nasiona marihuany

Jak zrobić własny ukorzeniacz - clonex

Wyszukiwarka Forumowa:

brat Marian

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2012
Postów
889
Buchów
64
Skoro nie widzisz nic złego w dokładniu do dymu ( który nie jest zdrowy sam w sobie) rzeczy, które Twoja wierzba chłoneła spokojnie przez kilka lat, Twoja sprawa, smacznego.

A skąd wiesz że zanieczyszczenia (trzeba określić jakie? metale ciężkie czy pestycydy czy co?) są przez wierzbę wiązane w związki rozpuszczalne, może nie przechodzę do roztworu??
Po drugie czy te (jakie?) substancje są wchłaniane przez zaszczepkę podczas ukorzeniania?
po trzecie ilość substancji które są wchłaniane przez zaszczepkę podczas ukorzeniania mają wpływ na to co się pali po zebraniu plonu pewnie w takim stopniu jak dym z blanta który spalam na odurzenie dziecka sąsiada za ścianą.

Nieco większy wpływ może mieć podlewanie, ale też nie sądzę żeby choćby mały... To co prezentujesz to myślenie magiczne, konkretnie magia przenośna http://pl.wikipedia.org/wiki/Magia_sympatyczna
 

Raf_rk

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2010
Postów
2,888
Buchów
1
W latach 80 to moze bylo warte zabawy,za kilkanascie zl.mozna kupic gotowca chyba ze ktos lubi sie brudzic...
A ja uważam, że warto wiedzieć, jak coś takiego samemu można "zmajstrować" i to praktycznie za darmo.

czosnek plus woda z cukrem 24h w lodowce i macie ukorzeciacz
A konkretnie? Jakieś proporcje i jak to dokładnie zrobić?
 

Wkrzaki

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2015
Postów
332
Buchów
0
Zrobiłem sb taki ukorzeniacz jak w przepisie tylko ze nie rozcieńczałem go w żadnym stopniu, poprostu podlałem planty mieszanką która mi wyszła i mam obawy czy jakoś to to nie wpłynie źle na rośliny? Co sądzicie?


Widze odpowiedzi sie nie doczekam:/ ch*j czekam cierpliwie na rezultaty.
 
Ostatnia edycja:

Shen Long

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
1,087
Buchów
0
Zrobiłem taki ukorzeniacz na troszke wieksza skale, około 100l, teraz robie na jego bazie około 5 L pokrzywówki, jestem ciekaw efektów i działania takiej mieszanki :p
 

PanZiolko

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2015
Postów
342
Buchów
0
Dobry wieczór ludzie jak to zrobic wiem ze wierzba i biohumus tylko tyle ?
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Własnie też o tej ``wodzie wierzbowej`` czytałem we ``wszelkiej wiedzy o mary jane``

Jak ktoś nie ma kasy,żeby kupić rhizotonik na przyrost korzeni,to musi to być dobry pomysł.
 
C

chrabonszcz

Guest
no w końcu mi zatrybiło stare hasło na tym koncie.


odświezam temat i potwierdzam zeznania:
herbata z wierzby nawet zagotowana ma kopa jak bruce lee w wejściu smoka.

ja swoją robiłem 2 tygodnie albo z lekkim hakiem temu i do tego tydzień parowała.
po 4 dniach od przesadzenia pomidorów [ zwykłych, ze starych nasion co nawet rosłnąć nie chcą]
przysłowiowo korzenie rozpie****iły mi donice :sunny: i sadzonki odbiły 2 piętra.

ma ktoś jakieś dane czy aktualnie nadal wierzby mają podobne stężenie hormonów, bo robiłem wczoraj nowy wywar i chcę go maksymalnie zagęścić co by mieć do podlewania.

i pomidorce i automaty myślę, że powinno się tym lać albo mixem z nawozem w celu zwiększenia przyrostów.

pozdro
 

meduuza87

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2017
Postów
478
Buchów
0
Z tym biohumusem to sie zgodzę ale przy otwartej butelce żeby jak najlepiej napowietrzyc wywar, jaki sens ma zakręcanie?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół