nasiona marihuany

Orion Seeds

Wyszukiwarka Forumowa:

fatal1ty

Well-known member
Rejestracja
Paź 22, 2012
Postów
192
Buchów
1
Witam jak Oceniacie Oriona jego seedy. Bardzo ciekawi mnie Cindy99 - mysle ze dobrze ja wyselekcjonowal :D , macie jakies zdjecia ? bardzo ladnie prosilbym.:D
 

raslutaa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
3,143
Buchów
3
cindy99 z Oriona nie widziałem ale inne odmiany w fotorelkach z 2012 były piękne. Sam zakupiłem na out 2013 kilka odmian z Oriona - Durban, Shaman, Maroc
 

Wuja_Ben

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2012
Postów
1,750
Buchów
2
a shermiły się komuś kiedyś pechy od niego
czy spokojnie panny rosną
 

NLeuro

Well-known member
Rejestracja
Paź 5, 2012
Postów
184
Buchów
0
podobno e cindy99af od oriona to rosna karzełki bo małe planty pozapylal ale podobno to wiesz sam nie miałem pisze ze takie plotki chodzily
 

lumenator

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2012
Postów
556
Buchów
0
C99 afreg chyba z takim zamysłem był zrobiony, miał być mały.
Foto ze starego growa na icu. C99 z orion s. nieco ponad 30cm to taki LR z upie****ającym paleniem, dla mnie nice.


sry za tło ale dużo tam twarzy było :):)
 

Sensimilańczyk

Well-known member
Rejestracja
Maj 1, 2011
Postów
145
Buchów
0
faktycznie mi też 2 karzełki wyrosły po 5g z krzaka lipa... moc tez słaba nie polecam
 

dr.Chronic

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2012
Postów
195
Buchów
0
Miałem pare automatów od Oriona na out i jak najbardziej polecam. Na dworzu ok 3,5 miesiąca. Moc duża, większa niż na polskich całosezonowych outdoorach bo zaczynają kwitnąc jak słońce jest dużo mocniejsze(lipiec). Za to przez to że bliżej gruntu większe problemy z pleśnią i jedna pestka dużo mniejszy plon niż drzewko.
ak47: 10-14 dni dłużej kwitnie niż większość automatów, ale czuć dużą dozę sativa.
Black Master bardzo mocna i smaczna odmiana. Great body buzz.
White widow mało wydajny ale dość dużo aromatu, wyglądu i smaku widow.
 

wuj93

Well-known member
Rejestracja
Sty 29, 2012
Postów
171
Buchów
0
Kumpel miał właśnie na out ak47 i diesel ryder wszystkie femki właśnie od Oriona.
Ak47 w 80 dni Diesel w 85 dni i muszę powiedzieć że całkiem dobre palenie jak na AF i to w tak krótkim czasie po koło 10 gram z krzaka
 

Megatop

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2012
Postów
226
Buchów
0
Troche slaby wynik. 10? Nie wazne sprawdze moze pare pestek od tego bredera i nie sciemniam chodzi tu o cene bo jest dobra co byscie polecili chodzi gluwnie o af typu satiwa , taka do zapalenia do kawy o poranku przed praca . Czy cindy bedzie ok? Czy szukac bardziej np. haze auto ? Ponoc budzi do dzialania.
 

wuj93

Well-known member
Rejestracja
Sty 29, 2012
Postów
171
Buchów
0
No jak wiadomo każdy chce jak najwięcej :) Tylko że ten ak47 rósł prawie jak chwast miał może 3 podlania na flo , jak byś się dobrze nimi zajmował to by wyciągnoł więcej . Ale chodziło mi o to że jak za taką cenę pestek to palenie jest naprawdę dobre .

Ps: aha a ak47 to właśnie sativa
 

zippoblue

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2012
Postów
716
Buchów
1
Siema miał ktoś z was passiony 1 od oriona? może macie foty jakieś?
 

Megatop

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2012
Postów
226
Buchów
0
No jak wiadomo każdy chce jak najwięcej :) Tylko że ten ak47 rósł prawie jak chwast miał może 3 podlania na flo , jak byś się dobrze nimi zajmował to by wyciągnoł więcej . Ale chodziło mi o to że jak za taką cenę pestek to palenie jest naprawdę dobre .

Ps: aha a ak47 to właśnie sativa

Nie do konca jest to sativa , bardziej hybryda . Moje auto ak od fs kopalo dosc ciezko w tym sezonie chce miec typowa lekka sative a chyba wezme ta cindy i zetne wczesniej z ak zrobie to samo i ocenie :) Fakt moze ak ma przewage sativy ale moja prawie przekwitla bo chcialem zeby puchla dalej.
 

dr.Chronic

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2012
Postów
195
Buchów
0
Miałem jeszcze Amnesia AK, która rzeczywiście wygląd topów i zapach miała dość podobny do oryginału. Była zdecydowanie na stronę sativa, bardziej niż ak 47. Jednak w tym wypadku "przez" moc nie nadawała się do zastosowania przy kawce przed pracą: uderza nagle i aż kręci się w głowie. Najbardziej sativa to z af to miałem Jacka Harrera af(inny breeder- sensi genetics af jak af, ściąlem 23 października przez co nie polecam, choć same palenie jaknajbardziej), jednak tu z mocą sytuacja miała się podobnie- potężny sativa vibe: powodujący charakterystyczne sativowe "trzęsienie".
 

FranekKudżok

Well-known member
Rejestracja
Lis 7, 2012
Postów
261
Buchów
0
Najbardziej sativa to z af to miałem Jacka Harrera af(inny breeder- sensi genetics af jak af, ściąlem 23 października przez co nie polecam".
23 października ? to kiedy ty to wysadziłeś ? chyba mi nie powiesz że w maju czy chociażby w czerwcu
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół