nasiona marihuany

Orion Seeds

Wyszukiwarka Forumowa:

dr.Chronic

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2012
Postów
195
Buchów
0
W pierwszej połowie czerwca. Wyszło z tego coś jak pół-auto(mowa o sensi genetics). Byłem zdenerwowany bo chciałem af, ale teraz to doceniam, bo mam harrera z outa który pachnie jak powiennien, mieszanka przypraw i cytryny. I tupie bardzo sativowo. i bardzo mocno. A Jamaican haze(też sg) np. zaczął po 2 tyg na out co oznaczało ultra micrusa. Od Oriona wszystkie af zachowywały się podobnie wychodząc na dwór w drugiej połowie maja i kończąc w drugiej połowie sierpnia, w rozbieżności do 14 dni.
 

mario004

Well-known member
Rejestracja
Sty 16, 2011
Postów
46
Buchów
0
ten passion 1 to była femka od oriona ? Producent pisał że osiąga 1,50 a tu widzę że sporo wyższy, ile ci z niego wyszło?
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
To jest od oriona? A wiecie może coś więcej o kaczej stopie od oriona? Miał już ktoś?


Jak ktoś mógł mieć jak to na jesień powypuszczali ? Zainteresuj się troche tematem to będziesz wiedział.
 

zippoblue

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2012
Postów
716
Buchów
1
Jak ktoś mógł mieć jak to na jesień powypuszczali ? Zainteresuj się troche tematem to będziesz wiedział.

Wiesze nie wiedziałem kiedy wypuszczone było bo od konca lata nie byłem na bierzaco z tematem ale teraz nadrobie :}
 

dr.Chronic

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2012
Postów
195
Buchów
0
Miałem dużo automatów na outdoor i zbiory wahały się od 25 do 60 g z krzaka, tylko ten tak wyszedł "dzięki" lub "przez" swoje półautomatyczne(2 mies weg) zachowanie i geny haze(w fazie flo urósł drugie tyle).
 
D

delete

Guest
miał ktoś od nich white russiany AF FEM? jakieś opinie? jak plon?
 
D

delete

Guest
Ja miałem WR AUTO FEM, nie polecam rosły mi 3,5 miesiąca wysokie dość 50cm plon 15g~ suszu. Odżywki hesi gleba... więc się zawiodłem.
High dość mocny ale nie wynagradza czasu...

Mogę polecić jedynie Amnesia AK FEM z oriona. 2 miechy kosa ale tez dość mało suszu jakies 12g ale dość mocne
 

dr.Chronic

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2012
Postów
195
Buchów
0
Coś miałeś nie tak z miejscówką. Mój WW (af) od Orion który był podobny do oryginału(ww), a co za tym idze dawał nie za duży plon dal mi 23 g a to byl mój najskromnijszy(nie najmniejszy) krzak. Np. ak47 dał 50.
 

negatyw

Well-known member
Rejestracja
Sie 12, 2012
Postów
328
Buchów
0
orion

a polecacie może od ORIONA Shamana fem i ak47 Automata FEM?????
 

wuj93

Well-known member
Rejestracja
Sty 29, 2012
Postów
171
Buchów
0
Shaman nie wiem .
Ak47 git , przyzwoite palenie w krótkim czasie , sam lecę z ak w tym sezonie
 

negatyw

Well-known member
Rejestracja
Sie 12, 2012
Postów
328
Buchów
0
Shaman nie wiem .
Ak47 git , przyzwoite palenie w krótkim czasie , sam lecę z ak w tym sezonie



aha chodzi mi bardziej jak wszystko w praktyce wyglada od oriona jakie geny itd?

pozdrawiam<joint>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół