nasiona marihuany

[HPS 150W][0.275m2] 3x Amnesia Ak Automatic FEM, 1x Skunk#11 by ganjafarmer19

Wyszukiwarka Forumowa:

ganjafarmer19

Well-known member
Rejestracja
Sty 14, 2013
Postów
189
Buchów
0
Witam.
Oto moja pierwsza fotorelacja, jak i pierwsza uprawa indoor w życiu. Czy jestem początkującym tego nie wiem, czytam forum już prawie od pół roku i postanowiłem zacząć zabawę w farmera.

Dane: Szukane:
-100g suszu
Box- 50x55x125 wyłożony folią Diamond 100% mylar.
Oświetlenie- HPS 150W + odbłyśnik+ balans.
Witaminy- Faza veg Biohumus Forte/ Faza flo Planton K
Wentylacja- 1x wiatrak komputerowy wtłaczający 80x80, 1x wiatrak komputerowy wyciągający 120x120.
Pestki- 3x Amnesia Ak Automatic FEM, 1x Skunk#11 Automatic FEM, 1x White Russian REG.
Fotoperiod- 24/0 veg trzymany prawdopodobnie przez 30 dni.
Donice- 4x 11L
Podłoże- Canna Terra Professional+ Keramzyt na drenaż i na wierzch.





Przepraszam za jakość zdjęć, robione z telefonu. Ponadto efekty HPS'a mnie rozpie****i**. Jako że jest to moja pierwsza uprawa chętnie przyjmę słowa pochwały ale jak mnie opie****i*** to też będzie dobrze :) Rośliny posadzone od razu w docelowych donicach dlatego są takie małe pewnie się ukorzeniają, a potem wystrzelą no zobaczymy.

Pozdrawiam i oby z fartem do :harvest:

:spalony:
 
R

Raver

Guest
Czemu weg dajesz 24/0 ?? 20/4 im styknie, więcej światła i tak nie przyswoją...
 

Luciusz

New member
Rejestracja
Sty 13, 2013
Postów
4
Buchów
0
Po prostu musza troche pospać :D
może lampe daj troche niżej jak masz taka możliwość. No i jakieś pomiary tam robiłeś ? :D
 

ganjafarmer19

Well-known member
Rejestracja
Sty 14, 2013
Postów
189
Buchów
0
daj im jakiś mieszający będą weselsze

Nom dzisiaj, albo jutro dołożę im mieszający 80x80 też komputerowy. Dlaczego daję 24/0? Bo dla automatów może być taki, a poza tym nie mam możliwości wbijania do boksa co dziennie a nie stać mnie na programator czasowy.

Jeśli chodzi o pomiary to temperatura 28 a wilgotność 50-60 trochę mam z nią problemy ale na bieżąco kombinuję.

Pozdro i dzięki za odpowiedzi :)

ps., upy będę robił co 7 dni :)
 

Luciusz

New member
Rejestracja
Sty 13, 2013
Postów
4
Buchów
0
programator to kwestia 10-20 zl. Kup sobie "reczny" nie te elektroniczne. Strasznie sie przejechalem na tym elektrycznym a w recznym nie ma co sie przestawic :D

Bede zaglądał. Tak że powodzenia kolego. :spalony:
 

ganjafarmer19

Well-known member
Rejestracja
Sty 14, 2013
Postów
189
Buchów
0
programator to kwestia 10-20 zl. Kup sobie "reczny" nie te elektroniczne. Strasznie sie przejechalem na tym elektrycznym a w recznym nie ma co sie przestawic :D

Bede zaglądał. Tak że powodzenia kolego. :spalony:

Dzięki wielkie za miłe przyjęcie :)
A co do programatora jak nazbieram kasę to kupię chociaż nie wiem czy opłaca się np w 20 dniu uprawy stresować automaty przełączeniem fotoperiodu. A co do roślin to dzisiaj jest 8 dzień weg, małe są jak na ten dzień ale wydaje mi się, w sumie na pewno wolno rosną bo popełniłem błąd początkującego i dałem od razu do docelowych, pewnie teraz budują system korzeniowy, bo nie możliwe że z jakichś innych przyczyn wolniej rosną jak mają niemal idealne warunki :)

Pozdrawiam
 

bigPun

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2013
Postów
79
Buchów
0
Będę zaglądał, bo uwielbiam Amnesie i jestem ciekaw jak Ci z nią pójdzie, good luck i i have fun. ;)
 

ganjafarmer19

Well-known member
Rejestracja
Sty 14, 2013
Postów
189
Buchów
0
Dzięki wielkie za zainteresowanie. Będę robił upy co 7 dni chyba że będa jakieś problemy :)
 
D

delete

Guest
Fajnie to wygląda tylko może podnieś wyżej lampę :) Pozdro z fartem do końca będę zaglądał
 

Rzarziel

Member
Rejestracja
Sty 15, 2013
Postów
10
Buchów
0
heheh to ja też swoją wrzucę :p Myślałem, że te 28 dni bede musiał czekac zeby sie do działu dostac :p
 

ganjafarmer19

Well-known member
Rejestracja
Sty 14, 2013
Postów
189
Buchów
0
Rolnicy proszę o pomoc :) Bo skończyła mi się dzisiaj Dobrowianka niegazowana, mineralna pH 6.5 jak dobrze pamiętam i powiedziałem mamie żeby mi kupiła Dobrowiankę w markecie i kupiła mi lekko gazowaną Dobrowiankę, czy taką też mogę podlewać czy gazowana woda się w ogóle nie nadaje?

Pozdro

---------- Aktualizacja posta 21-01-2013 13:15 ---------- Czas poprzedniego posta 16-01-2013 19:41 ----------

UP

Dzień 15 veg.
Temperatura 28* w nocy 22*.
Wilgotność utrzymuje się w granicach 35%.

A więc tak roślinki mają się dobrze, na jednym tylko skunk#11 wyszły żółte plamki na końcówkach listków ale nie przejmuję się tym gdyż nie powiększają się ani nic. Dziwi mnie też to, że ten skunk się tak wyciągnął do góry patrząc na to że Amnesie w ogóle się nie wyciągnęły ciekawe czym to jest spowodowane. Hm, roślinki jak na 15 dzień wyglądają na zbyt małe, niestety popełniłem jeden pierwszy chyb a błąd początkującego i wsadziłem pestki od razu do docelowych donic, niemal tydzień im zeszło z korzeniami dopiero teraz niedawno zaczęły rosnąć, ale trudno. Ponadto wilgotność jest zbyt mała okropnie mnie to dziwi bacząc na to, że w boksie mam tak dużo misek, pokrywek i szmatek z wodą. Bynajmniej aby roślinki czuły się jeszcze lepiej w piątek zamówiłem nawilżacz powietrza i na dniach powinien być w tym tygodniu. Więc wilgotność wzrośnie. Fotoperiod utrzymuję 18/6. Tylko mam problem, bo ten HPS który tam mam to jest 150W i ta muszka gdzie jest zapłon i balans to strasznie się nagrzewa, niemal nie da się jej dotknąć i boję się żeby się nie spaliła czy coś. Macie jakieś porady na to? Podlewam wodą Dobrowianką o pH zbliżonym do 6.5 więc jest w normie. Nawozów jeszcze nie używałem a mam Biohumus Forte i Planton. Stwierdziłem, że mimo iż jest 15 dzień nie będę Biohumusa jeszcze lał bo roślinki wyglądają jakby był w około 10 dniu więc jeszcze poczekam, zważając też na to że jak na razie nim im nie dolega. Są trochę powykręcane listki ale to przez to że za mało ziemi nasypałem i keramzyt nie jest na linii donic tylko kilka centymetrów pod krańcami donic, przez co listki roślinek opierały się o boki donic i się nieco wykręciły. Tam w boku, rośnie jeszcze mały rusek dzisiaj to jego 5 dzień jak dobrze liczę, nie będę z nim wiązał świetlanej przyszłości chcę go wsadzić do proporcjonalnie mniejszej donicy by zobaczyć co z niego będzie, taki mały eksperyment. LST planuję na dzień 20 maks 25. Cel to aby roślinki zajęły całą powierzchnię donic. Choć nie wiem czy to się uda, z chęcią zostawił bym te roślinki bez treningu bo boję się że coś spierdo*** i nie będą rosły dobrze. No ale oki nie truję więcej spójrzcie na fotki. Hm robione telefonem więc proszę o wybaczenie.






Porady, sugestie, z***ki itp., mile widziane :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół