nasiona marihuany

Orion Seeds

Wyszukiwarka Forumowa:

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,593
Buchów
2,360
Odznaki
1
A ja maroców nie polece z tego źródła. Są robione na genach od femel seeds i niestety zakwitaja w boxie. U mnie akurat wywaliły włochy po posadzeniu na spocie (jednym z lepszych), potem zrewegowały ale plon z tego powodu dały słaby.
Easy sativa mi bardziej podeszła, duża i w miarę szybka. Niestety nie ściałem jej, złodzieje byli szybsi.

to trzeba nie sadzić w boxie tylko prosto na spota :p nie które tak mają właśnie...
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
To zastanów sie dlaczego tak mają? to raz
a dwa ja jednak wybieram takie odmiany które moge wegować w namiocie i wysadzać na spoty juz podrośnięte
im roslina większa tym mniej strat
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Te nowe pestki testowane były na outdoor?
Chyba się skuszę na Easy Cheese fv, na obrazku wygląda obiecująco :p
 

PATO PATO

bez animuszu ani rusz
Rejestracja
Gru 13, 2015
Postów
268
Buchów
25
ja polecam oriona ;) mi elegancko wypaliły i doszły w 95% ;) było dużo i smacznie,wystarczy zajrzeć w fotoleracje;) wariaty
co roku od oriona coś mam ;) i nigdy sie nie zawiodłem.;)
 

gulasz

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2010
Postów
171
Buchów
77
Easy Cheese fast version ma to kto ? Może jakieś focisze spostrzeżenia , jak u was z czasem kwitnienia tego
 

CzarnuchCat

Well-known member
Rejestracja
Gru 14, 2016
Postów
236
Buchów
190
Moje Easy Chesse'y zaczęły kwitnąć jakiś tydzień temu, rośliny bezproblemowe moim zdaniem, od początku nie ma z nimi żadnych problemów. Teraz mają 2m-2.20m po fimie i lekkim lst, odwiedzam je co 3 tyg i nie ma żadnych niedoborow, póki co polecam, zobaczymy jakie będą kwiaty :D
 

gulasz

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2010
Postów
171
Buchów
77
chemdog bardzo w zapachu przypomina tego starego z ghs być może ta sama genetyka co do mocy miazga ciężki fotelowiec struktura topa średnio zbita z pod spectro 800

20180807_121557~0.jpg
 

PatryczekZombie

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
133
Buchów
1
będziesz robić jakiś konkretniejszy SM? bo mam jakieś 2 tygodnie do kosy. Wygląda jak u Ciebie krótka kosa i do wora prawie zero liści. Mi się wydaja jak na razie topki dosyć twarde na hpsie 1k
 

gulasz

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2010
Postów
171
Buchów
77
Jak na razie ciężko coś powiedzieć poza tym, że jest to porządny disel topy czuć mieszaniną oleju napędowego i cytryny + coś jeszcze ciężkiego do określenia. Palony wali nie miłośiernie zapach nie do opanowania można wietrzyć i wierzyć i tak nie wywietrzysz. materiał wchodzi z opóźnieniem ale jak już wejdzie to masz pozamiatane na kilka h jedyny minus to czas indukcji ale jak juz za indukuje to szybko nabiera na masie no i nie żałować nawozów lubi sobie podjeść
 

CzarnuchCat

Well-known member
Rejestracja
Gru 14, 2016
Postów
236
Buchów
190
Witam, kosił już ktoś tegoroczne crossy? Ja planuję ścinkę easy cheese fv na ten weekend :) konkretne spuchlaki
 

sedi89

Member
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
15
Buchów
0
ktos sadzi pechy od oriona? mam auto z f2seeds i drugi dzien trzymam na wacie i lipa a bawie sie w to juz 4-ty rok wiec wiem jak sie to robi
 

mlynu345

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2018
Postów
52
Buchów
0
ja mam zamiar kupić, a jakie kupiłeś pestki dokładnie?
 

moskit

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 31, 2014
Postów
664
Buchów
932
Odznaki
2
Ja mam pafy od oriona i dupy nie urywaja cześć nie wyszła reszta zamula ze wzrostem. Poczekam jeszcze trochę może się rozkręca.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
ja w 2k17 na out miałem parenaście pestek od oriona zakupione w f2seeds i jak sięgnę pamięcią to chyba nawet połowa nie doczekała zbioru, część nie wykiełkowała, część mutantów ... także chu*nia z grzybnią nigdy więcej :sunny:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół