nasiona marihuany

My kibice...

Wyszukiwarka Forumowa:

Wódz Topów

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2011
Postów
82
Buchów
2
Elo. Zastanawiam się ilu ludzi z forum chodzi na mecze piłkarskie czyt na trybune dopingową. Ilu z nas lubi przed darciem ryja na stadionie zapalić sobie gibsztyla lub wypić piwko. Piszcie jak u was :D
 

Ziołowy

Well-known member
Rejestracja
Sie 31, 2011
Postów
250
Buchów
0
dobra rzecz jechac kilka set kilometrów po to ze by drzeć jape :)
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
Całe życie na kibicowskim szlaku! wśród dobrych chłopaków, swego czasu przejechałem kawał polski za swoim klubem, sporo wyjazdów, potem zakaz, ale napewno jak będe w kraju, to wroce na stadiony!
Zdarzało sie palić oczywiście na wyjazdach sporo!
 

Enzo

Well-known member
Rejestracja
Cze 7, 2012
Postów
113
Buchów
2
ja jestem wiernym kibicem w tym roku ani jednego wyjazdu nie przegapilem w tym 3 wyjazdy na zakazie , a mam sporo km do stadionu .Po[Z]dro
 
G

Gejseusz

Guest
Bez browara to chyba każdy się zgodzi, że po prostu się nie da:p
A co do bucha to tak, ale jak się idzie nie drzeć ryja, tylko oglądać mecz. Bo czasem właśnie tak lubię, nawet wśród pikników
 

Tony Stark

Well-known member
Rejestracja
Lis 17, 2012
Postów
72
Buchów
0
ano, bywało się w Kotle kilka razy, piwko też nieraz się strzelało

niestety czasami rozjazdy nie pozwalają zedrzeć porządnie gardła... a szkoda.

pozdro dla kiboli!
 

SmażęDzieńINoc

Well-known member
Rejestracja
Paź 5, 2012
Postów
61
Buchów
0
Jestem na prawie każdym meczu mojej ukochanej drużyny i za każdym razem staram się zabierać ze sobą jakieś środki odużające, od Alkoholu po Anfetamine :smokee:

"Śmierć Kibica jak śmierć Brata"
 

NiE!

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2008
Postów
402
Buchów
1
Zapalić "gibsztyla" przed meczem to nie bardzo, ale browar lub inne trunki jak najbardziej wskazane :jocolor: Ale i tak nie ma co się cieszyć, zamykają nam stadiony tak jak kiedyś zamykali stocznie, widać że władza boi się skupisk ludzi, tym bardziej młodych patriotów. Pozdro wariaty i być może do zobaczenia na kibicowskim szlaku.
 

Sebeeeek

Well-known member
Rejestracja
Paź 22, 2011
Postów
242
Buchów
1
"KAŻDY POLAK WIE KTO POPULISTĄ JEST ZAMKNĄŁ STADIONY JUŻ NIE WYBUDOWAŁ DRÓG TO PREMIER DONALD TUSK!"

"Białe kaski robią laski"

"Donald matole twój rząd obalą kibole"

"Co to za miasto, co to za wieś ani pochędożyć ani coś zjeść"

"Chodźcie śmiało jest nas mało"

Jedne z najlepszych przyśpiewek moim zdaniem
Pije z 2 ewentualnie 5 browarków na meczu :D, zależy czy gramy u siebie czy jedziemy gdzieś na wyjazd :D
 

rudy10218

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2012
Postów
170
Buchów
0
hehe dobra rozkmina jezdzilem kilka latek na mecze zawsze na stacji promocje jakies tam zatrzymywanie autokarow itp itd ale zawsze po meczu po wszystkim gibon plonol i to nie jeden
Pozdro
A.C.A.B
 

czytajacy

Active member
Rejestracja
Mar 12, 2012
Postów
37
Buchów
1
Taki "SPECJAL" (czyli pociąg specjalny wiozący kibiców) lub autokar, to Małe państwo w państwie na kółkach :) panuja tam inne prawa nawet te związane z paleniem sianka niż w naszym smutnym tuskolandzie ;) każdy kto choć raz jechał to wie o czym mowa :) Niestety jak ktoś juz wyżej wspomniał każde skupisko ludzi jest traktowane jako potencjalni rebelianci, a juz szczególnie kibice traktowani są jak zło. Rząd zamyka stadiony, kibiców zawraca sie bezpodstawnie po kilkuset kilometrach spod stadionu do domu, dobre chłopaki lądują na sanki i tak powoli zabija sie w nas polakach ducha walki. Pozdro dla Kiboli.

PIŁKA NOŻNA BEZ POLICJI ! ! !
Ps. do zobaczenia na kibicowskim szlaku! :joker:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół