nasiona marihuany

terrarium x

Wyszukiwarka Forumowa:

joker84

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2011
Postów
262
Buchów
0
Kilka pytan odnosnie grzybków :)
1) Drodzy forumowicze na stronce z zarodnikami azurescens jest cos takiego jak terrarium do samoobslugowej hodowli co o tym myslicie.
Zna sie ktos moze nad samodzielnym wykonaniu czegos takiego - jak to jest z ta wymiana gazowa zalezy mi zeby nie wachlowac pokrywa kilka x dziennie
2) Która z odmian byscie polecili tam na stronce widzialem ze najczesciej kupuja - Psilocybe Azurescens
3) jaki rodzaj hodowli byloby najkorzystniej wybrac do takiego terrarium cala plaszczyzne rozsypac i zastosowac jakas okrywke czy zabawa w ciastka

Prosze o oszczedzenie przez niektorych swoich glupich komentarzy (tekstow) zebym cos przeczytal jakies tam swoje wymadrzania nie chcesz nie odpisuj. Zadalem Wam konkretne mnie interesujace pytania na ktore prosilbym zeby ktos odpowiedzial doradzil pozdrawiam
 

majeranektenpoprzedni

Well-known member
Rejestracja
Gru 24, 2010
Postów
280
Buchów
0
Ta wymiana gazowa to sa dziurkii z boku takiego boxa ktora umozliwia... wymiane gazowa! Nie wjim co tu wyjasniac, rodzaj hodowli? Psillosophy.info masz tam do wyboru do koloru i nie ma najkorzystniejszen metody, a jesli zadajesz takie pytania to nie wysililes sie na tyle zeby przestudiowac wszystkie te metody a co za tym idzie lepiej wybierz ciacha albo kukurydze, ew pokombinuj z innymi ale raczej nie podolasz bo to juz trrzeba sie zaangazowac ciut, troche wyobrazni i zmotasz takiego boxa z kawalka folii i paru badylow :mad: na ww stronce masz wszystko i jeszcze wiecej o grzybach
pozdrawiam i powodzenia :D ja wybralem i kukurydze i ciacha a i moze cos jeszcze ale to najtrudniej o skladnikia i nie zawsze sie znajdzie na tyle czasu i checi :p
 

joker84

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2011
Postów
262
Buchów
0
Ta wymiana gazowa to sa dziurkii z boku takiego boxa ktora umozliwia... wymiane gazowa! Nie wjim co tu wyjasniac, rodzaj hodowli? Psillosophy.info masz tam do wyboru do koloru i nie ma najkorzystniejszen metody, a jesli zadajesz takie pytania to nie wysililes sie na tyle zeby przestudiowac wszystkie te metody a co za tym idzie lepiej wybierz ciacha albo kukurydze, ew pokombinuj z innymi ale raczej nie podolasz bo to juz trrzeba sie zaangazowac ciut, troche wyobrazni i zmotasz takiego boxa z kawalka folii i paru badylow :mad: na ww stronce masz wszystko i jeszcze wiecej o grzybach
pozdrawiam i powodzenia :D ja wybralem i kukurydze i ciacha a i moze cos jeszcze ale to najtrudniej o skladnikia i nie zawsze sie znajdzie na tyle czasu i checi :p


wiesz zalezy mi na czyms takim czemu nie musialbym poswiecac duzo czasu troche moc poeksperymentowac z odmianami i wybrac najkorzystniejsza, chcialbym rowniez ogarnac sposob zeby za kazdym razem nie kupywac zarodnikow tylko samemu je robic jak w przypadku sloikow i zyta tylko tez chodzi o wolne miejsce itp...dlatego mysle nad tym terrarium za soba mam juz 1 przygode z nimi z ciastek na ryzu wyrosly te co byly rozsypane na brytwance z zyta szlak trafil pojawil sie taki meszek na grzybni itp....
 

majeranektenpoprzedni

Well-known member
Rejestracja
Gru 24, 2010
Postów
280
Buchów
0
Poczytaj psilosophy.info tam jest wszystko, jak chcesz miec wiekszy wybor i wiecej mozliwosci nie poswiecajac wiele czasu na min. czytanie to nie wiem skad chcesz poznac nowe metody, tak czy inaczej musisz zrozumiec zasady zadzace grzybami, warunki w jakich powinny sie rozwijac dlaczego dziseje sie tak a nie inaczej, odsylam Cie tu do podstaw, dalbys rade jakos bez, ale po co jakby Ci sie udalo i nie wiedzialbys dlaczego to nie mialoby sensu bo niczego sie nie nauczysz, a takto po przeczytaniu roznych artykulow nawet nie zwiazanych z tym czym sie bedziesz zajmowal pomoze Ci i bedziesz mial 100 razy latwiej :p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół