nasiona marihuany

Cafe de la Ostrava

Wyszukiwarka Forumowa:

Buhasz

Active member
Rejestracja
Lis 26, 2012
Postów
42
Buchów
0
Chcialbym podzielic sie wrazeniami z pobytu w Ostravie ( Czechy )
Polecam Coffeshop Cafe de la Ostrava na koncu ulicy Stodolni chyba najslyniejszej w tamtym miescie.

Chcesz zdobyc palenie a nie masz kontaktow?
Wchodzisz do kofika lecisz do baru zamawiasz 1 piwko ( lepiej zamowic wtedy latwo dostaniesz ) stoi gosc z dredami sprzedaje podajze po 250kr za sztuke czyli ok 40zl, jezeli goscia nie ma posiedz tam troche to zaraz jakis czech podbije i zapyta sie czy chcesz cos. Gosc wyjmuje szale i lecisz z nim w cichy koncik aby dobic transakcji, co do palonka wydupca z butow, jak bylem dostalem prawdopodobnie prosto z krzaka, bylem tam 2 razy w roznym terminie a dostalem takie samo palonko, nie drapie w gardlo a kreci cena godna palenia no i sztuka nie wyglada jak "nasza" sztuka, objetosciowo bedziesz zaskoczony.

Jezeli wybierasz sie autem polecam pensjonat Motylek okolo 14km od Ostravy, pokoje 2 osobowe po 140zl za 3 noce, blisko do kofika, chyba ze masz hajs to wiadomo dawaj do centrum blisko stodolni.

Jezeli juz wybierasz sie do czech samochodem pamietaj o Winecie koszt okolo 300kr ale lepiej ja posiadac bo mandaty za to sa surowe ...
 
E

Eszterebeszte

Guest
Byłem w pradze w reggea barze jakiś lewy murzyn miał skitrane za doniczką w paczce po fajkach 2ke, nie wiedział co za strain i nie miał szalki, 200 koron a jakość jak u średniego dila który nie wali sprzętu. Na hip-hop kempie w hradec kralove inna sprawa, co 3 namiot z napisem "good weed, open!"
 

bro

Member
Rejestracja
Sty 26, 2012
Postów
10
Buchów
0
Potwierdzam, polecam ową kawiarnie.
Co do noclegu, myśmy mieli 10 min spacerem do stodolni :p Wyszło ok. 250kc za 2 noce na łba :p
 
D

delete

Guest
Wczoraj byłem z ziomkami w Ostravie, W Cafe de la Ostrava przez cały dzień siedzieli ziomki( zmieniali się co kilka godzin) wystarczyło usiąść przy barze i ziomek sam się pytał czy coś chcemy, za 1.11 z wagi fajnego palonka 250 Kc czyli w miare. Wszystko bez nie potrzebnego kitrania. Palonko przyzwoite jak za tę cenę ilość. był jeszcze jakiś Polak z jakimś innym palonkiem ( bardziej zbite topki i fajniejszy zapach ale Kumpel od niego kupił a ja zamuliłem xD)
 
J

Jake Sully

Guest
Byłem dziś gość w spodniach i koszuli białej jak tylko jak kupilem piwo zapytał czy z Polski powiedziałem że tak i odrazy ,apropnowal palenie kupiłem 3.12 g za 750 kc poszliśmy do loży i przyłączyło się do nas 2 Irlandczyków kupili sobie też moi kręciliśmy ja sobie i mojej kobiecie full clear blancik on 8/10 z fajki 2/10 tematu śmiałem się zenie po tytoniu bali głowa i palę tylko czyste blanty żałuję że nie kupiłem sobie koszulki cafe de LA ostrava ale może uda się jeszcze jutro kupic
 

MasterGrow82

Member
Rejestracja
Paź 16, 2018
Postów
21
Buchów
0
doobry klimat ale jak bylem kilka lat temu ulica wygladala znacznie lepiej teraz troche zulersko jest. ale cafe de la ostrava bez zmian, cygany sprzedaja pod wejsciem, cyganow chyba jednak lepiej unikac :) szczegolnie jak jedzecie prawie 4h tak jak ja musze :(
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół