nasiona marihuany

Plagron Alga Bloom a ph

Wyszukiwarka Forumowa:

tomek kron

Member
Rejestracja
Wrz 28, 2012
Postów
8
Buchów
0
Witam. Mam pytanie do osob, Ktore używały bądz użuwają Plagron Alga Bloom. Mianowicie Zauwazyłem ze ten nawoz strasznie podnosi mi ph pozywki. mam wode ph 6-6,5 o chyba niskim ec poniewaz suma skladnikow mineranych wynosi ok 131mg/l. Niezaleznie czy daje polowe dawki czy tez maksymalna jaka zaleca producent. Czy wy tez tak macie, jesli tak to jak sobie z tym radzicie. Czy naprzyklad kwasek cytrynowy nie wplynie na jakosc pozywki? Zauwazylem tez ze podobnie mam z Guano z Zielonego Domu. Jedynie z organicznych Biohumus Extra nie wpływa na ph. Prosze o pomoc.
 
M

McKey

Guest
Po uzyciu tego nawozu , zauważyłem w ziemi małe , białe , skaczące owady.

Nie miało to negatywnych skutków na rośline.

Z Ph też nie było problemów - odstana kranówa,max zalecana dawka nawozu
 

LoneRanger

Well-known member
Rejestracja
Lip 22, 2012
Postów
351
Buchów
0
Witam. Mam pytanie do osob, Ktore używały bądz użuwają Plagron Alga Bloom. Mianowicie Zauwazyłem ze ten nawoz strasznie podnosi mi ph pozywki. mam wode ph 6-6,5 o chyba niskim ec poniewaz suma skladnikow mineranych wynosi ok 131mg/l. Niezaleznie czy daje polowe dawki czy tez maksymalna jaka zaleca producent. Czy wy tez tak macie, jesli tak to jak sobie z tym radzicie. Czy naprzyklad kwasek cytrynowy nie wplynie na jakosc pozywki? Zauwazylem tez ze podobnie mam z Guano z Zielonego Domu. Jedynie z organicznych Biohumus Extra nie wpływa na ph. Prosze o pomoc.

mi alga bloom zmniejszał pH,

kwasek cytrynowy będzie ok do obniżenia ph
 
E

Eszterebeszte

Guest
Po uzyciu tego nawozu , zauważyłem w ziemi małe , białe , skaczące owady.

Nie miało to negatywnych skutków na rośline.

Z Ph też nie było problemów - odstana kranówa,max zalecana dawka nawozu

Nie mogło mieć negatywnych skutków, w boosterach 70% to melasa a to pożywka dla mikroorganizmów w znajdujących się w glebie i roślinka się cieszy. Melasa obniża ph więc po laniu boostera sypnij dolomitem i powinno trzymać się w normie.
 

tomek kron

Member
Rejestracja
Wrz 28, 2012
Postów
8
Buchów
0
Dzięki wszystkim za wypowiedź ale okazało się, że produkt był przeterminowany. Szkada, że większość producentów nawozów specjalistycznych nie zamieszcza okresu przydatności produktów.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół