nasiona marihuany

Czuwalniczka jadalna

Wyszukiwarka Forumowa:

Podjarany

Well-known member
Rejestracja
Maj 3, 2012
Postów
139
Buchów
0
hmm... ciekawe. to ze zaburza potencje to niezbyt zdowalajace bo nie wiem jak wy ale ja lubie mojego grzyba .. jakie ona ma działanie psychiczne .? czy wgl ma .? moze fizyczne bardziej . Mnie tez by to ciekawilo:jaraczz:
Edit: Ciekawi mnie również wystepowanie w polsce , faktycznie malo info. w necie na jej temat
 

brat Marian

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2012
Postów
889
Buchów
64
zawiera sporo efedryny, tej samej co w syropie tussipect
W Jemenie, Etiopii czy Sudanie żują to zielsko całymi nocami jak krowy, nazywa się to herbata khat

TYP KHAT

W Afryce Wschodniej oraz na Półwyspie Arabskim rośnie niewielkie drzewko z gatunku - Catha edulis. Potrzebuje ono łagodnego, ciepłego klimatu i dużej ilości wody. W liściach tej rośliny znajduje się szereg substancji psychoaktywnych, jak: katydon, katyna i katydyna - są to substancje strukturalnie podobne do amfetaminy - wśród których najważniejszą i najsilniejszą jest katyna. Działa ona oszałamiająco i lekko pobudzająco. Jej zażywanie powoduje przypływ energii, lekką euforię, zadowolenie i rozluźnienie. Świeże liście tych drzew można żuć (i jest to najczęstsza i najbardziej popularna forma konsumpcji) lub zaparzać z nich wywar podobny do zielonej herbaty. Z badań wynika, że narkotyk ten powoduje słabe uzależnienie psychofizyczne, może być przyczyną senności i powodować psychozy. Działa też czasami drażniąco na żołądek powodując biegunkę, szczególnie, jeżeli trafią się nieświeże liście. W niektórych krajach działanie khatu znane jest od wieków i jest obyczajowo i społecznie usankcjonowane. Czasami zwany jest "jemeńskim narkotykiem", gdyż odgrywa on tam kluczową rolę, wokół niego i towarzyszących mu rytuałów skoncentrowany jest codzienny rytm życia. W czasie wszelkich spotkań towarzyskich i nie tylko żuje się go obowiązkowo, lub popija "herbatkę". Stanowi on podstawę gospodarki tego kraju dostarczając ok. 30% jej dochodów. W związku z tym, że wartość odurzającą mają tylko świeże liście (szybko psujące się), narkotyk ten nie jest dostępny poza miejscami uprawy, sporadycznie pojawia się na nielegalnym rynku w USA i Europie Zachodniej, zwłaszcza wśród emigrantów z w/w obszarów. W związku z tym, iż Polska staje się atrakcyjnym krajem dla emigrantów i azylantów, w tym z państw afrykańskich, istnieje możliwość zaistnienia tego narkotyku w naszym kraju.
 
D

delete

Guest
kurcze nasiona raczej z tego co widze są w PL nielegalne czyli pewnie baardzo ciężko będzie takie coś ogarnąć.

---------- Aktualizacja posta 24-12-2012 00:25 ---------- Czas poprzedniego posta 23-12-2012 23:46 ----------

"...związanych z zażyciem dopalacza “Miau”, zawierającego mefedron, analog naturalnej substancji pobudzającej, katinonu, zawartego w liściach khatu (Catha edulis), rośliny z tropikalnej Afryki Wschodniej i półwyspu Saudyjskiego...."

https://www.forum.haszysz.com/dopalacze-atak-histerii-spo-ecznej-t63099.html hmmm ciekawie :D naturalny mefedron
 

BASF

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2010
Postów
584
Buchów
6
analog naturalnej substancji pobudzającej, katinonu

Pochodna nie analog.

Mam o tej roslinie artykul, niestety w postaci jpeg. Gdyby komus chcialo sie go przelozyc na tekst ze zdjeciami i odeslac to pisac.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół