nasiona marihuany

Gorzkie żale o substancjach syntetycznych

Wyszukiwarka Forumowa:

BASF

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2010
Postów
584
Buchów
6
Tu mozecie wypowiedziec sie nt substancji o pochodzeniu innym niz naturale.
 
Ostatnia edycja:
D

delete1

Guest
/

Ty to powaznie piszesz? Nie no,to musi byc zart,bo nie chce mi sie wierzyc ze jestes zwyklym narkomanem i z taka latwoscia sie tym chwalisz.
Poczytaj-http://talk.hyperreal.info/preparatyka-hyperreal-spis-tre-t22196.html
Nie chce nawet wnikac czy na tym forum jest miejsce na tego typu dyskusje.
 

Fidel Gastro

Stary wyjadacz cukierasków...
Weteran
Rejestracja
Cze 25, 2011
Postów
4,327
Buchów
4
Nie wiesz co bierzesz i to jeszcze od dila?musisz naprawde nie lubic samego siebie,wciagnij jeszcze kilka workow a pan doktor ci powie co to bylo zagladajac w karte szpitalna na obchdzie... :]
 

Alias21

Well-known member
Rejestracja
Lut 27, 2011
Postów
243
Buchów
0
Powiem Ci tak moze i nie biezesz.Ale jak biezesz to sie zabijasz ja tez nie sluchalem rad i teraz moje zycie jest koszmarem bo mam chore bebechy wiec chlopie ogarni sie i Pal tylko Marysie nic wiecej :):smokee:
 

negatyw

Well-known member
Rejestracja
Sie 12, 2012
Postów
328
Buchów
0
hemikalios

Zostaw ta chemie ***ana.Nie lepiej zajarac?To tak jak bys ***nol szklanke "ACZE"
tylko inne dzialanie.
Kiedys sie obudzisz na ojomie bez "szczeki" i zroz***anymi kichami to wtedy sie przekonasz..

pozdrawiam<shiza>

a dilla to zostaw wpi**u bo on cie tylko sponiewiera...<peace>
 
Ostatnia edycja:

glock

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2012
Postów
1,927
Buchów
0
heh speed ,wlosy na zel , muza techno, i jaki ja jestem za***isty ,a na drugi dzien patrzysz w lustro i sie zastanawiasz czy dzis haloowen zal ku**a zal a zeby masz jeszcze wszystkie czy juz proch opie****il??

cpiaj dalej powodzenia ci zycze
</P>
 
A

Arktos

Guest
Większość z nas próbowała tego i owego swego czasu , i po jakimś czasie większość uświadomiła sobie że to nie zdrowe jest , pozostali jeszcze się nad tym nie zastanawiali . Widać że to co ty spożywasz nie jest zbyt czystą amfą to pie**ol to .
 

Megatop

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2012
Postów
226
Buchów
0
Amfa ? Pytanie ile jest amfy w amfie nabiera tu wartosci. Trafilem kiedys na cos nietypowo mocnego moze to byl meth ? Efekt taki ze skonczylo sie zapascia prawie stracilem przytomnosc wy***alem sie na cyce i spalem po tym 24h jak juz puscilo. Efekt? Od tamtej pory nie chodze do dilera po nic . Lekarz stwierdzil nerwobole , kture wracaja pare razy na miesiac i arytmie . je**c biale proszki. Niech to bedzie przestroga dla mlodych zdrowych i nierozsadnych dzieciakow . Nie wiesz co jest w tej samarce biale gorzke i smierdzi jak zwykle a tu KINDER NIESPODZIANKA i chore serce .
 

TWO FACE

Active member
Rejestracja
Cze 30, 2009
Postów
38
Buchów
0
-0

Srry nie pomogę ale powiem tak :) Nie ćpaj tego gówna
<peace>
 

Jake the Dick

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2008
Postów
2,188
Buchów
6
łojoj. ćpaj jeden z najbardziej destrukcyjnych narkotyków na świecie, narzekaj że ***ie sie w bani :D


przychodzi moment kiedy wybierasz. ćpanie albo zdrowie. obu rzeczy mieć nie możesz.
 

luzik1980

Well-known member
Rejestracja
Maj 2, 2008
Postów
154
Buchów
1
Sprawa jest prosta masz 3 wyjścia:
1 Psychiatra i leczenie (zalecam)
2 Przymusowy kaftanik w przyszłości
3 Przećpanie i zwłoki śmietniku

Sam wiesz co wybierzesz(w końcu co ty bierzesz metylokatynon czy metaamfetaminę ?).
 

Tattooman

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2011
Postów
249
Buchów
0
Sprawa jest prosta masz 3 wyjścia:
1 Psychiatra i leczenie (zalecam)
2 Przymusowy kaftanik w przyszłości
3 Przećpanie i zwłoki śmietniku

Sam wiesz co wybierzesz(w końcu co ty bierzesz metylokatynon czy metaamfetaminę ?).


Jestem w trakcie 1. :bongo4:
 

tadziu 1

Well-known member
Rejestracja
Paź 30, 2013
Postów
114
Buchów
0
Przyznam sie ze zostalem juz tylko przy alko..A probowałem sporo..Maria pokazała mi swiat taki jaki jest naprawde...
Amfa pokazała szybki bez problemu ...fałszywy
Reszta to zabawki ..hery nie probowałem
A alko nie pokazuje mi nic..procz otepienia..i nie myslenia o tym czy o tamtym..
A ale jakbym dalej leciał wybrałbym Nr 2
Wielu z was napewno wie o co chodzi
Ludzie ktorzy mniej wiedza sa szczesliwsi prawda?

---------- Post Zaktualizowany 03-12-2013 00:25 ---------- Data pierwszego postu 02-12-2013 23:56 ----------

Bez kitu kolego ale sledze cie troche na forum i piszac ten tekst myslalem o tobie i o tym ze choc sie nie znamy jestes moim bratem:)ku**a mac????kumasz???

Czyz bysmy sie rozumieli?? chyba jak nikt rozumiem pojecie,,Ponury Zniwiarz,,
 

PonuryŻniwiarz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
3,147
Buchów
9
[ku**a mac????kumasz???

Hej,

czytam też. Piszesz prawdziwie, dość smutno. Wszystko w takiej abstrakcyjnej atmosferze, barwnej, precyzyjnej i składnej w swoim nieporządku.

Miło się uśmiechnąć czasem.

Nie rozumiem nic. Chyba nie chcę. Ludzie, którzy mniej wiedzą, są szczęśliwsi. Także podrażnię się lekturą bez pełnego zrozumienia, jeśli pozwolisz.

Dobry manewr z tymi nasionami.

X.
 

Leshy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 12, 2013
Postów
977
Buchów
10
odp

najbardziej boli, gdy osoba, którą cenisz,popełnia powolne samobójstwo, niszczy sobie zdrowie i życie jednocześnie krzycząc o pomoc i odtrącając ją.
A Ty, nie ważne na ile sposobów byś próbował jej pomóc, i tak ta osoba widzi już tylko narkotyki.
A Ty masz wrażenie, że umiera na Twoich oczach.
Ma już zaćpane oczy, nieobecny , wymuszony uśmiech i powoli zamienia się we wrak człowieka.
A Ty możesz tylko patrzeć i zastanawiać się czemu jesteś tak bezsilny.
Zważcie drodzy klienci miejskich dillów na wasze otoczenie i osoby dla których cokolwiek znaczycie.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół