nasiona marihuany

Heroina

Wyszukiwarka Forumowa:
Z

zielony pan

Guest
Nie chce tgo brac ani nawet o tym nie mysle tylko czysta ciekawoc...Sa juz takie mocne "ćpuny" co daja po kanałąch strzykawom i chcialbym wieidzec z czego ten narkotyk sie składa, czy jest to drogie,czy u zwykłęgo dilera mozna to dostac??Oczywsice jest to pytanie poprstu z ciekawoci bo nie ejstem na tyle głupi zeby to robic :/ :monkey: :alien:
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Dusiek

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2005
Postów
187
Buchów
1
w struny ludzie głównie heroine ładują..ale chociażby fete też się da :alien: gówno raczej drogie i zwykły diler raczej tego nie ma :alien: u mnie w mieście nawet gdybym chciał to gówno to nie wiem czy udałoby mi się wykręcić..
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
No u normalnego dila to tego nie dostaniesz, to trzeba długo kołować... A to drogie chyba jest bo się często słyszy o ludziach co pół domu wynoszą żeby zarobić na towar. Obejżyjcie sobie "Requiem for a dream". W tym filmie jest kozacko pokazane wszystko co może was interesować jeśli chodzi o heroinę.
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
80 zł za "działkę". IV cokolwiek to gówno, ale browna bym zapalił.
 
R

Rider

Guest
sleja napisał:
80 zł za "działkę".
cos drogo, ja mam po 40zl, ale to moze dla tego ze kolesc co cpa to juz pare ladnych lat jezdzi po to do berlina, wlai w bata, 2 koles jarali to ze sreberka, jeden powiedzial to "ku**a gdzie ja bylem przez cale zycie" :lol: heh, mnie jakas specjalnie do tego mnie ciagnie, ale sprobowac moge tylko jak bede mial Mniej kasy bo... ch***wo sie wtopic.

Amfetamine ludzie normalnie wala w kanal, mocniejszy i szybszy efek, 2 kolesi cpa to od 8 lat od 4 lat w bata.
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Nie wiem, u mnie był tylko brown przez 2 dni, hehe. Taka cena w Polsce jest.
 

WicioP

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2006
Postów
95
Buchów
1
zielony pan napisał:
Nie chce tgo brac ani nawet o tym nie mysle
Zielony, ale czego? Czegoś co daje się w kanał? Ależ w kanał można dać wszystko... Heroine, kokanie, amfetamine i mase innych rzeczy, np. zrobić ekstrakt z leków i podać dorzynnie by nie ryć sobie wątroby. W żyłe bierze sie po to by optymaninie wykorzystywąć działkę (oszczędności jak się jest nałogowcem), lub (jesli ktoś się zna) po to nie rozwalać sobie organizmu (np. po to w spitalach dają antybiotyki dożylnie).

Może to dziwne, ale np. heroine znacznie zdrowiej dawać po kanałach niż palić. Trzeba zadbać tylko o to by substancja była czysta bo dając bespośrednio do krwioobiegu omija się wszystnie naturalne organy oczyszczające (np. z bakteri).

Gdyby THC było w formie dożylnej sam bym chętnie takie coś brął :p. Jakie oszczędności i nie trzeba sobie rozwalać płuc...

PS. Jak jesteś taki mądry by "tego" nie brać to wzracaj uwage na to CO brąć, a nie w jaki sposób...
 

Dusiek

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2005
Postów
187
Buchów
1
no here na pewno lepiej w struny niż palić bo przy brownie znacznie powiększają się rachunki za dentyste albo zmienia się kolor uzębienia :alien: :lol:
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

WicioP

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2006
Postów
95
Buchów
1
zielony pan, spoko, ja z kolei chiałem Cię natchnąć byś w przyszłosci jak poznasz osobe, która daje po kanałach, to nie szuflatkowął jej odrazu jako skończony ćpun, a wzrócił uwage na to co bierze. Stereotym ćpuna który daje sobie w kanał powoduje, że niektórzy ludzie zbyt pochopnie oceniają innych, a tak naprawde niektórzy właśnie po to to robią (np. bawią sie w destrakcje leku) by nie rozwalć sobie organizmu, zaoszczędzić na kasie lub/i przezytć głępsza faze.
Są browniarze którzy cały czas palą here zamiast dawać w kanał i kończą bez zębów z rozwalonym na maksa organizmem. Nie mówiąc ile kasy stracili.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
A

Arti2784

Guest
Po czystej heroinie nie wiem jak jest bo tego nie doświadczylem i nie chce doswiadczac ale zdarzylo mi sie kiedys wziąc tego gówna pół na pół z za***istą fetą :twisted: Mialem takie shizy ze ja pie***le, feta dawała spida a to gówno haluny. Widzialem takie rzeczy ze nie bede ich opisywal. Trzymalo nas to 10 godzin
 

WicioP

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2006
Postów
95
Buchów
1
Stary kto ci to dał?? Hery (ogólnie opiatów) nie można łaczyć z amfą, to zbujcze! Nie wiem, musiałes chyba wziąść coś innego. Pozatym ani amfa, ani hera nie ma własciwości halucynogennych (choć w koluizji ze sobą cholera wie jak działa).
No i jeśli pierwszy raz brałes opiat to powinieneś mieć mdłości, receptory niewyrobione. To nie mogła być heroina...
A jak to brałeś? W formie proszku do niuchania, czy w grucie do palenia?
 
A

Arti2784

Guest
To na pewno była heroina bo ten sam towar puzniej sprawdzalismy z takim typem ktory na pewno by sie nie pomylil. Dopatrzylismy sie nawet świetlówki w tym gównie. Najgorsze jest to ze nie wiedzielismy ze to jest z tym szambem.
Pytałeś jeszcze w jakiej postaci była otóż byłto proszek o bardzo chujowym zapachu.
Napisales ze nie moglismy miec halunow. Przecierz heroina to narkotyk ktory wywoluje takie shizy ze szok. Tylko ze sa one pod takim katem ze jest to przyjemne dla ciebie, jestes w euforii, a my mielismy jeszcze za malą dawke tego gówna zeby tak miec. Wywolalo to u nas taka faze ze mielismy za***isty stan i pokazywaly nam sie różne rzeczy... Przyznam sie ze widzialem na polu koloseum i to było tak ku**a realnie ze nie zapomne tego nigdy. Pozdro
 

vokus

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2005
Postów
218
Buchów
0
HEROINA !

Chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej o tej substancji...nie żebym chciał ją próbować broń boże z ziłoem postępuje ostrożenie :D poprostu jestem ciekawy jak to działa może....na neutro groove jakieś badziewie jest....ogulnie jakie są efetky ....mega high czy coś jak speed ??
 

Byczek

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
162
Buchów
0
Działanie fizjologiczne
-zmniejszenie łaknienia
-przesunięcie (podwyższenie) granicy bólu
-osłabienie i potliwość
-obniżenie ciśnienia krwi oraz (w nieznacznym stopniu) temperatury ciała
-zaparcia i kłopoty z oddawaniem moczu
-impotencja
-zwężenie źrenic i osłabienie ich zdolności do reagowania na światło

Długość działania
6-12 godzin (heroina)

Skutki przewlekłego przyjmowania
-wyniszczenie fizyczne i psychiczne
-uszkodzenie narządów miąższowych
-przewlekłe zaparcia
-zaburzenia menstruacji
-zaawansowana próchnica zębów
-zmiany zapalne skóry
-zanik żył powierzchniowych

Pozornie "pozytywne" efekty działania
-euforia (błogostan) i uczucie odprężenia
-poczucie wewnętrznego zadowolenia i spokoju

Czyli wg mnie mega high bez jakichkolwiek negatywnych wkrętek

Negatywne efekty działania
-zmniejszenie uczucia głodu, bólu i potrzeb seksualnych
-niepokój ruchowy lub spowolnienie psychoruchowe i senność
-subiektywne odczuwanie ciepła przy niewielkim obniżeniu temperatury ciała
-zmniejszenie czynników motywacyjnych
-apatia i wypalenie emocjonalne
-postawa obronna i wycofująca

Uzależnienie psychiczne

Dochodzi do niego stosunkowo szybko - na skutek przyjemnego błogostanu w jaki wprowadzahą opiaty, niemal natychmiast pojawia się potrzeba ponownego przeżycia tego stanu.

Uzależnienie fizyczne

Występuje bardzo szybko i pojawia się niezależnie od rodzaju alkaloidu opiatowego i sposobu jego używania. Następstwem są przykre objawy abstynencyjne po odstawieniu narkotyku - szereg dolegliwości, z których najbardziej charakterystyczne to:
-"gęsia skórka"
-łzawienie oczu, wysięk z nosa, kichanie
-rozszerzenie źrenic
-nudności, wymioty
-obniżenie ciśnienia krwi
-bóle brzucha, biegunka
-dolegliwości bólowe (bóle stawowo-mięśniowe) zwłaszcza kończyn dolnych i kręgosłupa
-zaburzenia snu i utrata łaknienia
-zmiany nastroju - od przygnębienia i apatii do drażliwości i napadów złości

głód psychiczny narkotyku - poszukiwanie i dążenie do zdobycia opiatów

źródło:
http://narkotyki.esculap.pl/

Myśle że te informacje które skopiowałem nadają się do umieszczenia w tym wątku.

edit: jeszcze taki link:
http://www.narkomania.akcjasos.pl/mojah1.htm

Nie wiem czy to jest prawdziwa historia ale warto przeczytać przed spróbowaniem.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół