nasiona marihuany

[HPS 150W][0.275m2] 3x Amnesia Ak Automatic FEM, 1x Skunk#11 by ganjafarmer19

Wyszukiwarka Forumowa:

ganjafarmer19

Well-known member
Rejestracja
Sty 14, 2013
Postów
189
Buchów
0
Tylko gdzie taki znajdę w sklepie elektroniczym? Poszukam jeszcze na growbox.pl i zobaczę co i jak. Mam jeszcze jedno pytanie, znacie jakieś takie fajne domiany roślin na indoor które są feminizowane ale nie są automatami? O ile takie istnieją?

Pozdro ;)
 

glock

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2012
Postów
1,927
Buchów
0
Tylko nie wiem jaki to ma być ten drut, byłem dzisiaj w sklepie ogrodniczym i zoologicznym i nie mieli takiego, a pytałem o "Drut do podwiązywania roślin" mam pytać inaczej? Chyba że kupić na allegro czy gdzieś, ale zaś czekać tydzień na dostawę... Osobiście dzisiaj roślinki nie wyglądały jakoś niewiadomo jak, myślałem że już zarosną coś, ale nic się za bardzo nie zmieniło, jak mówiłem wcześniej nie lubię trenować roślinek bo boję się że za bardzo je zestresuję i nie będą rosły tak jak powinny ;/ No ale cóż zobaczymy za kilka dni co z tego wyjdzie...

Pozdro i dzięki za odpowiedzi :)


idz do elektrycznego /budowlanego i kup drut do instalacji elek. taki dwu zylowy czy tam 3 zylowy i masz drut potnij jedna zyle na kawalki takie 30 cm /20 cm zlezy jakie masz doniczki wysokie gniesz drut w pol i wciskasz w ziemie wejdz w moj post na pierwszych stronach jest pokazane o co chodzi
co do stresu roslin to jest to trening bez stresowy
lst (niski poziom stresu)

Low Stress Training (Techniki treningu o niskim poziomie stresu)

pozdro

---------- Aktualizacja posta 12:37 ---------- Czas poprzedniego posta 12:35 ----------

Tylko gdzie taki znajdę w sklepie elektroniczym? Poszukam jeszcze na growbox.pl i zobaczę co i jak. Mam jeszcze jedno pytanie, znacie jakieś takie fajne domiany roślin na indoor które są feminizowane ale nie są automatami? O ile takie istnieją?

Pozdro ;)


polecam skunk ak proste w uprawie i dajace za***isy haj
wagowo tez kozak
 

ganjafarmer19

Well-known member
Rejestracja
Sty 14, 2013
Postów
189
Buchów
0
No oki dzięki wam wielkie, w poniedziałek jadę do sklepu i kupię :) A co do teraz to mam nadzieję że przez najbliższe dni roślinki zarosną ładnie tak jak to widziałem na niektórych fotorelacjach, pocichu liczę na 100g suszu ale nie wiem czyda radę tyle wyjść :)
 

glock

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2012
Postów
1,927
Buchów
0
No oki dzięki wam wielkie, w poniedziałek jadę do sklepu i kupię :) A co do teraz to mam nadzieję że przez najbliższe dni roślinki zarosną ładnie tak jak to widziałem na niektórych fotorelacjach, pocichu liczę na 100g suszu ale nie wiem czyda radę tyle wyjść :)


powinenes wyciagnac
 

jamajcanflower

Well-known member
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
90
Buchów
0
właśnie po co się tak bawić jak można w 1h wszystko załatwić za grosze
 

ganjafarmer19

Well-known member
Rejestracja
Sty 14, 2013
Postów
189
Buchów
0
No oki to up'a zrobię jak zrobię LST tymi drutami :) dzięki chłopaki za podpowiedzi :)
 

ganjafarmer19

Well-known member
Rejestracja
Sty 14, 2013
Postów
189
Buchów
0
chodz na chyl sie to zobaczysz :lol3:

Hehe spoko :D

---------- Aktualizacja posta 13:20 ---------- Czas poprzedniego posta 12:56 ----------

Poszukałem jeszcze w garażu i znalazłem trój żyłowy kabel elektryczny, oskurowałem go i wyciągnąłem żyły z niego i mam coś takiego.



Sory za ostrość zdjęcia ale robione telefonem. Jak myslicie nada się taki?
 

glock

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2012
Postów
1,927
Buchów
0
Hehe spoko :D

---------- Aktualizacja posta 13:20 ---------- Czas poprzedniego posta 12:56 ----------

Poszukałem jeszcze w garażu i znalazłem trój żyłowy kabel elektryczny, oskurowałem go i wyciągnąłem żyły z niego i mam coś takiego.



Sory za ostrość zdjęcia ale robione telefonem. Jak myslicie nada się taki?

jest w miare twardy??
to teraz go potnij na 20 cm i glebujesz rosline
 

ganjafarmer19

Well-known member
Rejestracja
Sty 14, 2013
Postów
189
Buchów
0
Własnie nie jest na tyle twardy by się nie wyginał ale może jakoś go wpakuję do ziemi na te 15-20cm :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół