jakby dało "podkręcić" tą odmianę tak aby nie miała długich i szpiczastych palców to bym dalej twierdził że to jakaś leszczyna ale jest dobrze <lol> , planujesz Grześ dalej ją udoskonalać ?
 

Dziamdziak

Well-known member
Rejestracja
Gru 2, 2011
Postów
115
Buchów
0
A ja bym chciał wiedzieć jakie ma działanie, bo przymierzałem się do zakupu ale mi potrzebny jakiś rozweselacz a nie stoned?
 

manto123

Well-known member
Rejestracja
Kwi 27, 2010
Postów
156
Buchów
0
Od zeszłej jesieni śledze temat Duck Foot'a od grzesia i nie tylko, ale w ostatnim czasie temat cos ucichl. Czy sa jakies postepy z ta odmiana?

PS. http://www.f2seeds.fr.pl/duckfoot-lowryder-ak47-sztuk-p-362.html - tutaj jest skrzyzowany automat, przy czym powolujac sie na opis:
"Należy pamiętać, że tylko część populacji będzie miała wygląd Duck Foot a część będzie rosła w sposób nie odbiegający od innych cannabis."
 

Biff

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 19, 2007
Postów
812
Buchów
2
Od zeszłej jesieni śledze temat Duck Foot'a od grzesia i nie tylko, ale w ostatnim czasie temat cos ucichl. Czy sa jakies postepy z ta odmiana?

PS. http://www.f2seeds.fr.pl/duckfoot-lowryder-ak47-sztuk-p-362.html - tutaj jest skrzyzowany automat, przy czym powolujac sie na opis:
"Należy pamiętać, że tylko część populacji będzie miała wygląd Duck Foot a część będzie rosła w sposób nie odbiegający od innych cannabis."

to co masz w linku to kros różnych odmian wiec wiadome jest że tylko mizerna ilość roślinek będzie miała kacze stopki :p poza tym to nie są raczej pestki grzesia :p co innego czysty Duck Leaf :p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół