nasiona marihuany

[HPS 150W][0.275m2] 3x Amnesia Ak Automatic FEM, 1x Skunk#11 by ganjafarmer19

Wyszukiwarka Forumowa:

glock

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2012
Postów
1,927
Buchów
0
siema
po pierwsze
wilgotnosc na wegu 60 /70 procent powiesz szmate lepiej paruje
po drugie nizej lampa
po trzecie lej biohomusa juz
powodzenia i pozdro:bounce:

ps jakis trening (lst) to juz glebuj
 

ganjafarmer19

Well-known member
Rejestracja
Sty 14, 2013
Postów
189
Buchów
0
siema
po pierwsze
wilgotnosc na wegu 60 /70 procent
po drugie nizej lampa
po trzecie lej biohomusa juz
powodzenia i pozdro:bounce:

Dzięki wielkie glock, tak jak wyżej pisałem wilgotność wzrośnie tylko czekam na świnko-nawilżacz :)
 

glock

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2012
Postów
1,927
Buchów
0
Siemka <lol>

Powiem jeszcze Wam .... że fajną i sprawdzającą się rzeczą jest grzałka do akwarium zanurzona w pojemniku z wodą.
Spełnia ona dwa podstawowe zadania ... podgrzewa naszą wodę, którą podlewamy roślinki i zwiększa wilgotność w pomieszczeniu.
Ja podgrzewam wodę cały czas ... temperatura 20-24 stopnie ...
Wilgotność sięga bez problemu 65-75% ...
Zastanawiałem się też ostatnio co się dzieje, że nie mogę w pomieszczeniu z uprawą zbić wilgotności w dół.
Nawet nawilżacz już nie odpalał się bo wilgotność szalała.
Przyczyna była prosta ... trzymałem w nim zbiornik z podgrzewaną wodą.... po zabraniu go wilgotność spadła.

Pomyślcie nad tym ... dwa w jednym ... <shiza>

Pozdro :yeahh:
Golas


no golas czemu wczesniej nic nie wspominales
dobry patent na nastepne grow polece na tym patencie
pozdro:yeahh:
 

ganjafarmer19

Well-known member
Rejestracja
Sty 14, 2013
Postów
189
Buchów
0
Motyw z grzałką znam od dawna :) tylko nie mam grzałki bo mi pękło szkło i nie grzeje już wody, a poza tym taki sposób podnosił temperaturę, a ja nie mogę sobie już pozwolić na podniesienie bo temp., waha się w granicach 28-29* :)

---------- Aktualizacja posta 25-01-2013 20:23 ---------- Czas poprzedniego posta 21-01-2013 18:19 ----------

Mam pytanie, dzisiaj robiłem LST i niechący całkiem przez przypadek ***ałem jednej roślince taki niewielki kawałeczek listka wiatrakowego. Dosłownie kawałeczek pół cm na pół cm. I trochę się tym zmartwiłem, jak myslicie nie wpłynie to jakoś znacznie na roślinkę?

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.

ps. o ile takie będą.
 

glock

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2012
Postów
1,927
Buchów
0
Motyw z grzałką znam od dawna :) tylko nie mam grzałki bo mi pękło szkło i nie grzeje już wody, a poza tym taki sposób podnosił temperaturę, a ja nie mogę sobie już pozwolić na podniesienie bo temp., waha się w granicach 28-29* :)

---------- Aktualizacja posta 25-01-2013 20:23 ---------- Czas poprzedniego posta 21-01-2013 18:19 ----------

Mam pytanie, dzisiaj robiłem LST i niechący całkiem przez przypadek ***ałem jednej roślince taki niewielki kawałeczek listka wiatrakowego. Dosłownie kawałeczek pół cm na pół cm. I trochę się tym zmartwiłem, jak myslicie nie wpłynie to jakoś znacznie na roślinkę?

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.

nic sie nie stalo
pozdro:yeahh:
ps daj jakiegos upa co tam ci rosnie
 

ganjafarmer19

Well-known member
Rejestracja
Sty 14, 2013
Postów
189
Buchów
0
Up
Specialnie dla Glocka robię up'a :) Planowałem go zrobić 22 dnia życia roślinek ale dzisiaj mija 19 dzień veg.

Temperatura utrzymuje się na poziomie 28-30*. Wilgotność, hm wilgotność mnie denerwuje. Były szmatki i kubki więc wilgotność była 25%, kupiłem teraz nawilżacz i już go mam, jako że jest duży 4L nie zmieści się do boks'a więc zamontowałem do nicego węża i puściłem go do boks'a , przepływ pary jest pozytywny więc wszystko powinno być git. Jednak co mnie zdziwiło wilgotność podniosła się jedynie max do 40%. Więc chyba już nic na to nie poradzę. Tak jak polecaliście obniżyłem lampę. Ponadto zrobiłem dzisiaj pierwsze naginanie LST. jak wyszło, sam nie wiem moja pierwsza uprawa więc wy to oceńcie. Robiłem sznurkiem, wiem to błąd ale nie miałem innego materiału. Na kolejne naginania planuję kupić już drut ogrodniczy więc powinno wyjść lepiej. Mam jedynie nadzieję, że za bardzo nie zestresowałem roślinek i że już jutro ładnie sie podniosą szczyty, a po jutrze roślinki zaczną zajmować całą powierzchnię donic. Wega planuję trzymać do 30-35 dnia, chcę by roślinki jak najbardziej się rozrosły. Dzisiaj jakiegoś farta miałem bo fotki robione telefonem wyszły ładnie więc jest co obserwować.












A więc tak, jak na razie mija 19 dzień jak już wspomniałem, póki co bez żadnych problemów i oby tak było jak najdłużej. Jednakże, ostatnio czyli jakieś dwa dni temu, zauwarzyłem, że od strony liści szczególnie wiatrakowych łodyżki troszkę poczerwieniały, nie mówię, że niewiadomo jak ale poczerwieniały. Uznałem że jako że nie nasila się to to pozostawię ten deficyt bez większych refleksji, mam nadzieję że przejdzie, jeszcze nadodatek, że zrobiłem już dwa podlania Biohumusem. Gdzieś czytałem wypowiedź jednego użytkownika chyba nawet twój Glock, że Biohumusa można stosować co każde podlanie więc spróbuję, póki co minęły dwa podlania w dawce 30ml na 1,2L wody. To jest jakieś 50% dawki zalecanej, jednak przy kolejnym podlaniu zastosuję już jakieś 75% dawki czyli na oko licząc 40ml. To chyba tyle. Mam nadzieję, że zainteresowanie fotorelką wzrośnie bynajmniej dzięki chłopaki. :)
 

Rastaamaan

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2013
Postów
94
Buchów
0
Siema dawke mozna zwiekszac z czasem, musisz patrzec jak sie zachowuje. Na jakiej wysokosci masz lampe?
 

ganjafarmer19

Well-known member
Rejestracja
Sty 14, 2013
Postów
189
Buchów
0
Siema dawke mozna zwiekszac z czasem, musisz patrzec jak sie zachowuje. Na jakiej wysokosci masz lampe?

Nie wiem dokładnie na jakiej wysokości jest od roślinek ale jakieś 30cm na oko licząc, roślinki się nie przypalają nie ma przebarwień na liściach nie palą się więc jej nie podnoszę jak na razie. A co powiesz o LST dobry zrobiłem czy przeciętny? Dzięki za odp :)
 

Rastaamaan

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2013
Postów
94
Buchów
0
yyy chodzi mi o wysokosc jak robisz lst i o wysokosc jaka miales przed lst
pzdr
 

glock

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2012
Postów
1,927
Buchów
0
niema sie do czego przyczepic narazie
ale daj blizej sloneczka pomidory na taka wysokosc zeby za goraco ie mialy sprawdz reka na jakiej wysokosci
cie nie parzy i je podnies
bo widac ze przed lst troche powyciagane byly
no i jak najszybciej przypie**** je drutem do ziemi nie bedziesz musial czesto porawiac treningu
pozdro i z fartem
 

ganjafarmer19

Well-known member
Rejestracja
Sty 14, 2013
Postów
189
Buchów
0
słuchaj się glocka ma racje z fartem:bongo4:

Tylko nie wiem jaki to ma być ten drut, byłem dzisiaj w sklepie ogrodniczym i zoologicznym i nie mieli takiego, a pytałem o "Drut do podwiązywania roślin" mam pytać inaczej? Chyba że kupić na allegro czy gdzieś, ale zaś czekać tydzień na dostawę... Osobiście dzisiaj roślinki nie wyglądały jakoś niewiadomo jak, myślałem że już zarosną coś, ale nic się za bardzo nie zmieniło, jak mówiłem wcześniej nie lubię trenować roślinek bo boję się że za bardzo je zestresuję i nie będą rosły tak jak powinny ;/ No ale cóż zobaczymy za kilka dni co z tego wyjdzie...

Pozdro i dzięki za odpowiedzi :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół