nasiona marihuany

legalizacja upraw na cele medyczne w czechcach ! od 2013

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Gość

Guest
http://www.rp.pl/artykul/669534,959...lizowala-marihuane-dla-celow-leczniczych.html



dobra sprawa....
i tak mi odrazu przyszlo do głowy...

jakby ząlozyć działalność w czechach ( co kosztuje grosze ) i jakims cudem dostać taka licencje to czy nie dało by się tego robić na terenie pl...


bo tak :

- legalna koncesjonowana działalność
- odbiorca - państwo / za sprzedaż Republice Czeskiej chyba nie pujde siedzieć ??:p:p

- nasza ustawa dopuszcza wyjątki co do uprawy np cele naukowe - produkcja lekarstw jest celem naukowym ! i tego nikt sie nie przyczepi / nie podwazy ....


ozywiście wiem ze nawet jak by przesżło to by usranie z tym było


no i niekoniecznie by chętnie dali Czesi licencje



ale pomazyć mozna
 
S

sru

Guest
eh ci Czesi to mądry naród

a w pl obowiązuje polskie a nie czeskie prawo więc żadnej uprawy nigdy nie będzie - tak jak z marzeniami niektórych o kościele w którym palenie jointów to sakrament
 

leniwiec

Nick Kompostow
Weteran
Rejestracja
Cze 9, 2011
Postów
2,054
Buchów
6
przeprowadź się do CR - blisko, tanio, schludnie a i uprawiać sobie można na własne potrzeby.
 

Soldier24

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 25, 2011
Postów
668
Buchów
2
Szkoda że to nie u nas . Ale prywatne uprawy i tak będą zakazane
 

CannabisGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2008
Postów
2,336
Buchów
30
Kiepsko płacą:D Powinno to być pod kontrolą jak tytoń, a nie jak leki.
 

szalonytraktor

Well-known member
Rejestracja
Paź 28, 2012
Postów
167
Buchów
0
z tego co sie orientuje możesz mieć w polsce załatwione kwity na astmę, nie zgodziłeś się podbierać sterydów typu OXIS itp jedziesz do Czech mówisz że nie chcesz brać sterydów w pl a czytałeś o innowacyjnej metodzie leczenie i tłumaczysz wszystko. Nie robią problemów większych, teraz wystarczy wynająć domek przy granicy po stronie czeskiej i napinasz sobie ile wlezie. Historia podobno potwierdzona przez kumpla, ale że nie mieszkam w PL to nie wiem jak to wygląda na prawdę powtarzam jego słowa. Wafle mówią że cos tam przywozi za tych gór stołowych. Poszukaj sobie wywiadu z Liroyem o konopi bo podobno on ma legalu hodowlę w polsce i niby ją sprzedaje na produkcje żaglu (poprawcie mnie bo nie pamiętam jak się po polsku nazywała ta szmata co wisi na statkach z płótna jako dodatkowy napęd).
 

Soldier24

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 25, 2011
Postów
668
Buchów
2
z tego co sie orientuje możesz mieć w polsce załatwione kwity na astmę, nie zgodziłeś się podbierać sterydów typu OXIS itp jedziesz do Czech mówisz że nie chcesz brać sterydów w pl a czytałeś o innowacyjnej metodzie leczenie i tłumaczysz wszystko. Nie robią problemów większych, teraz wystarczy wynająć domek przy granicy po stronie czeskiej i napinasz sobie ile wlezie. Historia podobno potwierdzona przez kumpla, ale że nie mieszkam w PL to nie wiem jak to wygląda na prawdę powtarzam jego słowa. Wafle mówią że cos tam przywozi za tych gór stołowych. Poszukaj sobie wywiadu z Liroyem o konopi bo podobno on ma legalu hodowlę w polsce i niby ją sprzedaje na produkcje żaglu (poprawcie mnie bo nie pamiętam jak się po polsku nazywała ta szmata co wisi na statkach z płótna jako dodatkowy napęd).

Hmm bardzo ciekawe :)
Ja mam astmę i od 4 lat nie biorę lekarstw chociaż powinienem :D
Ale szkoda mi wątroby , rzuciłem leki zacząłem palić trawę i wyleczyłem chorobę teraz mogę uprawiać sporty jeździć na imprezy wszystko a kiedyś odrazu dostawałem zadyszki . Zioła leczą :spalony:
No właśnie jest w polsce jakaś możliwość uzyskania pozwolenia na marihuane ze względu na astmę ? Kwity wszystko mam
 
G

Gość

Guest
taaa trzeba sie przeprowadzic : ]

mało jak na ceny dilerskie ale jak na legalną handlówke ?

nie mam doświadczenia w takich hodowlach wiec mnie poprawcie jak przyjme złe zalozenia : ]

powiedzmy 5000 wat oświetlenie montujemy , to jest koszt pradu niecale 2000 za 3
miesiące

załuzmy wydajność 0,7 z wata ? 5000 da nam 3,5 kg

przy cenie ~10 zł za gram jest to 35.000

ja tu widze dobry interes na działalnosć gosp
odbiór zapewniony dodatkowo przez państwo wiec zadnego pie****enia z potencjonalnymi problemami przy sprzedazy bezpośredniej
 

CannabisGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2008
Postów
2,336
Buchów
30
Zarobek i tak znośny, ale nie sadzę że będzie łatwo o koncesję. Pewnie będzie tak że istniejąca już państwowa firma się tym zajmie.

Pomyśl tylko co by było gdybyś ty chciał w Polsce produkować legalnie np. lek na schizofrenię.

Uważam że na uprawę nie ma szans osoba "z zewnątrz".
 

WPMJ

Well-known member
Rejestracja
Lis 11, 2011
Postów
153
Buchów
0
Ja powiem tak. Jezeli mialbym oddawac polowe plonu na cele medyczne i uprawiac legalnie to jak najbardziej zgadzam sie. Oczywiscie jezeli panstwo zagwarantuje mi, ze nie odczuje z tego powodu zadnych represji. Tak. Wiem. To nierealne w PL. STU. Kosciol jest realny. Potrzeba 100 podpisow osob pelnoletnich. Konstytucja daje nam pelne prawo do wolnosci wyznania. Pytanie, kto podpisze papier taki?

---------- Aktualizacja posta 15:43 ---------- Czas poprzedniego posta 15:35 ----------

Hmm bardzo ciekawe :)
Ja mam astmę i od 4 lat nie biorę lekarstw chociaż powinienem :D
Ale szkoda mi wątroby , rzuciłem leki zacząłem palić trawę i wyleczyłem chorobę teraz mogę uprawiać sporty jeździć na imprezy wszystko a kiedyś odrazu dostawałem zadyszki . Zioła leczą :spalony:
No właśnie jest w polsce jakaś możliwość uzyskania pozwolenia na marihuane ze względu na astmę ? Kwity wszystko mam

Jest mozliwosc. Mozesz zakrecic sie za lekiem o nazwie BEDROCAN. Niestety ciezko to zalatwic. Wiekszosc lekarzy jak przeczyta "cannabis" to wygoni Cie z gabinetu.
 

Soldier24

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 25, 2011
Postów
668
Buchów
2


Jest mozliwosc. Mozesz zakrecic sie za lekiem o nazwie BEDROCAN. Niestety ciezko to zalatwic. Wiekszosc lekarzy jak przeczyta "cannabis" to wygoni Cie z gabinetu.

Czytałem o tym , szczerze to szkoda zachodu i tak nic się nie zdziała za dużo z tym roboty NFZ by musiało zaakceptować wniosek a wiadomo , że to niemożliwe :smokee:
 

Soldier24

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 25, 2011
Postów
668
Buchów
2
Heh makumba jest strasznie nie dobra w smaku nie lubie jej :D
Nie ma jak to lolek z pojedyńczej bletki hehe :spalony:
 

szalonytraktor

Well-known member
Rejestracja
Paź 28, 2012
Postów
167
Buchów
0
nie uznaje przetworów dla mnie to marnowanie szuwaxu jeszcze się nie spotkałem z czymś co na prawdę urywa du*ę, jakieś masło i ciastka z haszem próbowałem parę razy i stwierdzam gówno.
 

Saico

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2011
Postów
218
Buchów
0
nie uznaje przetworów dla mnie to marnowanie szuwaxu jeszcze się nie spotkałem z czymś co na prawdę urywa du*ę, jakieś masło i ciastka z haszem próbowałem parę razy i stwierdzam gówno.

To ty chyba nigdy dobrych ciastek nie zrobiłeś które łeb urywaja.
Lub olejku nie próbowałeś..
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół