nasiona marihuany

Orion Seeds

Wyszukiwarka Forumowa:

dr.Chronic

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2012
Postów
195
Buchów
0
było pisane o ak af w tym watku. 10-14 dni dłużej niż większość automatów, za do jest duża doza sativowego łupnięcia. Rośnie - 1 główny top i wiele mniejszych odgałęzień bocznych. Wydajny, mocny i smaczny.
 

ALVARO.

Well-known member
Rejestracja
Paź 5, 2012
Postów
65
Buchów
0
orion jak orion femy f2 ma w miare za to f2 regular z***ał po całosci, chyba mu sie nie chciało przyłożyc do tego bo na 10krzaków kazdy inny i kazdy dojrzewa w innym termini, moim zdaniem posiał ze 20plantów zostawił to wpi**u same sie zapłodniły i przyszedł i zebrał, oto tajemnica pestek f2 oriona
 

lolsza45

Member
Rejestracja
Sty 23, 2012
Postów
12
Buchów
0
ja tam lecę co roku na pestkch oriona i zawsze jestem zadowolony. Co roku goszczą u mnie od niego:
- Maroc
- Kali Mist
- Passiony
- ak47 af
- wr af

Zawsze wszystko ładnie kiełkuje i rośnie, szczerze mogę polecić ;)
 

leniwiec

Nick Kompostow
Weteran
Rejestracja
Cze 9, 2011
Postów
2,054
Buchów
6
o oucie mówisz?
napisz coś więcej o Kali Mist - jak sie zachowuje, fenotypy, kiedy dochodzi, ile kwitnie.

<peace>
 

d3struktor

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
356
Buchów
1
na moim oucie zagościły Kali mist, posiałem z ciekawości założyłem, że nawet niedojrzały plon będzie dobry. Zaskoczony byłem pozytywnie wszystko zdążyło na czas, prefolvery szybko się pokazują i po tym na chwilę jakby przystaje aby dwa tygodnie później dosłownie eksplodować kwiatami. Wyrosły mi trochę za duże i wystawały nad łąką jak młode drzewka:) po treningu wszytko schowałem pod linię traw. Ma śmieszne listki bardzo długie i cieniutkie przy ścince miałem wrażenie, że podrażniają skórę jak pokrzywa ale to może tylko moje odczucie. szybko się obiera, topy mogły byc nieco bardziej zbite ale przez co może nie złapały w ogóle pleśni a passiony od Dutch trzeba było pryskać.

No pogoda nie była łaskawa. w tym roku też je biorę tylko wysadzę je później w maju albo połowie żeby takie duże nie były co do suszu jeszcze się nie wypowiem bo ta puszka ciągle zamknięta jest otworzę jutro i zrobię smoke raport.

Moje były gotowe we wrześniu różnica miedzy plantami to tylko kilka dni.
dosyć pachnie z 2m było ją czuć, jak się potarło topa to zapach był na przemian ziemisty z przyprawami ciekawy powiedziałbym. Dosyć równo rosły na outdoorze różnica po 1-3 piętra liści do treningu różnica na oko... 30cm

Polecam jak inne outy które z Orions miałem
 

dr.Chronic

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2012
Postów
195
Buchów
0
i smoke reporta koniecznie(smak, zapach, moc, specifica działania). Niebywale by było jakbyś wrzucił zdjęcie topka, a jak nie to opisał strukturę.
 

lolsza45

Member
Rejestracja
Sty 23, 2012
Postów
12
Buchów
0
w tym roku trafiłem na 2 fenotypy tej kalimist. Jeden typ- nasiona regularne. Rośliny wyokie, szczupłe, a kwiatki długie i super obsypane żywicą. podochodziły do połowy października. Topki luźne, palenie za***iste na całodniowe przypalanie, nie męczy. od 80 do 120g z krzaka. Natomiast drugi typ- nasionka feminizowane- bardziej zbite, jednak tak samo zlane żywicą. Dym cięższy, topki masywniejsze znacznie od 1, z dwuch takich kali 170g. Jedyny wspólny element pomiędzy dwoma fenotypami- śliczne różowe plefrowery ;) ogólnie polecam, naprawdę konkretny temat. :spalony:
 

d3struktor

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
356
Buchów
1
Oganięty SR sorry za ewentualne błędy i niespójności wydaje mi się, że jeszcze ze mnie schodzi
https://www.forum.haszysz.com/kali-mist-feminie-orions-t74518.html?t=74518 zrobie w wolnej chwili foty. nie wiem ile mam plonu metalowa puszka po farbie 15litrów topy raczej ściśnięte. Wyszło trochę mniej niż z 3 easy sativa nie ma szans żebym to sam przepalił. Jak wyżej pisałem w tym roku później posadzę nie chcę żeby były takie duże.
śliczne różowe plefrowery
no mi jedna zaczęła się wybarwiać ale tylko trochę reszta miała zielone pheno, myślałem że to raczej z niskiej temperatury i nawozów chwyciła kolor. Pod tą akurat sypałem batGuano a pod resztę florovit. Fioletowa smakowała jakoś inaczej?
 

dr.Chronic

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2012
Postów
195
Buchów
0
chodziło mu o preflowery, tak zwane "włoski" były różowe zanim zrobiły sie brązowe, nie że kwiaty były purple. (jeśli dobrze rozumiem)
 

młodyjg

Well-known member
Rejestracja
Sty 26, 2012
Postów
52
Buchów
0
Ja miałem WR AUTO FEM, nie polecam rosły mi 3,5 miesiąca wysokie dość 50cm plon 15g~ suszu. Odżywki hesi gleba... więc się zawiodłem.
High dość mocny ale nie wynagradza czasu...

Mogę polecić jedynie Amnesia AK FEM z oriona. 2 miechy kosa ale tez dość mało suszu jakies 12g ale dość mocne

To coś Ci nie tak poszło , miałem WR i Amnesie Ak ścięte po ok 80-100 dniach
z WR plon ok 25-30g z krzaka a z Amnesi AK ok 40-50 g , wsumie szkoda ze zdjeć nie mam , ale ogólnie jeśli ktoś ma wybrać między WR a Amnesią Ak to polecam Ak .
 
D

delete

Guest
A co powiecie o odmianie CindyTop ? Jak z dojrzewaniem, dochodzi w Polsce ?
 

Vertical

Well-known member
Rejestracja
Lis 28, 2012
Postów
120
Buchów
0
a co byscie powiedzieli o odmianie chemdog od oriona, jak ma sie do chemdoga od ghs ?
 

Javal

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2012
Postów
136
Buchów
0
Co mysliscie o cindytop od oriona?dojdzie u nas?jak z plonem,wzrostem itp. Jezeli ktos mial taka odmianke prosze o jakies info :?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół