nasiona marihuany

[HPS 150W][0.275m2] 3x Amnesia Ak Automatic FEM, 1x Skunk#11 by ganjafarmer19

Wyszukiwarka Forumowa:

ganjafarmer19

Well-known member
Rejestracja
Sty 14, 2013
Postów
189
Buchów
0
Roślinka podczas tej mojej teraz kuracji całkiem oderwała sie od członu. Strasznie ciężko było to skleić ale jakoś się udało tylko końce tych złamanych części niecałkiem się stykają;/ Nie wiem kurde mogłem w ogóle nie robić żadnego treningu i dać im rosnąć spokojnie... Teraz pewnie już 100g nie stuknie szkoda... No nie wiem będę obserwował, powiem tylko tyle że roślinka teraz była całkowicie wiotka w dotyku, liście poopadały...
 

jamajcanflower

Well-known member
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
90
Buchów
0
glock masz racje z tą izolacją ale kiedyś oglądałem taką fotorelke że typ skleił izolacją i się zrosła po jakimś czasie gdy odkleił taśmę była tylko mała blizna i zgrubienie ale raczej zostań przy plastrze bo poco ryzykować
 

Mokry pierd

Well-known member
Rejestracja
Paź 9, 2012
Postów
338
Buchów
0
Teraz tylko się modlić, gdyby pękło nawet 3/4powierzchni przekroju to można by odratować - teraz to chyba loteria.
 

ganjafarmer19

Well-known member
Rejestracja
Sty 14, 2013
Postów
189
Buchów
0
A może być taka alternatywa, że jak to pękło nad dwoma małymi szczytami to te dwa szczyty będa dalej rosły i coś z tego wyjdzie? Czy wywalić już tą roślinkę? Bo złamała się całkiem...
 

glock

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2012
Postów
1,927
Buchów
0
A może być taka alternatywa, że jak to pękło nad dwoma małymi szczytami to te dwa szczyty będa dalej rosły i coś z tego wyjdzie? Czy wywalić już tą roślinkę? Bo złamała się całkiem...
zostaw nic nie wywalaj jeszcze moze cie mile zaskoczyc
 

jamajcanflower

Well-known member
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
90
Buchów
0
czasem takie właśnie wtopy uczą jak w przyszłych uprawach radzić sobie z takimi problemami. Zdecydowanie zostaw trzeba do końca walczyć nie poddawać się po pierwszym błędzie :salut:
 

ganjafarmer19

Well-known member
Rejestracja
Sty 14, 2013
Postów
189
Buchów
0
czasem takie właśnie wtopy uczą jak w przyszłych uprawach radzić sobie z takimi problemami. Zdecydowanie zostaw trzeba do końca walczyć nie poddawać się po pierwszym błędzie :salut:

Po pierwszym błędzie tak, ale już raczej w indoorze LST nie będę robił nigdy...

---------- Aktualizacja posta 20:39 ---------- Czas poprzedniego posta 20:32 ----------

Oki roślinka była całkiem złamana, podparłem ją, obandażowałem bandażem, i czekam na rezultaty, mam nadzieję że roślinka wróci do siebie...

---------- Aktualizacja posta 27-01-2013 12:40 ---------- Czas poprzedniego posta 26-01-2013 20:39 ----------

Zajrzałem dzisiaj do boks'a i nie dało się uratować roślinki ta część złamanej roślinki która była ukorzeniona w ziemi rośnie ładnie wypuściła trzy szczyty które rosną i z których może coś będzie bynajmniej tej roślinki już nie trenuję, natomiast co do szczytu złamanego to cały był wiodki i ciemny niemal czarny, wziąłem go włożyłem do kubka z wodą i dałem do ciemno-jasnego miejsca gdzie światło z boks;a pada nie bezpośrednio i jest tam ciepło, roślinka po trzech godzinach już wyglądała łądniej, listki stwardzniały i się usztywniły więc teraz czekam jedynie na to że wypuści korzonki i potem do gleby jako klon.

ps. jak będę robił kolejne uprawy to roślin już nie trenuję tylko niech spowobnie rosną, widziałem fotorelacje np., Gandalfa i plon miał oszałamiający nie trenując roślin, a przynajmniej nie narażam roślin na takie wpadki jak wczorajsza. Dzięki za odpowiedzi wszystkie. Kolejny up zrobię za jakieś 3-4 dni. Może do tego czasu klon wypuści kiełki jak nie korzonki.

Pozdrawiam.
 

jamajcanflower

Well-known member
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
90
Buchów
0
może puści może nie ukorzeniacz jednak zwiększa prawdopodobieństwo że puści korzonki
 

ganjafarmer19

Well-known member
Rejestracja
Sty 14, 2013
Postów
189
Buchów
0
Up

Witam serdzecznie. Dzisiaj mija 25 dzień życia roślinek. Temperatura umiarkowana w granicach 28* w nocy około 21*. Wilgotność utrzymuje się cały czas na poziomie 40%. Jestem bardzo zły ponieważ zapłaciłem za nawilżacz dosyć dużo a daje mi on tyle co nic... A co do roślinek to co tu dużo gadać, LST przyjęły chyba dobrze, póki co trwa jeszcze veg więc naginam co 3-4 dni. Ostatnie naginanie planuję na 30 dzień takie już totalne i potem roślinki będą już rosły swobodnie. Co do pożywki, podlewam wodą Dobrowianką 300-400ml na roślinkę przy czym rozpuszczam 40ml Biohumus'a Forte na 1,5L. Przy kolejnym podlaniu podnoszę do 50ml gdyż roslinki nie okazują deficytu przenawożenia. Co do samych roślinek, to krzaczą się bardzo ładnie, liście wiatrakowe szczególnie partii dolnych mają już rozmiary rozłożonej ludzkiej dłoni. Szczyty coraz dłuższe, wszystkie wraz z głównym na jednym poziomie. Jesli chodzi o roślinkę która przez przypadek lub nadmiar siły w bicepsach złamałem, to szczyt z którego chciałem zrobić klona wywaliłem gdyż minął 9 dzień i nie puścił nawet jednego kiełka a łodyga jedynie cała zczarniała. A co do drugiej części roślinki, która pozopstała w ziemi, to ładnie ruszyła w górę auksyny pewno zostały rozdane na nowo równomiernie, gdyż szczyty mają ponad 5cm wysokości i nadal rosną i stwierdzam że bardzo ładnie się krzaczą szczeólnie w odrostach które rosną dyże i rozłożyste. Stwierdziłem że jak się tak dobrze trzyma to nie będę jej wywalał tylko zostawię i w miarę możliwości postaram sieginaś pozostałe trzy szczyty pozwalając odrostom tych szczytów swobodnie się rozwijać. Jak dotąd roślinki zajęły dokładnie połowę powierzchni donicy, nie licząc Skunk'a#11 który od początku jakoś się wyciągał itp., teraz zajmuje całą powiezchnię donicy jednak nie jest tak okrzaczony liśćmi wiatrakowymi jak Amnesie, może być to spowodowane tym że roślinka się wyciągała i w rezultacie wszystko ma dłuższe. No ale nie truję więcej, powiem tylko, że fotoperiod utrzymuję w dalszym ciągu 17/7. Wybrałem taki gdyż na tyle mi pozwala włączanie i wyłączanie światła, jednak nieługo dojdzie mi programator cyfrowy i wszystko powinno się unormować. A teraz fotki czyli to co człowieka cieszy najbardziej :)







Pozdrawiam wszystkich którz śledzą moją fotorelację i kibicują w poczynaniach oraz towarzyszą dobrą radą :)
 

glock

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2012
Postów
1,927
Buchów
0
ladnie ci porosly te salaty
lecisz z fartem do konca
pozdro:bounce:
 

ganjafarmer19

Well-known member
Rejestracja
Sty 14, 2013
Postów
189
Buchów
0
Dzięki wielkie :) Gdybym coś robił źle to mówcie :)

ps. Trening będę robił do póki roślinki nie zaczną kwitnąć, chcę aby miały jak najwięcej głównych szczytów, tylko nie wiem czy jak tak dalej pójdzie nie będe musiał w 350 około dniu zrobić fryzjera małego bo masakra już nie wiem jak naginać te wiatraki by nie zasłaniały szczytów :D
 

vedzar

Active member
Rejestracja
Paź 23, 2011
Postów
28
Buchów
0
Mam pytanie co do konstrukcji boxa, ile zuzyles folii na oklejenie go? :):zjarany:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół