nasiona marihuany

Orion Seeds

Wyszukiwarka Forumowa:

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Miałem w '16 trochę jego pestek min Grapefruita, Mango cbd i Sativę Mass. Mango i Grapek szły ładnie ale na flo zeżarła je plecha tak bardzo że praktycznie całe krzaki potopiłem w bagnie. A Sativa Mass za***ista-duże plony i dobrej jakości i mało pleśni a rosły obok siebie. Dobra odmiana miałem ją jeszcze ze 2 razy a pestki mam do dziś w lodówce.
 

Prezes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 7, 2008
Postów
556
Buchów
2
Nie straszcie ludzi bo zakupiłem na ten sezon od Oriona sezony passiona purple power i maroci po 20 szt z każdego mam nadzieję że będzie ok...
 

Grelson

Well-known member
Rejestracja
Maj 26, 2018
Postów
58
Buchów
0
Ja w tym roku opieram sie głównie na orionie, szczególnie na nowych odmianach. Mam nadzieje że wszystko będzie w pożądku :harvest:
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Raz sie zawiodłem na marocach.
Od kilku lat passiony dobrze rosną i w tym roku tez je posadze.
Zaryzykuje tez skuny outdorowe bo widziałem jak porosły i licze ze u mnie bedzie podobnie.
 

TommyChong

DIY Grower.
Weteran
Rejestracja
Lip 14, 2012
Postów
1,162
Rozwiązań
1
Buchów
1,800
Odznaki
6
Już z 5 lat jade z orionem, ten sezon będzie szósty, od niego co prawda miałem tylko automaty kupowane od F2S'a ale oceniam pozytywnie.
Kiełkowalność średnio 80%, im nowsza odmiana tym lepsza. Najmocniejsza bomba to bodajże magnum i blackmaster, najfajniesza ogółem wg. mnie to blueberry, wszystko w AF. Oczywiście wszystko zależy od fenotypu ale samego breedera polecam.
 

probot

Active member
Rejestracja
Kwi 25, 2016
Postów
40
Buchów
0
Ma ktoś foty Easy Posion FV lub chociaż sadził i może coś napisać?
 

Prezes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 7, 2008
Postów
556
Buchów
2
Potwierdzam wszystko ok.
Passion purple power po niecały dni w wodzie puściły kieki 10na 10 maroci po 1.5 dnia puściły kiely 16na 16 poleciały na wate zobaczymy jak dalej pójdą<peace>
 

Grelson

Well-known member
Rejestracja
Maj 26, 2018
Postów
58
Buchów
0
U mnie tak samo kiełkowalność 100% (lemon haze, gorilla glue, critical, speed, easy poison, easy cheese)
 
U

Usunięty 67097

Guest
Shamana od oriona ktoś miał ? moze jakis opis kiedy wam podochodził ? jaka moc itd ?
na tą chwilę mój tak wygląda:
s2.jpg
 

fatal1ty

Well-known member
Rejestracja
Paź 22, 2012
Postów
192
Buchów
1
ladne palki ci wyjdą z 100g powinien spokojnie wyciagnąć. dobre palonko szaman potrafi ugiać nogi w koncu to szaman raz taki a inny taki.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół