nasiona marihuany

My kibice...

Wyszukiwarka Forumowa:

Frugo9

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2012
Postów
272
Buchów
1
dokladnie ....

Nie nabijaj prosze postow w taki sposob ;)
 
L

lewak

Guest
Wisła Sharks :smokee:



Pozdrawiam :)

W ostatniej kolejce konkretne piro na Widzewie.

WL0957.jpg


 
Ostatnia edycja:
H

Hrabia z Jahlonnej.

Guest
Oczywiście ze słuszna kara.
Jesli klub nie potrafi sobie poradzić z holota ktora działa na niekorzyść klubu niech tracą kase.


Pozdrawiam
DC
"Łączy ludzi trawa, dzieli ludzi siano"
 
L

lewak

Guest
Oczywiście, ze nie słuszna kara.
Stosowanie odpowiedzialności zbiorowej to iście faszystowska metoda.
A ty DonDzon chociażbyś obejrzał debatę zanim ja skomentujesz :)
 
Ostatnia edycja:
D

delete

Guest
Obejrzyjcie se film "Miłość bez ustawki" - dobra bania, polecam :)

Na youtubie nie ma, trza z torrentów ściągnąć.

Z filmwebu:
"Ona - dojrzała kobieta po przejściach, fanka klubu piłkarskiego Ruch Chorzów. On - wytatuowany od stóp do głów więzień recydywista, chuligan i kibic Śląska Wrocław. O swoim związku mówią: „Dzielą nas kluby, łączy miłość”. Mariola i Krzysztof poznali się w Internecie, na portalu Nasza klasa. Szybko narodziło się między nimi uczucie, którego nie rozumiało ich otoczenie. Krzysztof zwany przez kolegów Siwym, jest jednym z najbardziej znanych kibiców Śląska Wrocław. Wielokrotnie zatrzymywany przez policję, odsiedział w więzieniu osiem lat za udział w bójkach i rozbojach. Mariola, mieszkanka Dzierżoniowa, kierowniczka sklepu, samotnie wychowuje nastoletnią córkę. W wolnych chwilach kibicuje ulubionej drużynie piłkarskiej - Ruchowi Chorzów. Uczucie, które wybuchło między nimi, zaskoczyło ich samych. Czy ich historia ma szansę na szczęśliwe zakończenie?"

 

maladama

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2013
Postów
930
Buchów
0
oczywiscie niebiescy

Widzew Ruch bRaci dWoch

Mariole znam :))


Ruch tez zaplacil 20tys kary za oprawe na meczu z Wisla. Oczywiscie na ta kare zrzucaja sie takze kibice.
 

Wuam

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2013
Postów
206
Buchów
0
Ahhh nie ma nic jak gruby joint na dalekim wyjeździe :)

Stal Rzeszów on tour!
 
S

sub

Guest
wojton123 napisał:
Stal Rzeszów on tour!

czemu stal.. a nie żeliwo np?

kurcze ile do wyboru:

Unifreeze Miesiączkowo
Brzysko-Rol-Brzyskorzystewko
Spółdzielca Wudzyń-Kotomierz
Iskra Samoklęski Duże

Izolator Boguchwała
Wicher Kłodzino
Inter Podpakóle
ISKRA PASIKUROWICE
Supraślanka Supraśl
Swornica Czarnowąsy
Doktór Czarnylas
NIEOPŁOTOWANI BOGUCIN
LZS Czaniec Porąbka Wielkie
Pogoń Kamyk
Saturn Gąski
Wicher Hajka Mierzyn

..
??? można być prawdziwym.. kibicem..nie tyle drużyny co.. zresztą co ja będe gadał po próznicy.



kuźwa off...

Elo. Zastanawiam się ilu ludzi z forum chodzi na mecze piłkarskie czyt na trybune dopingową. Ilu z nas lubi przed darciem ryja na stadionie zapalić sobie gibsztyla lub wypić piwko. Piszcie jak u was :D

Nuda....







 
Ostatnia edycja:

Wuam

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2013
Postów
206
Buchów
0
Z tego co zauważyłem kolega-ważniak sub ma wielki talent do klecenia ironicznych komentarzy (oczywiście nie wnioskuję tego tylko po tym jak skomentował mój post).
Zapewne zabrzmi to wzniośle (a może to i dobrze),ale postaraj się na przyszłość uszanować czyjąś pasję, jaką w moim przypadku jest chodzenie na mecze piłkarskie.
Od tak doświadczonych użytkowników forum, jak Ty drogi subie oczekuje się raczej pomocy, a nie okraszonych prześmiewczymi tekstami komentarzy.

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
S

Sławuś z council estate.

Guest
Ja nie jestem wielkim fanem żadnego klubu tylko nienawidzę tych śmierdzieli z West Bromwich Albion bo zawsze jak mają w soboty mecze na swoim stadionie to wokół parkują blokując mi trasę na spoty. Potem kiedy mecz się kończy to otwierają się wyjścia i najpierw na ulicę bucha smród gówna a zaraz potem te śmiecie wychodzą całym stadem i przez godzinę blokuje to ruch na ulicy przed obiektem. W ogóle nie można przejechać. A akurat tamtędy się wyjeżdża z pięknego i bogatego NW Birmingham na autostradę M5 którą jedzie się do Walii. Więc jeśli akurat w sobotę po południu chcesz się tam wybrać to uniemożliwia to zgraja kiboli WBA. Za to ich nienawidzę. ***aj Fuckin' Baggies!
 

SENSIMAJSTER

: )
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2011
Postów
575
Buchów
0
Uuu, as far as I'm concerned ...

kiedyś, jakieś 20 lat temu, w moim rodzinnym mieście byłem na paru meczach, jak poznałem kibiców zagrzewających do boju "piosenkami" min. "a ja kocham gołe baby, gołe baby, do przesady, goła baba to przyjemność, gołą babę trzeba zerżnąć", to mnie odrzuciło. Zresztą, część najbardziej gorliwych śpiewaków, to mówiąc szczerze nie były bystrzaki, a raczej element aspołeczny i osoby z rodzin patologicznych. Dlatego wolałem już siatkówkę, w którą przez całe liceum grałem w lidze mojego rodzinnego miasta. Tam kultura dopingu była zresztą inna. I to się powoli zmienia na plus.

Gorzej oceniam tak uparte nastawienie Polaków do legendy "Orłów Górskiego". Taka martyrologia piłkarska, na którą wydaje się ogromną kasę, zamiast wspierać inne dyscypliny. Gdyby tak było, jestem przekonany, że Polska miałaby większe sukcesy w lekkiej atletyce, piłce ręcznej, siatkowej, rugby... No ale tu potrzeba zmiany mentalności obywateli, której tak boją się rządzący, chcący utrzymać statut quo na arenie politycznej tego chorego kraju.
 
Ostatnia edycja:

Bongosik

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2012
Postów
363
Buchów
3
był ktos z was wczoraj na wembley? Jak wasze wrazenia? Ja bylem wczoraj pierwszy raz zrobilo to wrazenie nie powiem heh a szkielko bylo bite co chwile bez przypalu :D
 
D

delete

Guest
to mówiąc szczerze nie były bystrzaki, a raczej element aspołeczny i osoby z rodzin patologicznych.
No ale powyższe cechy trzeba spełniać żeby zostać kibicem :) Dlatego ludzi inteligentnych tam nie ma, bo przyjemność z darcia ryja a potem nak***iania się po mordach nawet jaskiniowcom była obca ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół