nasiona marihuany

Silver Spray Fem od UFOLEDY - działa?

Wyszukiwarka Forumowa:

Marty Mcfly

Jam jest prawda
Rejestracja
Cze 6, 2012
Postów
353
Buchów
1
Spoko Wiesław, czekaj na jaja. Ostatnio krzyżówka NL(RQS) x Industrial Plant (Dinafem), którą kultywuję od kilku lat zaczeła mi sypać pyłkiem jakiś 6 tygodni od oprysku, a same jaja pokazały się po ok 2 tygodniach od oprysku. Ja smaruję azotanem srebra trzy dni pod rząd.
Jeśli po opryskach zauważyłeś powykręcane liście, jajca pokażą się na pewno. A czy będzie w nich pyłek to się okaże.
 

d3struktor

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
356
Buchów
1
będą jajca czasem najpierw potrafią się zbudować wew. kwiatów. Ja tylko z green o maticami miałem problem jaja robiły się zbyt późno i nie dochodziło do zawiązania nasion. W końcu posadziłem partię wcześniej i po prostu zebrałem pyłek na kolejną bo zgranie nie było możliwe.
Jak już pokażą się jaja to szybko urosną i zaczną pylić nie bubaj.
 

PisiontyWieśław

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2015
Postów
184
Buchów
0
Dzięki Panowie, wszystko wychodzi na to że będzie Okey, inny user z innego forum dopiero po 22-24 dniach od końca oprysku zobaczył jaja. Więc mam jeszcze 2 tyg. d3struktor dlatego pierwsze 6 szt. wysadziłem 3 tyg. wcześniej żeby się idealnie wstrzelić z pyłkiem. Nie sram już żarem dzięki Panowie.
 

dr.diesel

Well-known member
Rejestracja
Maj 15, 2013
Postów
170
Buchów
2
Witam, to moje dwa automaty przeznaczone na pyłek fem przy użyciu Silver Spray, opryski od 13 dnia po pokazaniu się pierwszych włosów, zdjecia w 14 i 16 dniu zycia:
Dzień 14, po 2 oprysku:
20161011_165516.jpg


Dzień 16, po 4 oprysku:
20161013_155338.jpg

odmianki to hejzomatik xWR:
normal_20161013_155347~0.jpg


auto durban xBS:
normal_20161013_155357.jpg


Jak widać nie żałuje im silver spreja, a mimo to nie ma żadnych efektów ubocznych jakie powinny być przy hermieniu tj. popaleń całych roślin, zatrzymania rozwoju i wzrostu, jest odwrotnie, od kiedy zacząłem pryskać są wyraźnie większe i mocniejsze :scratch:

Moje pytanie do Was to czy mam uznać że opryski nie podziałały? Zamówić nowy SS albo samemu zrobić STS, czy czekać na pojawienie się bananków? Mogę się nie doczekać, a pestki na matki dziś wylądowały w ziemi także goni mnie termin
 
C

cabino

Guest
liscie są pozawijane wiec cos tam działa. ale czy wystarczająco to sie przekonasz

jak chcesz najprosciej i najtaniej to masz tutaj przepis:
...
Najprościej ? Zmieszaj 0,5g kryształków azotanu srebra z 1l wody destylowanej, potem odlej do kubka, dodaj krople Ludwika i posmaruj liście i łodyge 3 dni z rzędu. Wszystko przy użyciu plastikowych narzędzi. Wielka filozofia ku**a. Nie wiem czemu ludzie się spuszczają nad tym 93 strony jakby to ku**a budowa bomby atomowej była, a wszystko w jednym zdaniu można wytłumaczyć. ...
azotan srebra na alledrogo z przesyłka za 1g to 8zł, woda destylowana tez grosze, tak naprawde za 10zł masz towaru na pare lat ktory działa wszystkim na forum. nie baw sie w zadne STS i mikstury z kosmosu.
btw ktos pisał ze dał inne proporcje 0,4g na litr i nie działało, wiec te 0,5g to pewnie minimum
 

dr.diesel

Well-known member
Rejestracja
Maj 15, 2013
Postów
170
Buchów
2
A jest mozliwoscc ze po prostu moj SS stracil waznosc?
I co do przepisu, to rozumiem ze nie musi być konkretnie Ludwik tylko jakikolwiek plyn do naczyn zeby zmniejszyc napiecie powierzchniowe?
 
Ostatnia edycja:
C

cabino

Guest
jesli twoj SS ma date waznosci to moze i tak, ale wiele osób tutaj na forum miało problemy z SS. byc moze chodzi o zminiejszenie napiecia powierchniowego , mówiąc jezykiem normalnego wyjadacza, ma sie lepiej trzymac ta mikstura powierzchni rosliny po rozsmarowaniu, tak mi sie przynajmniej wydaje.
 

dr.diesel

Well-known member
Rejestracja
Maj 15, 2013
Postów
170
Buchów
2
Chodzi nam o to samo- mniejsze nap. pow. wody-->latwiej jej dostac sie w ciasne pory itp.,,
Zamowilem wczoraj azotan, pewnie dojdzie za 4-5 dni, dziś dzień 17(ojcowie) i dzien 1(matki), także jest jeszcze czas na poprawki, jedyne co mnie niepokoi to czy moga byc jakies komplikacje przez te opryski ss, i dzisiaj powinienem zrobic 5-ostatni oprysk, robic go czy juz czekac na azotan?
Tak swoja droga krosy jakie robie to:
(Hejzomatik xWR) x(Hejzomatik xWR) - f2, nie s1
(Hejzomatik xWR) x(SuperSkunkxBS)
(AutoDurban xBS) x(Mazar xAE xBS)
(AutoDurban xBS) x(Cream Mandarine)

wszystko kule bebooka, poza CM od sweet seeds, myślę ze 150 kulek pokryje moje potrzeby na out'17 a reszta chetnie sie podziele, takze jak sie uda bedzie os zapraszam na niego
 
Ostatnia edycja:

Inverted999

Weteranio
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2013
Postów
608
Buchów
1
ja miałem 2 podejścia co do robienia kulek na tym spreju i gówno
 

dr.diesel

Well-known member
Rejestracja
Maj 15, 2013
Postów
170
Buchów
2
Jutro/pojurze dostane azotan srebra, i rozrobic go z woda i zrobic kolejne 3 opryski? Nie wplynie to na plodnosc pylku czy negatywnie na cos innego?
Rośliny dzis 19 dzień, juz po 5 pryskaniach sprejem, takze kolejne opryski bylyby od ok. 22 dnia,
fotki jak to wyglada, donice 0,3l:

normal_razem~0.jpg

DURBAN.......................................................................................................HEJZOMATIK
normal_durban.jpg
normal_hejzo.jpg
 

Varg

Well-known member
Rejestracja
Lut 14, 2008
Postów
70
Buchów
6
możliwe, że kupiłeś przeterminowany, ch*j wie

u mnie działa za każdym razem, robie sobie z tego pechy na out zaczynam juz w grudniu, wiec jak coś by poszlo nie tak, to bym zamówił jakiś STS czy coś ale feminizator nasion od progrower daje rade póki co.
 

Varg

Well-known member
Rejestracja
Lut 14, 2008
Postów
70
Buchów
6
no tak, temat był wałkowany już jakiś czas temu, ale przecież produkt jest cały czas w sprzedaży, więc opinię będą się ciąglę pojawiać. lepsze to niż zakładanie nowego tematu.

a co do feminizacji za pomocą silver spray.

Mam zamiar zrobić taki projekt na outdoorze:
25 sztuk Auto Mazar od Dutch Passion
25 sztuk Critical+ AF od Dina Fem

Wysadzić kiełki na outdoor i pozapylać największe i najbardziej żywotne dziewczyny Mazarowym pyłkiem

Więc wyjdzie mi Mazar F2 i Cross Auto Mazar x Critical + 2.0

Myślę, że mogą być kozak AFy na polski outdoor, a chce wysiać 50 sztuk, zeby zrobić jakas wstepna selekcję, tzn wypie****ić mniejsze/karłowate planty (o ile takie wystąpią). Celem jest stworzenie produktywnego automata na polski outdoor. Takiego który przy odpowiedniej uprawie da plon rzędu 200gram. Myślę, że to możliwe, geny i technika uprawy są co raz bardziej zaawansowane.

Pozdro breederzy !
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół