nasiona marihuany

Co to jest? CHLOROWODOREK ALFA-ETYLOAMINO-PROPIOFENONU

Wyszukiwarka Forumowa:

kalachblunt

Well-known member
Rejestracja
Lip 4, 2011
Postów
58
Buchów
0
Witam wszystkich , tak naprawde dodaje ten post poniewaz chciałbym sie dowiedziec co za gówno biore :D.A więc tak , kupuje u dilla biały kryształ po 20 zl póla , sprzedaje mi w woreczkach strunowych na których jest naklejka z napisem "ODCZYNNIK CHEMICZNY CHLOROWODOREK ALFA-ETYLOAMINO-PROPIOFENONU".spływy są gorzkie i drażnią gardło , silnie uzależnia na zjazdach czuję sie silną chęc wciągnięcia kolejnej kreski .Działa bardzo pobudzająco , euforia jest niesamowicie silna i przyjemna , szczera silna gadatliwość, czasami zimne poty , źrenice powiększone , wstręt do jedzenia , częste oddawanie moczu .Po wciągnięciu 0,35g podzielone na 2 kreski wchodzi po ok.3 minutach.W moim przypadku na fazie ciągle chodzi mi szczęka i intensywne zaciskanie zębów ,chwilami mrowienie na głowie , serce wali bardzo szybko i mocno.
nie idzie po tym zasnąc.biore to juz ogolem ok 3 tyg , w tym z 5 dni niebralem .Wciągam coraz większe dawki i coraz częsciej.


Co to za substancja ?? szczerze proszę o wypowiedzi osób ktore wiedzą stuprocentowo co to jest .Z góry dzięki
</P>
 

kalachblunt

Well-known member
Rejestracja
Lip 4, 2011
Postów
58
Buchów
0
po 1 sie nie chwale tylko chcialem sie dowiedziec co to jest , po 2 narkoman ze mnie jak z koziej dupy trąba , poprostu chcem sie dowiedziec co to za substancja :)
 

kalachblunt

Well-known member
Rejestracja
Lip 4, 2011
Postów
58
Buchów
0
biore tego speeda ,bo wiem ze jest sprawdzony , kumpel bierze od tego samego dila długi czas i dobrze sobie chwali :)
 

Fidel Gastro

Stary wyjadacz cukierasków...
Weteran
Rejestracja
Cze 25, 2011
Postów
4,327
Buchów
4
Jak sprawdzony to po co sie pytasz nikt nie bedzie wiedzial lepiej od dila co tam jest...
 

kiedy_zbiory

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
903
Buchów
1
Chyba że dil jest na tyle bezczelny że pozwala sobie na sprzedaż środków chemicznych w celu wzbogacenia się.
Najgorsze jest w tym wszystkim to że znajduje ludzi którzy to kupują.
pamiętaj jedno że diler powinien być również twoim kolegą więc poprostu zapytaj co to jest.
 

Fidel Gastro

Stary wyjadacz cukierasków...
Weteran
Rejestracja
Cze 25, 2011
Postów
4,327
Buchów
4
Teraz to zes polecial diler ktory sprzedaje dragi w celach zarobkowych -kolega i do tego prawdomowny,a to dobre :D
 
S

sru

Guest
kolo nie szuka opinii o tym czy chemia jest syfem czy nie - każdy - zwłaszcza na tym forum wie że to gówno i tyle - nie musicie tego pisać

pierwszy wynik w google
http://legalneodczynnikichemicznepolska.pl/

tu coś masz
http://talk.hyperreal.info/troch-inna-synteza-alfa-metyloaminopropiofenonu-metkatynonu-t26623.html

czyli jakieś RC [tak to się chyba nazywa] - dill zamawia legalnie i puszcza wam pewnie x2 drożej - poszukaj sam w necie - pewnie ethane będzie wiedział coś więcej

diler powinien być również twoim kolegą
nice :D
 

Jake the Dick

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2008
Postów
2,188
Buchów
6
pytasz sie co to jest... to ja Ci powiem... alfa-etyloamino-propiofenon :D dowiedziałeś się? nie? to po co pytasz :) po nazwie... pochodna propiofenonu, widać nawet że z synteza z użyciem etyloaminy... więcej naprawdę nie da się powiedzieć, wiesz już wszystko o substancji - do ustalenia masz jeszcze jedynie ld50, najlepiej empirycznie- do dzieła! :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół