nasiona marihuany

Andijk - pytania

Wyszukiwarka Forumowa:

PSH

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2007
Postów
391
Buchów
0
witam,

w koncu moje male marzenia zaczynaja sie spelniac, jade do Holandii hehe

Bede pracowal przez firme E&A, w fabryce HESSING, bede na dziale Fust, czyli czyszczenie skrzynek i palet (za pomoca karchera). Stawka nie powala, ale po skonczeniu 23 lat, bedzie ok 8e na reke wiec trzeba zacisnac zeby : P

Jak na ten moment moge polecic to biuro, obsluga bardzo mila, bylem w biurze w Rzeszowie, pani Kasia i pan w okularkach hehe ze wszystkim sie idzie dogadac. Mieszkac mamy w domkach szeregowych, ponoc po remoncie.

Chcialbym was, mieszkajacych w Holandii zapytac:

co slyszeliscie tam o firmie E&A ? na necie opinie maja raczej dobre
czy pracowal moze ktos z was w fabryce HESSING ?
czy orientujecie sie czy w tej malej miescinie "Andijk" znajde coffa ?

<shiza>

edit.

z tego co patrzylem na necie chyba w Andijk nie ma coffa : / jest 1 ok 9km od Andijk, ale na zdjeciu wyglada jak jakis bar za komuny, jakbym nie wiedzial to bym nie powiedzial ze to coff, i sa jeszcze 2 w Hoorn, ale to 20km od Andijk, troche daleko : /
 
Ostatnia edycja:

LosMenelos

Niedzielny palacz
Weteran
Rejestracja
Paź 26, 2012
Postów
1,615
Buchów
4
Witaj co do pracy i agencji Ci nie odpowiem ale mieszkałem kilka tygodni w Hoogkarspel najbliższy coff znajduje się w centrum Enkhuizen od Andijk to będzie jakieś 10 km connexiony kursują bardzo często:) co do samego coffa zacny kupowałem Super Lemon Haze po 15e w zeszłym roku jak będziesz częstym gościem możesz liczyć na gratisy w postaci jakiegoś gotowego blanta albo sporego bonusa na wadze:D
Pozdro i powodzenia Holandia to piękny kraj tylko jak najdalej od fałszywych zapiździałych polaczków:spalony:
 

PSH

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2007
Postów
391
Buchów
0
dokladnie hehe my w biurze od razu mowilismy ze wolelibysmy mieszkac z jakimis anglikami czy holendrami niz z polakami, no ale niestety nie mozna miec wszystkiego : )

Mowisz ze ten w Enkhuizen jest ok ? To chociaz tyle, 9 km to nie tak duzo : )
 

LosMenelos

Niedzielny palacz
Weteran
Rejestracja
Paź 26, 2012
Postów
1,615
Buchów
4
Jak najbardziej ok:D chyba nic się nie zmieniło w ciągu roku:D coff z tego co pamiętam nazywa się De Poort czynny od 16:)
Jeszcze raz powodzenia i z fartem:smokee:
 

PSH

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2007
Postów
391
Buchów
0
W regulaminie tego coffa jest cos takiego:

"Er geldt een legitimatieplicht voor alle leeftijden."

Czyli ze istnieje obowiązkowa identyfikacja dla wszystkich grup wiekowych.

To bedzie tam ten weedpass ? Czy juz zniesiono w calej Holandii to ?

Czynny od 16-22, a w weekendy od 12-22.
 

LosMenelos

Niedzielny palacz
Weteran
Rejestracja
Paź 26, 2012
Postów
1,615
Buchów
4
Weedpass był (czy jeszcze jest nie wiem) tylko w południowych prowincjach. To co napisałeś to standardowa procedura sprawdzenia dowodu:) jak u nas kupując alkohol czy szlugi:D
 

growerN1

Well-known member
Rejestracja
Lis 5, 2010
Postów
64
Buchów
0
Z strony: http://nl.wikipedia.org/wiki/Wietpas W pierwszym zdaniu mozemy przeczytac:

Tlumaczenie google: A wietpas był dowód członkostwa (Club Card), że do 19 listopada 2012 w trzech prowincjach na południe położona z Niderlandów było wymagane do dopuszczenia do kawiarni
 

franek kimono

Well-known member
Rejestracja
Cze 1, 2012
Postów
56
Buchów
0
co do biura to nie wiem ale kempingi andijk to tragedia chodzi oto że polskie menele okradają tam kempingi tak było jeszcze w zeszłym roku warunki co prawda nie są tam złe także radzę tam uważać
 

Fidel Gastro

Stary wyjadacz cukierasków...
Weteran
Rejestracja
Cze 25, 2011
Postów
4,327
Buchów
4
A to tam sie cale menelstwo zebralo,musi byc spory ten camping :D
 

PSH

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2007
Postów
391
Buchów
0
ale my w domkach mamy byc a nie w tych bungalowach...

gdzies na niedziela.nl widzialem opinie ze w bungalowach lepsze warunki niz w domkach...

niech sie ktos przyczai tylko na cos mojego to wydarzy sie tragedia na polnocy Holandii :)

i to nie bedzie powrot vietpassow hehe

podsumowujac, nie ma tutaj nikogo kto mieszka tam aktualnie albo pracuje w hessing, lub e&a ??
 

LosMenelos

Niedzielny palacz
Weteran
Rejestracja
Paź 26, 2012
Postów
1,615
Buchów
4
O samej agencji i hessingu nie wiem za wiele:) ale nie spodziewałbym się cudów obecnie niemal wszystkie polskie agencje w holandii to po prostu kpina:D Ja zacząłem prace gdy jeszcze jeżdziło się tam na niemieckim paszporcie miałeś wszystkie przywileje "normalnego" pracownika teraz Polacy to najtańsza siła robocza jesteś na samym dole łańcucha pokarmowego za turasami marokańcami i mudżinami:) najniższe stawki, tragiczne warunki mieszkaniowe wyśrubowane normy i wymagania w pracy. Niemniej jednak pojedziesz zobaczysz nie mając perspektyw w Polsce dobre i to, zaciskając zęby na kilka miesięcy można jeszcze coś tam zarobić ale na stałe tylko holenderski kontrakt lub chociaż holenderska agencja... Powodzenia życze i czekam na jakieś info w tym temacie jak już będziesz na miejscu
 

franek kimono

Well-known member
Rejestracja
Cze 1, 2012
Postów
56
Buchów
0
A to tam sie cale menelstwo zebralo,musi byc spory ten camping :D
całe nie ale trochę tego tam jest jak na wielu takich tanich kempingach w tym cały problem dlatego niema to jak być na swoim dlatego radzę co cenniejsze rzeczy brać do auta jak się wyjeżdża bo w dzień normalnie okradają.ponadto co to za różnica na której częśći kempingów będziesz mieszkał jedne i drugie okradają one są obok siebie
 

PSH

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2007
Postów
391
Buchów
0
aa no to nie wiedzialem ze obok siebie ; p myslalem ze dwa oddzielne miejsca.

LosMenelos: z tego co zrozumialem, polska umowa podpisalem tylko taka wstepna na wyjazd, a po przyjezdzie, mamy isc do ich holenderskiego biura, i podpisac holenderska umowe (wg tego co w polskiej pisze, tamta umowa nie ma prawa byc w zadnym stopniu gorsza od polskiej). to chociaz troche lepiej ?

dla przykladu pracowalem w Niemczech przez Polska firme, i podpisalem tylko Polska umowe... i nie bylo zle ; p

oczywiscie zaraz po dojezdzie, kilku dniach spedzonych tam napisze tutaj opinie i polece lub pogardze firma i mieszkaniami : )
 

tony44

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2010
Postów
80
Buchów
0
hessing mowisz fajna robota a jak mowisz ze mycie to wiadomo na poczotku wyda sie to z***ane ale po czasie to totalny luzik pracowalem w czyms podobnym to wiem :D powodzonka
 

PSH

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2007
Postów
391
Buchów
0
no robota ma byc w porzadku, jak sie skoncza skrzynki to fajrant, przerwy co 3h.
zle warunki ponoc takie, ze mokro i smierdzi detergentami.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół